راهنمای قدم به قدم بازی The Witcher 2 (دوم) و توضیحاتی در مورد آن

راهنمای بازی The Witcher 2 (دوم)

در راهنمای مرحله به مرحله بازی The Witcher 2 (دوم) تمام راهنمایی های لازم برای انجام این بازی جذاب توضیح داده شده است و با خواندن آن ی توانید این بازی را با موفقیت به پایان برسانید.

راهنمای بازی The Witcher 2 (دوم)
راهنمای بازی The Witcher 2 (دوم)

این بازی بر روی کنسول پلی استین و ایکس باکس کاربرد دارد. 

Barricade

برای پیشرفت در طول مرحله مقدماتی ((Prologue، باید مسیر برج را پیدا کنید. شما قبلا به یک راه حل در دیالوگهای قبلی رسیده بودید: منجنیق. خوشبختانه، نیاز نیست به جایی که آن (منجنیق) قرار گرفته برگردید. در عوض، می توانید با پادشاه به جلو به سمت لبه سکو بروید. از آنجا، می توانید در امتداد یک سری از لبه های سنگی پایین بیایید تا به زمین مسطح جایی که منجنیق واقع شده است، برسید.

با توجه به راهنمای بازی The Witcher 2 (دوم) وقتی که دارید پایین می آیید متوجه می شوید که از منجنیق بشدت محافظت می شود. وقتی که رسیدید حضور شما به نگهبانان هشدار می دهد. آنها به شما حمله می کنند و شما باید از خود در مقابل حملات بی امان آنها دفاع کنید. نباید اجازه دهید دورشما جمع شوند. خوشبختانه شما می توانید به راحتی بغلتید و جا خالی دهید تا از این گروه خلاص شوید. شما همچنین جادویی در اختیار دارید، که زمانی که یک سرباز دشمن را می خواهید نشانه بگیرید (به ویژه اگر این دشمن به اسلحه پرتابی مجهز شده) باید از آن استفاده کنید.

پس از حذف اولین گروه از سربازان، شروع به پر کردن منجنیق برای پرتاب با فشار دادن ماشه نشان داده شده بر روی صفحه نمایش می کنید. شما توسط یک گروه دیگر از سربازان متوقف خواهید شد، که باید اول به سرعت آنها را شکست دهید. احتمالا قبل از آماده کردن سلاح (منجنیق) برای آتش، چندین بار تحت حمله قرار می گیرید. فقط به سرعت دشمنان را از بین ببرید، بعد به وظیفه ای که دارید عمل کنید.

در نهایت، شلیک می کنید و وقتی مرحله جدیدی از ماموریت خود را انجام می دهید روی صفحه نمایش ظاهر می شود.

At the Fore

طبق راهنمای بازی The Witcher 2 (دوم) اکنون باید در امتداد دیواره ای که چند دقیقه پیش از آن پایین آمده بودید بالا بروید. در طول مسیر با دشمنان مواجه می شوید. پس آماده باشید که آنها را با ترکیب سحر و جادو و اسلحه از بین ببرید. هنگامی که به بالای برج رسیدید، دوباره به پادشاه ملحق خواهید شد.

پادشاه و نیروهایش هنوز با دشمنان مبارزه می کنند، بنابراین باید به دنبال آنها در امتداد دیوارهای قلعه بروید و به آنها کمک کنید. به خاطر داشته باشید اگر مواظب نباشید ممکن است ردیاب پادشاه را از دست بدهید. نزدیک او باشید زیرا وا به محافظت و کمک شما نیاز دارد. میزان مقاومتی که در این مرحله می کنید بستگی به این دارد که بتوانید با منجنیق به برج شلیک کنید.

شاه و مردانش را دنبال کنید. سربازان از اهرم برای شکستن درها استفاده می کنند. در طرف دیگر آن درب، یک گروه از دشمنان منتظر هستند. اکثر آنها دشمنان معمولی برای این مرحله اولیه بازی هستند، اما یکی از میان آنها زبده است. او دارای جنگ افزارهای بهتری است و توانایی بیشتری در نبرد با شمشیر دارد. شما می توانید او را از بین ببرید، با سحر و جادو به او ضربه بزنید و سپس او را به عقب سکوی صخره ای رانده و او را بی رحمانه درهم بشکنید. در حالی که دوستان شما دیگر سربازان دشمن را مشغول کرده اند. این مرد زخمی و مردانش را شکست دهید، سپس از تعدادی نرده ها که در نزدیکی قرار دارند بالا برید تا سکانس دیگری شروع شود.

بنا بر راهنمای بازی The Witcher 2 (دوم) آریان لا والت (Aryan La Valette) در حالیکه بر فراز برجی که در نزدیکی شما قرار گرفته با شما و پادشاه صحبت می کند. او توسط کمانداران احاطه شده است که اگر به آنها اجازه دهید با تیرهایشان شما را هدف قرار می دهند، اما شما واقعا انتخابی ندارید؛ اگر سریع بدوید و به پایه برج برسید، از تیررس آنها در امان هستید.بعد با بالا آمدن از برج، با چند سرباز مبارزه کنید.

هنگامی که به طبقه بالا برج رسیدید، خودتان را در مقابل Aryan می بینید. لازم نیست مستقیما وارد نبرد شوید. شما گزینه هایی برای نحوه ادامه نبرد دارید، و این گزینه ها بر روی نحوه ی پیشرفت بازی تاثیر می گذارند. شما ابتدا می توانید مبارزه را انتخاب کنید یا به او فرصتی برای تسلیم شدن بدهید. با انتخاب گزینه دوم وارد یک منوی سه طرفه می شوید که هم می توانید مجددا پیشنهاد تسلیم دهید، یا به تنهایی با Aryan مبارزه کنید، یا با او و مردانش مبارزه می کنید. توصیه میکنیم دوباره گزینه تسلیم را پیشنهاد دهید (گزینه برتر).

با توجه به راهنمای بازی The Witcher 2 (دوم) اگر گزینه های خشونت آمیز را انتخاب کنید باید بدانید که Aryan شمشیر باز قابلی است. شما باید آماده باشید تا حملات شمشیرش را دفع کنید و سپس ضربات متقابلی به او وارد کنید. اما صحبت کردن با او وقتی که تسلیم می شود باعث می شود که نیازی به نبرد با او نداشته باشید.

شما با Vernon Roche دوباره در اتاق بازجویی روبرو می شوید. شما به طور خلاصه به او صحبت می کنید و سپس ماجراجوییهای خود را از سر می گیرید.

ادامه راهنمای بازی The Witcher 2 (دوم)

Trial By Fire

طبق راهنمای بازی The Witcher 2 (دوم) بعد از تصمیم گیری در مورد کشتن یا به اسارت در آوردن Aryan La Valette، در سلول با Vernon Roche در حال گفتگو ظاهر می شوید، می توانید گزینه سوال درباره اژدها را انتخاب کنید و از او بپرسید. این کار را انجام دهید و به این ترتیب   questدیگری را در Prologue آغاز می کنید. همراه با پادشاه و چندین نفر دیگر، در یک دالان جلویی برج ظاهر می شوید. با دنبال کردن حوادث پی می برید که اژدها به شما حمله کرده است.

مواقعی که محاصره می شوید، بلافاصله به جلو بدوید. در سمت چپتان پرچین های از نرده های چوبی وجود دارند با یکی از آنها چند محافظ را بکشید، سپس به طرف نفر بعدی بروید و همینطور چند محافظ دیگر را بکشید. مدت طولانی در فضای باز بیرون نمانید زیرا به هدفی برای اژدها تبدیل می شوید. اگر آتش اژدها به شما برسد، به سرعت شما را بکشد.

با توجه به انچه در راهنمای بازی The Witcher 2 (دوم) گفته می شود در ادامه دیواره نرده ای چوبی یک دیوار سنگی می بینید. اینجا نگهبانهای بیشتری وجود دارد مواظب باشید که حتما دوستان شما تا این لحظه همراه شما باشند. آنها به شما کمک می کنند تا از این گروه بزرگتر دشمنان نجات پیدا کنید. باید تمام دشمنان را از منطقه خارج کنید، نه اینکه تلاش کنید جلوتر از اینجا بروید، چون اینجا دقیقا جایی است که باید بمانید. هنگامی که دشمنان را خارج کردید، Triss با سحر و جادو در آهنی بزرگی که سر راهتان هست را منفجر می کند.

راهنمای بازی The Witcher 2 (دوم)
راهنمای بازی The Witcher 2 (دوم)

حالا این گروه کوچک ماجراجوی شما می تواند بر روی پل برود و Triss اینجا از شما جدا خواهد شد. با دویدن به سمت طرف دیگر پل سوخته سکانس بعدی شروع می شود و شما در سلول زندان با Vernon Roche هستید. او مشتاق بحث درباره اژدها است و از شما می خواهد به او بگویید که در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد. هنگامی که شروع به توضیح می کنید، quest دیگری فعال می شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =