راهنمای جامع بازی اپکس لجندز

راهنمای اپکس لجندز

Apex Legends حالا در هشتمین فصل Mayhem، برای طرفداران بتل رویال خود بسیار غیر قابل ‌پیش ‌بینی عمل کرده است. بازیکنان قدیمی Apex، شخصیت‌های اصلی بازی را به یاد می‌آورند و احتمالاً هنوز هم طرفدار یک یا دو نفر از آن‌ها هستند. Octane اولین شخصیت غیر قابل باز شدن در اولین فصل Apex Legend بود. از آن به بعد،  او عنصر اصلی تیم‌های موفق بوده است. در حال حاضر می‌توانید با ۱۲۰۰۰ Legend سکه (ارز درون بازی) یا ۷۵۰ Apex Coin (7.50 دلار) شخصیت Octane را باز کنید. در راهنمای اپکس لجندز با قابلیت‌های بی نظیر  Octane آشنا شوید.

افسانه Octane

طبق مشخصات اصلی، Octavio “Octane” Silva وارث مدیر عامل Silva Pharmaceuticals است، کسی که معمولاً تسلیم خستگی‌هایش می‌شود. او برای سرگرم کردن خود، “بدلکاری‌های مرگ‌ آوری انجام می‌داد و بخشی از آن‌ها را برای طرفدارانش ارسال می‌کرد.” یکی از این بدل­کاری­‌ها، fragboost کردن از طریق Gauntlet هایی بود که در Titanfall 2 مشاهده می‌شد. در واقع، به نظر می‌رسد Respawn تحت تأثیر رکورددار جهانی کنونی در Gauntlet قرار گرفته است، زیرا Octane نیز نارنجک می‌انداخت و از آن‌ها برای دویدن و پریدن سریع‌تر استفاده می‌کرد.

متأسفانه، او هدف را اشتباه محاسبه کرده و در نهایت پاهایش مصدوم شدند. با این حال شریکش Lifeline به او برای پاهای مصنوعی‌اش کمک کرد. این پاهای پیشرفته به او توانایی‌های درمانی بی‌نظیری داده و همچنین به او اجازه می‌دادند سریع‌تر بدود. این فرد ۲۴ ساله با اطلاع از موفقیتش تصمیم گرفت شانسش را در Apex Games امتحان کند.

توانایی‌های Octane

راهنمای اپکس لجندز

توانایی‌های Octane به خوبی با نیاز وی به ایجاد آدرنالین مداوم مطابقت دارد. مانند تمام افسانه‌ها، Octane توانایی Passive ،Tactical و Ultimate دارد.

Passive: Swift Mend

Octane یکی از بهترین توانایی‌های منفعل را دارد. Swift Mend به Octane اجازه می‌دهد به تدریج سلامتی‌اش را بازگرداند، البته تا زمانی که در حال آسیب دیدن نباشد. اگرچه این کار کمی طول می‌کشد، زیرا در هر ثانیه فقط یک نقطه از سلامتی را بازیابی می‌کنید. مزیت دیگر Swift Mend این است که فضای ذخیره ‌سازی اقلام را برایتان باز می‌کند، زیرا نیازی نیست آیتم‌های سلامتی زیادی را با خود حمل کنید. به علاوه می‌توانید امکان بازسازی غیر سلامتی بیشتر را به هم ‌تیمی‌هایتان را ارائه دهید.

Tactical: Stim

توانایی تاکتیکی Octane خلاصه‌ای کامل از میزان علاقه او به سریع رفتن و به خطر افتادن است. فعال کردن Stim حرکات شما را به مدت ۶ ثانیه تا ۳۰ درصد سریع‌تر می‌کند. ممکن است این مقدار و این مدت زیاد نباشد، اما می‌توانید بازیکنانی که به سرعت فرار می‌کنند را بگیرید. استفاده از Stim باعث مصرف ۱۰ درصد از سلامتی شما می‌شود، بنابراین فقط زمانی که سپر دارید از آن استفاده کنید و اگر نزدیک مردن هستید به ‌هیچ ‌وجه از آن استفاده نکنید.

Ultimate: Launch Pad

توانایی نهایی Octane سکوی پرتابی را ایجاد می‌کند که شما و هم ‌تیمی‌هایتان می‌توانید از آن برای پرش به هوا استفاده کنید. البته این سکو شما را به اندازه زیپ­لاین­‌های بالونی به هوا نمی‌فرستد، اما می‌توانید از آن استفاده کرده، بپرید و ساختمان‌های بلند را پاک ‌سازی کنید. مشکل توانایی نهایی Octane این است که فوق‌العاده عملی نیست. پورتال‌های Wraith متنوع‌تر و مفیدتر هستند و حتی زیپ لاین Pathfinders به شما اجازه حرکت در جهات مختلف و مسیرهای واضحی را می‌دهد. با این همه استفاده از این توانایی سرگرم‌ کننده است، به هر حال کل شخصیت Octane بر بدلکاری تکیه دارد.

نبرد Octane

توانایی‌های سرعتی Octane باعث شده او برای کسانی که دوست دارند صدماتی را از فاصله نزدیک وارد کنند به یک افسانه ایده‌آل تبدیل شود. توانایی تاکتیکی او درون سازه‌ها و ساختمان‌های پیچیده بسیار مفید است. بیایید کمی آن را بررسی کنیم. وقتی کسی سریع‌تر از شما می‌دود، نمی‌توان به راحتی او را گرفت. توانایی تاکتیکی Octane باعث می‌شود این کار مهم انجام شود و با استفاده از این توانایی میت وان دشمنان بدون محافظ را به چنگ آورد. فداکاری ۱۰ درصدی ارزشش را دارد، به هر حال پس از اینکه نشانتان از بین برود دوباره سلامتی‌تان را به دست می‌آورید. فکرش را بکنید، کشتن‌های سریع!!!

این بدان معنا است که Octane می‌تواند یک ماشین مطلق با سلاح‌هایی مانند شات‌گان­‌ها، SMGها، تک‌تیراندازهای خودکار و حتی سلاح‌های کمری باشد. هر سلاحی که در فواصل نزدیک برد مؤثرتر باشد برای مجموعه مهارت‌های Octane عالی است. سرعت حرکت Octane از طریق این توانایی و بازیابی سلامتی او یکی از گزینه‌های عالی برای بهبود است. نه، او جانشین Lifeline نیست، بلکه مجموعه مهارت‌های جالبی را برای تیمش به همراه دارد.

درباره توانایی نهایی او، شما و تیمتان می‌توانید در هوا، از میان یک گروه از همه‌جا بی‌خبر بگذرید، اما بهترین توانایی Octane، Stim است. این توانایی در صورت استفاده مؤثر به شما یک امتیاز عالی و منحصر به ‌فرد می‌دهد.

 

منبع: DigitalTrends

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 5 =