راهنمای روابط عاشقانه اساسیز کرید والهالا

راهنمای عشق اساسینز کرید

وایکینگ‌ها نیز به عشق احتیاج دارند. بازی Assassin’s Creed: Valhalla شامل ویژگی‌های عاشقانه‌ای است که توسط نسخه قبلی آن یعنی بازی Assassin’s Creed: Odyssey معروف شده است. این ویژگی عاشقانه به Eivor اجازه می‌دهد تا در طول بازی با شخصیت‌های غیر قابل بازی مختلف رابطه عاشقانه برقرار کند. مشخص نیست که ایوور می‌تواند به کدام شخصیت‌ها پیشنهاد دهد. لازم است کمی تحقیق کرده و برخی ماموریت‌های جانبی را انجام دهید تا متوجه شوید. راهنمای عشق اساسینز کرید به شما کمک می‌کند که بفهمید با کدام شخصیت‌های غیرقابل بازی می‌توانید رابطه عاشقانه برقرار کنید و از کجا می‌توانید آن‌ها را بیابید.

چه کسی به دنبال عشق است؟

به دلیل وسعت و بزرگی بازی Valhalla، می‌توان انتظار داشت که با به ‌روزرسانی‌های بازی و کشف ماموریت‌های جانبی و رویدادهای جهانی توسط بازیکنان، تعداد زیادی گزینه‌های عاشقانه ظاهر شوند. یکی از مواردی که باید به خاطر بسپارید این است که شخصیت‌های غیرقابل بازی‌ای که می‌توانید با آن‌ها رابطه عاشقانه برقرار کنید، اسم دارند.

آن‌ها را «زن ساکسون» یا «مرد نوردیک» صدا نمی‌زنند. همچنین هیچ نشانه‌ای وجود ندارد که مشخص کند آن‌ها از ایوور خوششان می‌آید. قبل از اینکه این شخصیت‌ها از شما بخواهند با یکدیگر قرار بگذارید و یا حرکتی انجام دهید، شما باید چند ماموریت جانبی را تکمیل نمایید. تغییر جنسیت نیز بر شخصیت‌هایی که ایوور می‌تواند با آن‌ها رابطه برقرار کند، تاثیری ندارد.

برخلاف نسخه Odyssey، در این نسخه ایوور نمی‌تواند در بازی بچرخد و با هر کسی که دلش خواست روابط آزاد برقرار کند. برای شروع رابطه جدید باید رابطه فعلی خود را قطع کنید. با اینکه روابط عاشقانه در انگلیس به پیشرفت ایوور در بازی کمک نمی‌کند، اما راه خوبی است تا کمی از جمع‌کردن XP و کسب مهارت فارغ شوید.

در راهنمای عشق اساسینز کرید تمام شخصیت‌های غیرقابل بازی‌ شناخته شده‌ای که به ایوور علاقه‌مند هستند را برایتان جمع‌آوری کرده‌ایم و نحوه برقراری ارتباط عاشقانه با آن‌ها را برایتان توضیح خواهیم داد.

بیل (نروژ)

راهنمای عشق اساسینز کرید

قبل از سفر به انگلیس، ایوور می‌تواند به این زن دانمارکی کمک کند تا شانه گمشده‌اش را پیدا نماید. می‌توانید او را در کوه‌های رایافیلک بیابید. موقعیت مکانی او بر روی نقشه با یک گوی آبی رنگ مخصوص رویدادهای جهانی مشخص شده است. تکمیل ماموریت باعث می‌شود که بیل از ایوور بپرسد که آیا دوست دارد «موهایش را شانه کند». ایوور می‌تواند از این موقعیت استفاده نماید. اگر در ابتدا این ماموریت را از دست دادید، می‌توانید به نروژ برگردید و بیل را پیدا کنید.

راندوی

راهنمای عشق اساسینز کرید

بله راندوی، زن برادرتان! به نظر می‌رسد که هیچ قانون خاصی برای برقراری ارتباط در فرهنگ Raven وجود ندارد. شما می‌توانید با راندوی یک رابطه پر ریسک برقرار کنید و سپس نامه‌ای پیدا نمایید که در آن او عشقش به شما را اعتراف کرده است. این اتفاق پس از تکمیل سه بیعت در War Table آغاز خواهد شد. ایوور احتمالا می‌دانست چنین اتفاقی رخ خواهد داد. راندوی زمانی که در حال شکایت از غیبت مداوم سیگورد بود، حرکتی انجام داده بود.

پترا

راهنمای عشق اساسینز کرید

پس از اینکه شما Hunter’s Hut (کلبه شکارچیان) را ساختید، پترا با ایوور در چند ماموریت جانبی شرکت می‌کند. او ایوور را به شکار یک گرگ وحشی و همچنین پیدا کردن یک قارچ جادویی می‌برد. ارتباطتان را با او ادامه دهید تا اینکه او شما را به یک مسابقه دوستانه تیر و کمان دعوت کند. از آنجا به بعد، روند پیشرفت رابطه با پترا کاملا مشخص خواهد بود.

ویلی همینگسون

راهنمای عشق اساسینز کرید

در حالیکه در حال اجرای ماموریت در Snotinghamscire هستید، سرانجام ایوور با ویلی در کنار آتش می‌نشیند. او پیشنهاد خواهد کرد که رابطه‌شان را به سطح «دوستانه‌تری» برسانند. ایوور آزاد است که پیشنهادش را رد کند که البته باعث ناامیدی ویلی خواهد شد اما در نهایت تغییری ایجاد نمی‌شود.

برودر

راهنمای عشق اساسینز کرید

ایوور در هنگام انجام ماموریت‌های اصلی داستان در آنگلیای شرقی با Broder روبرو می‌شود. این دو ابتدا در یک دعوای «دوستانه» با هم ملاقات می‌کنند. داستان آن‌ها در مراسم عروسی Oswald جدی‌تر می‌شود. پس از آزادسازی آنگلیای شرقی، برودر صراحتا می‌خواهد که با ایوور رابطه برقرار کند. او از ایوور می‌پرسد که آیا دوست دارد در زمان عروسی اسوالد با او بخوابد. پاسخ بله یا خیر این درخواست به شما بستگی دارد.

گانلودر

راهنمای عشق اساسینز کرید

پس از اینکه ایوور به بخش Asgard داستان اصلی وارد می‌شود، تاج عروسی ثور را پیدا خواهد کرد. ایوور می‌تواند آن تاج را به Gunlodr بدهد، او یک شخصیت غیرقابل بازی است که در Jotunheim با او آشنا شده است. ایوور برای برقراری ارتباط عاشقانه با گانلودر باید منتظر بماند تا او برای بار دوم به Asgard بیاید.

استیگر

راهنمای عشق اساسینز کرید

ایوور با Stigr در دهکده Hemthorpe واقع در منطقه اسنوتینگهام‌شایر انگلیس ملاقات می‌کند. او با یک آیکون پرنده علامت گذاری خواهد شد. شما با استفاده از قابلیت پرواز ایوور می‌توانید قلب استیگر را بدست آورید. هنگامی که در یک دوئل پرواز استیگر را شکست دهید، او ایوور را به مکانی دنج و خلوت دعوت می‌کند و در آنجا ممکن است اتفاقات جالبی رخ دهد.

تاربن

راهنمای عشق اساسینز کرید

ایوور پس از ساخت نانوایی در ریون‌استروپ، با تاربن ملاقات خواهد کرد. او ایوور را به ماهیگیری دعوت می‌کند و در آنجا احساساتش نسبت به ایوور را بیان خواهد کرد. مشخص نیست که آیا بازیکنان برای رفتن به ماهیگیری با تاربن، باید کلبه ماهیگیری را نیز بسازند یا نه. با این حال، می‌توان هر دو کار را انجام داد.

تودور

راهنمای عشق اساسینز کرید

در طول داستان Glowecestre، ایوور در طول یک مراسم هالووین نوردیک با Tewdwr نوشیدنی خواهد خورد. در واقع این ایوور است که رابطه عاشقانه را آغاز خواهد کرد. زمانی که آن‌ها در حال نوشیدن هستند، گزینه دیالوگ با یک قلب مشخص خواهد شد. با اینکه هنوز چیزی جرقه زده نمی‌شود اما در پایان خط داستانی گلوسستر، ایوور نامه‌ای از طرف تودور دریافت خواهد کرد که در آن تودور از او خواسته است تا به صورت خصوصی با یکدیگر ملاقات کنند. در اینجا است که چند گزینه گفتگوی عاشقانه به ایوور داده می‌شود.

با وجود برنامه‌هایی که برای اکسپنشن‌های آینده دارند، نمی‌توان پیش‌ بینی کرد که چند گزینه عاشقانه دیگر برای ایوور در Assassin’s Creed: Valhalla وجود خواهد داشت.

 

منبع: DigitalTrends

 

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 7 =