راهنمای کامل بازی رزیدنت اویل ۳

راهنمای بازی رزیدنت اویل 3

Resident Evil 3 دارای اتاق‌ها و مسیرهای مختلفی است و مملو از کلکسیون‌های متفاوت، آیتم‌های پنهان، سلاح‌های جدید، حالات سلاح، hip pouches و موارد این چنینی است. اگر می‌خواهید بیشترین بهره را از بازی ببرید، به سایت خوب و مقاله‌ای عالی سر زده‌ اید. در راهنمای بازی رزیدنت اویل ۳ نکات دقیق و جالبی را خواهید دید.

دشواری‌های Resident Evil 3

Assisted: در این حالت، شما کارتان را با یک Assault Rifle آغاز می‌کنید و زمانی که آیتم‌ها را ترکیب کنید مهمات بیشتری دریافت می‌کنید و چهار اسلات موجودی بیشتر به دست می‌آورید. Aim Assist روشن است، زامبی‌ها ضعیف‌تر شده و شما به طور خودکار بخشی از سلامتی‌تان را بازیابی می‌کنید.

Standard: این حالت، همان حالت استاندارد بازی است.

Hardcore: در این حالت، دشمنان قوی‌تر هستند، مهمات و آیتم‌های دیگر کمتر در دسترس قرار می‌گیرند و هنگام ترکیب آیتم‌ها، مهمات کمتری دریافت می‌کنید. نمی‌توانید دشواری را در طول بازی Hardcore تغییر دهید.

Nightmare: این حالت پس از اتمام بازی در Hardcore باز می‌شود. در این حالت، دشمنان به میزان قابل توجهی آسیب می‌رسانند و کشتن آن‌ها سخت‌تر است. دشمنان و آیتم‌ها در مناطق مختلفی از بازی قرار گرفته ‌اند. نمی‌توانید میزان سختی را در بازی Nightmare تغییر دهید.

Inferno: این حالت پس از تکمیل Nightmare باز می‌شود. در این حالت، دشمنان آسیب بیشتری نسبت به Nightmare وارد کرده و کشتنشان حتی از آن حالت هم سخت‌تر است. ذخیره خودکار در این حالت غیرفعال شده، دشمنان و آیتم‌ها در مکان‌های مختلفی قرار گرفته‌اند، و مهمات و آیتم‌های دیگر به صورت قابل توجهی کمیاب شده‌اند.

نحو دسترسی به S-Rank- تمام موارد لازم

Assisted S-Rank Requirements: بازی را بیش از ۵ بار در طول مدت ۲.۵ ساعت و بدون ذخیره تمام کنید (ذخیره‌های خودکار حساب نمی‌شوند).

Standard S-Rank Requirements: بازی را بیش از ۵ بار در طول مدت ۲ ساعت و بدون ذخیره تمام کنید (ذخیره‌های خودکار حساب نمی‌شوند).

Hardcore S-Rank Requirements: بازی را بیش از ۵ بار در طول مدت ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه و بدون ذخیره تمام کنید (ذخیره‌های خودکار حساب نمی‌شوند).

Nightmare S-Rank Requirements: بازی را بیش از ۵ بار در طول مدت ۲ ساعت و بدون ذخیره تمام کنید (ذخیره‌های خودکار حساب نمی‌شوند).

Inferno S-Rank Requirements: بازی را بیش از ۵ بار در طول مدت ۲ ساعت و بدون ذخیره تمام کنید (ذخیره‌های خودکار حساب نمی‌شوند).

Prologue – Downtown

راهنمای بازی رزیدنت اویل 3

شما به عنوان قهرمان Resident Evil 3، یعنی Jill Valentine بیدار شده ‌اید و متوجه می‌شوید که Raccoon City شیوع گسترده و ناگهانی نوعی ویروس را تجربه می‌کند. متأسفانه، این شیوع ناگهانی تنها نگرانی شما نخواهد بود، زیرا خیلی زود با بزرگ‌ترین تهدید بازی روبرو می‌شوید. زمان فرار است و این بخش راهنما به شما کمک می‌کند که همین کار را انجام دهید.

Uptown

حالا که از Nemesis فرار کرده ‌اید و مأموریت U.C.B.S. را پذیرفته ‌اید، زمان بازگشت به Raccoon City’s Uptown برای پیدا کردن راه تسلط روی مترو است تا به شما و افرادی که زنده هستند و می‌خواهند فرار کنند کمک کند.

Sewers

شما بار دیگر از Nemesis فرار کرده ‌اید، اما حالا باید مسیرتان را در فاضلابی پر از دشمنان و چالش‌های جدیدی پیدا کنید که Jill باید با آن‌ها روبرو شود. در اینجا ما به دنبال یک Battery Pack و خروج سریع از Nemesis هستیم. این راهنما به شما نشان می‌دهد که کجا باید Battery Pack را پیدا کرده و چگونه از Nemesis فرار کنید.

Nemesis Boss Fight 1

سرانجام زمان آن رسیده که با Nemesis روبرو شوید. این بخش از راهنما به شما اجازه می‌دهد به آسان‌ترین و مؤثرترین روش این دشمن عظیم‌الجثه را نابود کنید.

Downtown Again

پس از شکست دادن Nemesis، دوباره به بخش Downtown شهر Raccoon باز می‌گردیم. در اینجا نیاز نیست کار زیادی انجام دهید، اما چند چیز پنهان وجود دارند. این بخش از راهنما به شما کمک می‌کند متوجه شوید کجا باید بروید و هرچیزی که باید پیدا کنید را به شما نشان می‌دهد.

Police Station

در کنترل Carlos، شما باید راهتان را از ایستگاه پلیسی پیدا کنید که به عنوان Raccoon City Police Department معروف است. این مکان برای افرادی که Resident Evil 2 را بازی کردند آشناتر است، اما اگر راهتان را بلد نیستید باید بدانید که این ایستگاه پلیس هزارتو است، این بخش از راهنما هرچیزی که باید بدانید و هر کاری که باید انجام دهید را به شما نشان می‌دهد.

Subway Tunnels

شما دوباره کنترل Jill را به دست گرفته ‌اید. زمان آن است که از Subway Tunnels خارج شده و برای همیشه با حمل‌ و نقل عمومی Raccoon City خداحافظی کنید.

Nemesis Boss Fight 2

وقت آن رسیده که دوباره با Nemesis مبارزه کنید. این بار، او کمی بزرگ‌تر و سریع‌تر است. باید به روشی متفاوت نسبت به قبل با او مبارزه کنید. خوشبختانه، این بخش از راهنما دقیقاً به شما نشان می‌دهد که چه کاری باید کنید تا این دشمن شکست بخورد.

Hospital

راهنمای بازی رزیدنت اویل 3

زمانی Jill خارج از دسترس است، شما دوباره کنترل Carlos را به دست دارید. وظیفه شما پیدا کردن واکسن در بیمارستان است تا آن را به Jill تزریق کنید. این بیمارستان هزارتوترین منطقه بازی Resident Evil 3 است، اما این بخش از راهنما به شما می‌گوید که دقیقاً باید کجا بروید و به دنبال چه چیزی باشید. در عین حال تمام آیتم‌ها و اتاق‌های مخفی در طول مسیر را به شما نشان می‌دهد.

Underground Warehouse

حالا باید با بیمارستان خداحافظی کنید. خود را در یک انبار زیرزمینی شبح‌وار پیدا می‌کنید. وظیفه شما پیدا کردن راهی برای تسلط بر نیروگاه است و این راهنما نحوه انجام این کار را به شما می‌گوید.

NEST Lab

پس از اتمام کار در Underground Warehouse، به یکی از مکان‌های پایانی بازی خواهید رسید: NEST Lab. در اینجا، باید موادی را جمع کنید تا واکسنی بسازید که به نجات Raccoon City از نابودی کمک می‌کند. این راهنما به شما نشان می‌دهد که دقیقاً باید کجا بروید و هر آیتم پنهان دقیقاً کجا قرار دارند.

Nemesis Boss Fight 3

Nemesis دوباره حمله می‌کند و این بار نابودی او سخت‌تر از دفعات قبل است. شما به بهترین سلاح‌ها، مقدار زیادی آیتم سلامتی و هوش زیاد نیاز دارید. این راهنما سریع‌ترین و مؤثرترین روش برای شکست Nemesis را به شما نشان می‌دهد.

Nemesis Boss Fight 4

زمان نبرد نهایی با Nemesis فرا رسیده است. شما باید بدانید دقیقاً باید چکاری انجام دهید تا مطمئن شوید این رئیس این بار شکست خورده است و فقط زخمی نشده. این راهنما تمام جزئیات مربوطه و مواردی باید برای نابودی Nemesis بدانید را به شما نشان می‌دهد.

 

منبع: KeenGamer

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =