راهنمای گام به گام بازی اسپایدرمن (قسمت پانزدهم) : اهداف اصلی و جانبی بازی

راهنمای گام به گام بازی اسپایدرمن

با این قسمت از سری مقالات راهنمای گام به گام بازی اسپایدرمن با ما همراه باشید. روی R3 فشار دهید و برای پیدا کردن بلندترین کوله گم شده ای که پیتر طی دوران مدرسه استفاده می کرد باشید. این کوله ویژه با بلیط کوله به دستتان می افتاد، همچنین تجربیات و چیز های اندکی که پیتر در قدیم داشت را به دست می آورید.

راهنمای گام به گام بازی اسپایدرمن
راهنمای گام به گام بازی اسپایدرمن

روی R3 فشار دهید و برای پیدا کردن بلندترین کوله گم شده ای که پیتر طی دوران مدرسه استفاده می کرد باشید. این کوله ویژه با بلیط کوله به دستتان می افتاد، همچنین تجربیات و چیز های اندکی که پیتر در قدیم داشت را به دست می آورید.

جلوی دزدی را بگیرید

همچنین بر روی راداری که در نزدیکی شماست تخلف دیگری که در حال وقوع است به نمایش در می آید؛ یک دزدی. با تور تاب بخورید و به سمت محل وقوع جرم بروید و آمادگی مواجهه با سلاح را هم داشته باشید.

در اینجا دوربین کمی انحراف دارد، زیرا با فضای داخلی فروشگاه روبرو می شوید. چند نفر از خلافکارهای مسلح را با تور ببندید و به چند نفر دیگر ضربه وارد کنید. اگر هر کدامشان به داخل خیابان فرار کنند به خاطر ثابت بودن زاویه دوربین به سختی قابل مشاهده خواهند بود؛ برای همین برگردید و آنها را بگیرید، یا اینکه به داخل خیابان بدوید تا آنها در معرض دید دوربین باشند. بعد از اینکه سه نفر اول را شکست دادید، ماشینی در خیابان نشان داده خواهد شد که چهار تبهکار در آن حضور دارند، اما می توانید با بالا رفتن از ماشین آنها را دستگیر کنید: آنها را با تور بگیرید و خجالت زده شان کنید!

راهنمای گام به گام بازی اسپایدرمن : سومین برج را تعمیر کنید

از وقوع جرم دیگری بطور موفقیت آمیزی جلوگیری شد، فقط آخرین برج محله چینی ها باقی مانده است. مکان را پیدا کنید و به ساختمان بلندی بروید که نقطه قرمزی بر بالای برجش می درخشد، و سیگنال آن را هم بازخوانی کنید.

حال که تمام محله چینی ها پاکسازی شده است، برچسب های زیاد و جدیدی وجود دارند که می توانید در این منطقه پیدا کنید، شامل کوله های بیشتری که باید بیابید. می توانید وضعیت منطقه را در منو مشاهده کنید و توجه داشته باشید که چیزهای بیشتری در هر ناحیه وجود دارند که می توانید انجام دهید و هنوز فرصت نشده قفل گشایی کنید.

Something Old, Something New (چیزی کهنه، چیزی نو)

این بخش حاوی اطلاعاتی در مورد پنجمین ماموریت اصلی بازی پلی استیشن ۴ اسپایدر من است- چیزی کهنه، چیزی نو، که شامل اهداف اصلی، اهداف جانبی و نکاتی دیگری در مورد مسیر بازی است.

مکان: گرینویچ

جایزه: ۲۵۰۰ XP

راهنمای گام به گام بازی اسپایدرمن
راهنمای گام به گام بازی اسپایدرمن

حال که کارها به نحوی حل و فصل شده اند و شما برج های محله چینی ها را پاکسازی کرده اید، پیتر در لحظه ای متوجه می شود لباسش کاملاً پاره شده است. در نهایت عمل تولید لباس شروع می شود.

بعد از آنکه پیامی دریافت کردید که دکتر اکتاویوس آزمایشگاه خود را به مدت یک روز ترک کرده است، وقت آن است که برگردید و برای تعمیر لباس پاره تان اقدام کنید. وقتی شهر را به سمت گرینویچ طی می کنید، می توانید زمانی را برای تعمیر برج هایی در منطقه ای اختصاص دهید تا کوله ها و محل تخلف بیشتری را پیدا کنید. حتی بدون نقشه، ممکن است بتوانید مانع جرم هایی در نزدیکی تان شوی،- یا اینکه بعداً به آنها بپردازید.

وقتی در آزمایشگاه قرار گرفتید، به اتاق خودتان بروید و در کارگاه لباستان را تعمیر کنید. با این همه، موقعیت پیش بینی نشده ای رخ خواهد داد. وقتی پیتر صبح روز بعد بیدار شد، یادداشتی را برای چک کردن ایمیل خود دریافت می کنید، این نشان می دهد که شما طراحی های جدیدی برای لباس دارید که به شما برای آماده سازی زره های جدید کمک می کند.

برای ساخت لباس جدید مرد عنکبوتی، به بلیط نیاز دارید. بلیط ها از انجام کارهای مختلفی در سطح شهر به دست می آیند که ویژگی آنها در بخش بلیط ها ذکر شده است.

واضح است که بسیاری از آنها فعلاً در اختیاز شما نیستند، بنابراین اگر به نقطه ای رسیدید که بلیط مورد نیاز را در اختیار نداشتید، به داستان ادامه دهید تا طی فعالیت های جدید آنها را کسب کنید.

تابحال حتماً دست کم ۳ بلیط جرم و ۱ بلیط کوله از ماموریت قبلی به دست آورده اید، و طراحی لباس پیشرفته جدید قفل قدرت لباس ها را باز می کند، توانایی هایی که می توانید از آنها به روش های مختلفی استفاده کنید تا بر دشمنانتان پیروز شوید. وقتی قدرت لباس با ساخت یک لباس جدید، قفل گشایی شد، می توانید آن را با قدرت های دیگر لباس که در اختیار قرار می گیرد معاوضه کنید.

علاوه بر این، هر لباس می تواند ۳ حالت لباس را در بر داشته باشد. همچنین با حمله ها و دفاع های متعددی می توانید لباس های خود را بهینه سازی کنید.

بعد از اینکه لباس جدید خود را ساختید می توانید آزمایشگاه را ترک کنید؛ اما به خاطر داشته باشید که طراحی های جدیدی علاوه بر لباس کلاسیک (که تعمیر کردید) و لباس نویر در اختیار دارید. لباس هایی که با به پایان رساندن ماموریت های جانبی قفل گشایی خواهند شد.  

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =