راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield 1 (قسمت دهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield 1 (قسمت دهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield 1: تمامی مراحل PlayStation 4 Game Battlefield 1 Walk through

اپیزود ۵: دونده
بخش دوم: دونده

گزارش‌ها را به افسر فرمانده باز گردانید
زمانی که به خط مقدم رسیدید، به طرف ورودی رفته و گزارش‌ ها را دریافت کنید. حال به سمت عقب بازگردید و افسر فرمانده را از اخبار آگاه کنید. از همان مسیر استفاده کنید تا از ردیابی غیر ضروری اجتناب کنید. زمانی که به آن جا رسیدید، قبل از ملاقات فرمانده شروع به دفاع از پاسگاه کنید. بهترین راه برای کشتن تمامی سربازان، کنترل برجک است. از آن برای نابودی هر سربازی که به سمت شما می آید استفاده کرده و سپس صحنه های نمایشی را مشاهده کنید.

Rear Command را آگاه کنید
از آنجایی که وایتهال که فرمانده است از شما می خواهد اخبار را به Rear Command برسانیم، ما باید حرکت کنیم. پس به سمت جلو حرکت کرده و به منطقه مشخص شده بعدی برسید تا آن ها را آگاه کنید. زمانی که به آن جا رسیدید، متوجه چیز مشکوکی خواهید شد، پس شروع به بررسیRear Command کنید. به نوشته ای که در داخل سنگر وجود دارد نگاه کنید، نوشته ای که قطعاً خبر خوبی را در خود جای نداده است.

به خط مقدم درباره شلیک های توپخانه بریتانیایی هشدار دهید
شما باید با حداکثر سرعت ممکن به سمت پاسگاه باز گردید، پس از اسبی که آن اطراف است استفاده کنید و مسیر خود را به سمت خط مقدم باز کنید. در مسیرتان، تمامی سربازان را به قتل برسانید تا کارهای بعدی راحت تر انجام پذیرد. شلیک های توپخانه شروع شده اند، پس از مسیر سمت راست استفاده کنید تا با سرعت بیشتر و راحت تر به مقصد برسید.

از خط مقدم دفاع کنید
زمانی که وظیفه شما در خط مقدم پایان یافت، زمان آن رسیده که از آن در مقابل موج سربازانی که به سمتش می آیند دفاع کنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که از اسب استفاده کنید، زیرا به شما کمک می کند منطقه را بسیار سریع تر و راحت تر پوشش دهید. اکثر آسیب ها به اسبتان می رسد، فقط باید مطمئن شوید که در منطقه مشخص شده اسب سواری می کنید، در غیر این صورت دستیابی به هدف با مشکل روبرو شده و شما خواهید مرد. پس از دفاع از خط مقدم، فرمانده را ملاقات کنید و برای ماموریت بعدی آماده شوید.

بخش سوم: مواظب باشید
در انتهای بخش دوم از اپیزود ۵ بازی، به خط مقدم درباره شلیک توپخانه بریتانیایی هشدار داده و از خط مقدم دفاع کردیم. در این ماموریت، فرمانده ما را آزاد گذاشته تا به سمت جلو و Fort Nobet حرکت کنیم و مردان خود را از شلیک توپخانه نجات دهیم. این کار خیلی آسان نیست، پس اجازه دهید به راهنمای گام به گام این بازی بپردازیم.

دسترسی به Fort Nobet
پس از اینکه در قلعه، فرمانده را از حملات توپخانه آگاه کردیم، متوجه خواهیم شد که یارانمان به سمت Fort Nobet در حال حرکت هستند. فرمانده ما را آزاد می گذارد تا بدون هیچ گونه دستوری، هرکاری که می دانیم درست و به صلاح گروه است انجام دهیم. زمانی که کنترل همه چیز را به دست گرفتید، از دوربین های چشمی برای مشخص کردن نگهبان ها استفاده کنید. حال می توانید به آن ها شلیک کنید و یا به آهستگی به سمت دروازه اصلی حرکت کنید. اگر دستگیر شدید به جای مبارزه با آن ها، به سمت دروازه شلیک کنید.

به بالای Fort Nobet دسترسی پیدا کنید
حالا جک آماده است تا به سمت ساحل حرکت کند، ما باید به سمت بالا حرکت کرده و قلعه را تسخیر کنیم، به طوری که تمامی سربازان بر فردریک متمرکز شوند. پس اولین چیزی که باید انجام دهید این است که تمامی سربازان اطراف را مشخص کنید و سپس می توانید باز گردید یا با تور حواس آن ها را پرت کنید، و در نهایت می توانید به سمت بالا حرکت کنید. راهتان را به سمت در بعدی باز کنید و کشتن تمامی سربازانی که در مسیرتان ظاهر می شوند را آغاز کنید.

Courtyard را تسخیر کنید
در نهایت، ما به بالای Fort Nobet خواهیم رسید و حال باید سعی کنیم آن جا را تسخیر کنیم، به طوری که جک و دیگران بتوانند از ساحل مواظبت کنند. دو برج شعله افکن ظاهر از سوی دروازه اصلی خواهند شد، پس پناه بگیرید و به هر چیزی که از سمت دروازه می آید شلیک کنید. منتظر نشانگر بمانید تا تسخیر کامل شود و در نهایت صحنه های نهایی را تماشا کنید. اپیزود ششم از بازی Battlefield 1 که Epilogue نام دارد، تنها صحنه هایی از سوی تولید کنندگان بازی است که نشان می دهد سربازانی که برای دفاع از سرزمینشان تلاش کرده و جان خود را به بازی گرفته اند، هرگز فراموش نخواهند شد و همیشه در یادها زنده باقی خواهند ماند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =