راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield 1 (قسمت سوم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield 1 (قسمت سوم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield 1: تمامی مراحل PlayStation 4 Game Battlefield 1 Walk through

اپیزود ۱: دوستان در مناطق بلند
بخش سوم: دوستانتان را حمل کنید

در انتهای بخش دوم یعنی جنگ نهایی، بازیکن باید طوری همه چیز را مدیریت کند که هواپیما را از منطقه جنگی دور کند. ویلسون این کار را نخواهد کرد، اما کلاید بسیار خوش شانس بود که نجات یافت. در این مأموریت، باید راهمان را از میان سرزمین No Man بیابیم و ویلسون را پیدا کنیم. اجازه دهید به راهنمای این مرحله از بازی یعنی بخش حمل دوستان بپردازیم.
زمانی که Fortress سقوط کرد، کلاید به سمت شرق می رود که نیم مایل دور تر از جایی بوده است که هواپیما دچار سانحه شد. خوشبختانه شما نجات خواهید یافت و زمانی که کنترل ها را به دست گرفتید، تورها را جمع کرده و حواس نگهبانان را پرت کنید. تبر را بردارید و نگهبانان را بکشید، سپس سربازان ژ۹۸ (Gewehr 98) بدست را از بین ببرید. به خاطر داشته باشید، که در سمت پایگاه آلمانی هستید، در نتیجه نیازی به ایجاد هشدار یا قتل عام غیر ضروری نیست.

بازگشت به خط یاران
شما باید بی سر و صدا مانند گربه ای آرام به سمت خط بریتانیا بروید. یاد بگیرید که چگونه بجنگید و از دویدن دوری کنید، زیرا دویدن باعث می شود مأمورانی که در همان نزدیکی هستند مشکوک شوند. هدف شما باید یافتن راه برای بازگشت به پایگاه خودتان باشد، پس رفتار کشنده گزینه خوبی نیست.
دو پایگاه وجود دارد که باید از آن ها عبور کنید، پس همیشه این عادت را داشته باشید که دشمنانتان را مشخص کنید و بدانید چه زمانی آن ها حرکت می کنند. از بهترین رویکردهای پنهان شدن خود استفاده کنید و راه خود را به درون زمین No Man، جایی که ویلسون را ملاقات خواهید کرد، پیدا کنید.

ویلسون را حمل کنید
پس از مشاهده صحنه، شما در حال حمل ویلسون بر پشت خودتان هستید، پس مسلماً قادر به استفاده از سلاح ها نخواهید بود. حال دشمنان شما آلمانی ها نیستند، بلکه یاران خودتان هستند، زیرا آن ها احتمالاً به هرچیزی که در حال حرکت باشند شلیک خواهند کرد. حال باید به محض دیدن کانون نوری که به سمت شما می آید، خود را پنهان کنید. بهترین راه عبور از آن منطقه در سمت چپ است، زیرا در آن جا پوشش های زیادی وجود دارد که می توانید پشت آن ها پنهان شوید. زمانی که وارد منطقه شدید صحنه ها با دستگیری شما توسط جورج راخام ادامه خواهند یافت.

بخش چهارم: حملات رعد آسا
در انتهای بخش سوم، همه تلاش خود را کردیم و از سرزمین No Man جان سالم به در برده و ویلسون را نجات دادیم، اما توسط جورج راخام دستگیر شدیم. در این مأموریت، باید جنگجویان آلمانی، بمب افکن ها، سفینه ها را نابود کرده و تفنگ های Flak را تصاحب کنیم. پس بیایید بخش چهارم اپیزود اول بازی را با هم مرور کنیم و ببینیم چه اتفاقی برای کلاید بلکبرن خواهد افتاد.

نابودی جنگجویان دشمن
در بخش آخر کلاید بلکبرن، شما باز هم باید هواپیما را کنترل کنید تا از چنگ دشمنان آلمانی نجات یابید. زمانی که کنترل را به دست گرفتید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که هواپیماهای دشمن را نابود کنید. هزاران هواپیما وجود دارد و حدود ۲ یا ۳ هواپیما به شما حمله خواهند کرد، پس این را به عنوان شانس در نظر گرفته و تا حد ممکن آن ها را نابود کنید.

تخریب بمب افکن ها
پس از جنگجویان، بمب افکن ها به سمت شهر شما روانه خواهند شد و باید قبل از اینکه شروع به نابود کردن شهرتان کنند، آن ها را متوقف کنید. نقشه کوچکی که در اختیار دارید نقش اصلی را در این قسمت ایفا می کند، زیرا نقشه به شما نشان می دهد کدام کشتی نزدیک تر است و باید آن را زودتر نابود کنید. بقیه کارها آسان هستند، اما سعی کنید از تمامی جنگجویانی که سعی می کنند عملکرد شما را آهسته کنند، دوری کنید.

نابودی سفینه های دشمن
جنگجویان نابود شدند، بمب افکن ها نیز نابود شدند، حال برای اولین بار، با سفینه هایی مواجه خواهید شد که بارهای آسیبی و زمانی را به منظور تخریب به شما وارد خواهند کرد. دو سفینه وجود دارد که باید تخریب کنید، پس بهترین راه این است که بین آن ها پرواز کنید و موشک ها را با آتش های معمولی به سمت آن ها شلیک کنید.

تصاحب تفنگ Flak
زمانی که سفینه ها را هم نابود کردید، صحنه از جایی شروع می شود که نگهبانانی با تفنگ Flak به سمت هواپیمای شما شلیک می کنند و شما به زمین برخورد می کنید. همه سعی خود را کنید که هواپیما را به سمت بالا هدایت کنید، اما در نهایت به زمین خواهید خورد. مسیر خود را به سمت جلو به سمت تفنگ های Flak ادامه دهید، اما اول سه نگهبان را نابود کنید. زمانی که صحنه عوض شد، شما باید کنترل تفنگ Flak را در دست گرفته و به سمت هواپیما شلیک کنید، سپس به سمت هواپیمای دیگری شلیک کنید تا در نهایت کلاید بلکبرن نجات باید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =