راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield 1 (قسمت چهارم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield 1 (قسمت چهارم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield 1: تمامی مراحل PlayStation 4 Game Battlefield 1 Walk through

اپیزود ۲: Nothing is Written
بخش ۱: Hidden in Plain Sight

اپیزود Nothing is Written دومین اپیزود اصلی بازی PS4 Game Battlefield 1 می باشد، در این مرحله بازیکن باید به عنوان زارا غفران (Zara Ghufran) در برابر توماس ادوارد لارنس (Thomas Edward Lawrence)، که همچنین به عنوان لارنس عربستان نیز معروف است، مبارزه می کند. شما دو نفر باید وارد ماموریتی شده و Canavar که یک قطار عظیم مجهز به سلاح است را نابود کنید، اما اول باید به دنبال کتاب کد باشید. در ادامه به راهنمای گام به گام بازی خواهیم پرداخت.

از دوربین های دو چشمی برای تشخیص دشمن استفاده کنید
پس از گذر از لارنس، باید کنترل زارا غوفران را در مبارزات بیابانی که در مقابل امپراطوری عثمانی روی می دهد بدست بیاورید. هدف اولیه شما این است که با استفاده از دوربین های دو چشمی، تمامی دشمنان را مشخص کنید. از سمت چپ به راست بروید، به طور کلی ۱۰ دشمن وجود دارد که می توانید مشخص کنید.

ورود به دریچه های پشت بام
حال باید به سمت پایین بروید و راهتان را در میان بیابان پیدا کنید. دشمنان پنهان شده به طور موقت مشخص می شوند و اگر توجه کنید می توانید آن ها را ببینید. از تورها استفاده کنید و حواس آن ها را پرت کنید و به آهستگی به سمت پایین بروید. یا می توانید به بالای قطار بخزید و به آرامی داخل آن شوید.

به دنبال کتاب کد باشید
هنگامی که با موفقیت از دریچه وارد شدید، زمان آن است که به دنبال کتاب کد بگردید و آن را پیدا کنید تا صحنه ها آغاز شوند و در نهایت به بخش دوم بروید.

بخش دوم: کارهای مرد جوان
در انتهای بخش اول اپیزود ۲، پیامی از سوی تیلکیسی (Tilkici) درباره امپراطوری دریافت کردیم که بیان می کرد او قصد دارد به Canavar دستور دهد تا بر بیابان ها حکمرانی کند. هدف اصلی ما متوقف ساختن دشمنانی است که از لحاظ تکنولوژیکی برتر هستند و همچنین باید ریلگان که یک جنگ افزار می باشد و با نیروی الکترو مغناطیسی یک پرتابه را شلیک می کند را هم نابود کنیم. پس اجازه دهید بدون هیچ گونه حرف دیگر به ادامه بررسی این مرحله از بازی بپردازیم.
با توجه به گفته های لارنس، ما باید سه فرمانده را حذف کرده و کپسول آن ها را تصاحب کنیم تا فرمان اشتباه را به Canavar برسانیم. شما سه هدف در اختیار دارید، روستا، انبار سلاح ها و خرابه ها. تنها کاری که باید انجام دهید این است که وارد قلعه نظامی شوید، فرمانده را حذف کرده، کپسول را تصاحب کرده و پیام تقلبی را ارسال کنید.

کشف دهکده عثمانی
نفوذ به دهکده احتمالا خیلی آسان نیست، زیرا توسط دسته ای کامل از سربازان عثمانی احاطه شده است. شما می توانید به هر ترتیبی که دوست دارید به هر قلعه نظامی ای که می خواهید وارد شوید. روستا به خوبی محافظت می شود، پس می توانید اسب هایتان را بیرون روستا متوقف کرده و دزدکی وارد اتاق فرمانده شوید و او را از بین ببرید، یا همه نگهبانان را شکست داده و فرمانده را بگیرید.

تصاحب کیف و فرستادن پیام تقلبی
زمانی که فرمانده شکست می خورد می توانید به پاسگاه های پیام رسانی بروید. اگر همه سربازها را نابود کرده باشید، نیازی نیست نگران باشید، در غیر این صورت یک جفت شعله افکن در بیرون منتظر شما خواهند بود. زمانی که پیام اشتباه و تقلبی را ارسال کردید باید از رسیدن پیام مطمئن شوید، برای این کار باید به پاسگاه های پیام رسانی دیگری رفته و از آنجا هم پیام دیگری را به او ارسال کنیم.

تسخیر انبار سلاح های دفاعی عثمانی
انبار سلاح های دهکده در مکان های جداگانه در بیابان ها قرار دارند، جایی که امنیت بسیار کم است و به راحتی می توان آن جا را تسخیر کرد. پس تصمیم می گیریم دومین پاسگاه را نیز نابود کنیم. دو ون امنیتی در آن جا وجود دارند که در منطقه گشت زنی می کنند، پس از نارنجک های چسبی برای نابودی آن ها و همچنین سربازان اطراف استفاده کنید. تمامی مسیر را سواری کنید و تمامی نگهبانان را با شمشیر از بین ببرید.

تصاحب کیف و فرستادن پیام تقلبی
حال باید به دنبال حذف فرمانده و سپس تصاحب کیف باشید و در نهایت تا پست پیام رسان بعدی سواری کنید، این پست از پاسگاه فاصله چندانی ندارد. پیام تقلبی را ارسال کنید و حالا می توانید مطمئن شوید که Canavar حتما پیام را دریافت می کند، شما باید به او دستور جدیدی دهید، پیامی که باید از دهکده آخر خارج شده باشد. قبل از حرکت به سمت خرابه ها، مطمئن شوید که تمامی سلاح ها را از انبار به دست آورده اید.

تسخیر خرابه های دهکده عثمانی
خرابه های باستانی تنها چیزی هستند که از تمدن باقی مانده اند. شما دو تانک را در حال نگهبانی از پست اصلی و فرمانده خواهید دید. باید به دنبال محفظه سلاح باشید، جایی که نارنجک های ضد تانک را به شما ارائه می کنند. از آن ها برای نابودی تانک ها و حذف خطرات استفاده کنید. فرمانده را شکست دهید و کپسول را بدست آورید. در آخرین دهکده، شما به پست پیام رسان دسترسی پیدا می کنید و صحنه ها از جایی آغاز می شوند که تیلکیسی فرار می کند و به شما اطلاعاتی درباره Canavar می دهد.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =