راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield 1 (قسمت پنجم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield 1 (قسمت پنجم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield 1: تمامی مراحل PlayStation ۴ Game Battlefield 1 Walk through

اپیزود ۲: Nothing is Written
بخش سوم: Hear The Desert

در انتهای بخش دوم اپیزود ۲، نزدیک بود در پرت کردن حواس Canavar موفق شویم و حملات او را متوقف کنیم. در این مقاله قصد داریم به شما نشان دهیم چگونه تمامی وسایل نقلیه عثمانی را نابود کنید، دهکده را از دشمنان پاک کنید و قطار مسلح Canavar را نابود کنید.
پس از شکست تیلکیسی، زارا به لارنس اطلاعاتی درباره مأموریت Canavar مبنی بر نابودی تمامی دشمنان می دهد. پس ما تصمیم می گیریم که عملیات را به دست گرفته و Canavar که یک قطار عظیم مسلح می باشد را نابود کنیم.

تخریب وسایل نقلیه عثمانی
Canavar در دهکده متوقف خواهد شد تا آب را ذخیره کنید، و این همان لحظه ای خواهد بود که شما به آن ضربه می زنید. هدف شما این است که با هر نوع مواد منفجره ای که در مسیر وجود دارد مقابله کنید. پس کارتان را با مرد تک تیراندازی که بالای تانک آب است شروع کنید و سپس بر سه ونی که در حال گشت زنی در روستا هستند تمرکز کنید. باید نارنجک های ضد تانک را به دست آورید تا به یک باره این وسایل نقلیه را نابود کنید. اگر می خواهید دزدکی وارد روستا شوید پس از تورها برای پرت کردن حواس سربازهایی که مشکوک شده اند، استفاده کنید.

دهکده را از دشمنان پاک کنید
زمانی که مشکل با وسایل نقلیه دشمن حل شد، زمان آن فرا رسیده که دهکده را پاک کنید، به طوری که باید آماده حمله به قطار مسلح باشید، برای این کار، به شما توصیه می کنیم که از اسب و شمشیر استفاده کنید تا کار را به راحتی و به سرعت به اتمام برسانید. شما با سربازی مواجه خواهید شد که دارای اسلحه ماشینی است، پس قبل از اینکه اسب شما را بگیرد با او مبارزه کنید.

قطار مسلح را تخریب کنید
حال که دهکده را تصاحب کرده اید، آماده شده و به قطار مسلح حمله کنید. در این قسمت به شما توصیه می کنیم که از پرتاب کننده ها و برجک ها استفاده کنید تا سریع تر به قطار آسیب برسانید. تنها نکته ای که وجود دارد این است که باید از دو شلیک در هر برجک استفاده کنید، زیرا Canavar می تواند با توپخانه خود به شما شلیک کند. پس شلیک کرده و به سمت پرتاب کننده دیگر بدوید. در نهایت، راه خود را به سمت پشت بام ساختمان باز کرده و به قطار شلیک کنید تا منفجر شود.

اپیزود ۳: Through Mud and Blood
به اپیزود جدید ۳ بازی Battlefield 1 خوش آمدید. تانک بریتانیایی Mk.V یک هیولای زرهی است که برای نابود کردن اهداف واحد خط دشمن طراحی شده است. هدف اصلی شما این است که Black Bess یعنی همان تانک را نابود کنید و به سطح Camberia Rendevous ارتقاء یابید. اجازه دهید بحث جدید را با بخش اول از اپیزود سوم بازی آغاز کنیم.

بخش اول: Over the Top
شما در حال کنترل شخصیت بریتانیایی یعنی ادوارد هستید؟ شخصی که یک سرباز است. این بخش از بازی در ریبوکورت (Ribecourt)، پاییز سال ۱۹۱۸ فرانسه رخ می دهد و کار شما این است که با Black Bess رانندگی کنید و خط های دشمن را در شهر Cambria نابود کنید.

تصاحب Piccadilly Mill
Piccadilly Mill اولین جایی است که باید تصاحب کرده و کنترل آن را به دست بگیرید. کارتان را با Black Bess آغاز کنید، به نحوه کنترل آن دقت کرده و نحوه زوم و شلیک سلاح ها را یاد بگیرید. شما باید تمام مسیر را با Black Bess رانندگی کنید تا به منطقه مورد نظر برسید. زمانی که به آنجا رسیدید سعی کنید تانک را در جایی نزدیک پرچم پارک کنید تا به رتبه اصلی دست یابید. نشانگر هدف شروع به بارگیری در جهات عقربه های ساعت کرده و آن را به طور کامل ضبط می کند. تا آن زمان شما باید تمامی سربازان فرانسوی آن اطراف را نابود کرده باشید.

تصاحب Kitchener’s Ridge
پس از تصاحب هدف اول، باید به سمت خط پناهگاه بعدی برویم که در قسمت بالا است، اما اول، به شما توصیه می کنیم که برجک ها را از فاصله دور تخریب کنید تا وقتی به قسمت بالا رسید کارتان راحت تر پیش برود. سه برجک وجود دارد که باید قبل از رسیدن به هدف، آن ها را نابود کنید. Bess را نزدیک نشانگر پارک کرده و سربازان را بکشید تا زمانی که آن جا را نیز تصاحب کنید.

تصاحب گذرگاه Beren
هدف بعدی کمی دورتر است، پس اول باید آسیب های Bess را تعمیر کنیم. برج ها را نابود کنید، زیرا تفنگ معمولی به تانک آسیبی وارد نمی کند. حال راهتان را به سمت هدف C در پیش بگیرید و با نابود کردن تمامی برجک های اطراف آن جا را تصاحب کنید، صبر کنید تا تانک عظیم و سنگین از سمت شمال ظاهر شود. پشت دیوار پنهان شوید و سفینه خود را قبل از اینکه به سمت تانک دشمن حمله کنید، تعمیر کنید. باید بسیار دقیق هدف گیری کنید تا همه شلیک هایتان به هدف اصابت کنند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + هجده =