راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield 1 (قسمت ششم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield 1 (قسمت ششم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield 1: تمامی مراحل PlayStation ۴ Game Battlefield 1 Walk through

تخریب توپخانه دشمن
پس از مشاهده صحنه ها باید به سمت مکان بعدی حرکت کنید، جایی که تمامی توپخانه های فرانسوی در آن جا مستقر هستند. قبل از اینکه بخواهید هر یک از برج ها را نابود کنید، تانکتان را تعمیر کنید. به طور کلی ۵ برج وجود دارد که باید نابود کنید، تمامی سربازان را نادیده بگیرید زیرا آن ها نمی توانند هیچ گونه آسیبی برسانند. پس از تخریب اولین توپخانه به سمت توپخانه بعدی بروید که دارای سه برج و یک مینی تانک می باشد.

تصاحب مزرعه Big Wily
زمانی که دو توپخانه اصلی را نابود کردید، باید روستایی را با تصاحب آخرین هدف که مزرعه Big Willy است، تسخیر کنیم. به سمت مکان مشخص شده رانندگی کنید و مطمئن شوید که تانک دارای ۸۰% سلامتی است. حال باید از تمامی نارنجک هایی که ممکن است سر راهتان قرار گرفته باشند فرار کنید زیرا آن ها تنها سلاح هایی هستند که می توانند به Black Bess آسیب برسانند.

تخریب توپخانه سوم دشمن
حال نوبت به آخرین توپخانه می رسد و شما باید وارد شهر فرانسوی Cambrai شوید. به جلو بروید تا به منطقه مشخص شده برسید. اما قبل از آن باید یک تانک بسیار قوی مسلح را شکست دهید. برای این کار، ما به شما پیشنهاد می کنیم که خود را پوشش دهید یا در مکانی خود را پنهان کنید، البته این مکان باید به گونه ای باشد که جلوی شلیک های آن ها را بگیرید، سپس با دقت هدف گیری کنید. حال پل را خالی کرده و سپس توپخانه را تخریب کنید.

پیام را به HQ برسانید
زمانی که مسیر خود را به سمت توپخانه سوم باز می کنید، احتمالا در گل و لای گیر خواهید کرد. حال باید کبوتری را کنترل کرده و کاری کنید او به سمت ستاد بازگردد و پیامتان را برساند.

بخش دوم: Fog Of War
در بخش اول اپیزود ۳ بازی Battlefield مکان های مانند Piaccadilly Mill، Kitchener’s Ridge، گذرگاه Beren و مزرعه Big Willy را تصاحب کردیم. در این مأموریت، باز هم باید به سمت شهر Cambrai رانندگی کنیم. ما باید با تانک Black Bess از میان مه عبور کرده و دیدبانی کنیم و تمامی پایگاه های دشمن که در مسیرمان قرار دارند را نابود کنیم.

Black Bess را از درون جنگل Bourlon راهنمایی کنید
زمانی که دوباره کنترل را به دست گرفتیم، هیچ دستوری از پایگاه وجود ندارد، پس با توجه به عقل خودتان کار را شروع کنید. هدف شما این است که میان جنگل دیدبانی کرده و تمامی موانع ضد تانکی که در مسیرتان قرار می گیرند را نابود کنید. مسیر درست را از کنار تانک در حال سوختن در پیش بگیرید تا به سمت بالا رفته و اولین کمپ دشمنان را پیدا کنید. رادار نقشه را به طور مرتب بررسی کنید تا سربازان نزدیک آن منطقه را مشخص کنید، سپس ابتدا اشخاصی را که روی برجک ها قرار دارند نابود کنید زیرا آن ها سلامتی زیاد شما را به شدت کاهش می دهند.

کمپ سربازان ۲
حالا تانک را تعمیر کرده و مسیرتان را از درون جنگل در پیش بگیرید. به دنبال انبار مهمات باشید تا سلاحتان را تغییر دهید، البته این در صورتی است که مهمات شما در حال اتمام باشد. دوباره از سمت راست به بالا حرکت کنید تا کمپ های سرباز دیگری را پیدا کنید. حال از قسمت بالا می توانید به سمت پایین شلیک کنید و تمامی سربازان را یکی یکی نابود کنید یا می توانید به آرامی به سمت پایین بخزید و آن ها را بکشید. یک برجک وجود دارد که از کمپ نگهبانی می کنید، بنابراین ابتدا سرباز روی آن برجک را بکشید. به سمت Bess بازگردید و اگر لازم بود آن را تعمیر کنید.

کمپ امنیتی ۳
قبل از اینکه به سمت کمپ بعدی حرکت کنیم، باید مطمئن شویم که تانک Bess به طور کامل تعمیر شده است.کمپ سوم سه برجک دارد و کار شما این است که قبل از آنکه آن ها تانکتان را به طور کامل تخریب کنند، اول آن ها را نابود کنید. به سمت چپ حرکت کنید و برجک ها را یکی یکی نابود کنید و هر زمان که لازم بود باید برای دوری از آسیب ها، خم شده و مسیر را طی کنید.

پل و انبار
پس از اینکه سومین پایگاه امنیتی را پاک کردید، باید پشت تانک منتظر بمانید تا انفجار رخ دهد. مستقیم به سمت پل بروید تا آن را نیز پاک کرده و پایگاه را تصاحب کنید. حال باید انبار را تسخیر کنید، اما برای این کار، باید از دو موج تانک ها و سربازان جان سالم به در ببرید. تمامی سربازان را نابود کنید و زمانی که Black Bess به مرکز رسید، به سمت عقب بازگردید و آن را تعمیر کنید. حال از برجک برای تخریب تانک های باقیمانده استفاده کنید.

به سمت Black Bess باز گردید
در نهایت به سمت تانک Black Bess بازگشته و منتظر صحنه های بعدی باشید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 9 =