راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield 1 (قسمت هفتم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield 1 (قسمت هفتم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield 1: تمامی مراحل PlayStation 4 Game Battlefield 1 Walk through

اپیزود ۳: Through Mud and Blood
بخش سوم: Breakdown

در بخش دوم از اپیزود ۳ بازی Battlefield 1 بازی را به گونه ای مدیریت کردیم که از میان جنگل Bourlon، تانک Black Bess را هدایت کنیم، کمپ سربازان و انبار را تسخیر کنیم. در این ماموریت، باید باز هم با تانک رانندگی کرده و به سمت Cambrai حرکت کنیم، اما ابتدا باید Salvage Replacement Sparkplugs را پیدا کنیم تا Black Bess را تعمیر کنیم.

Salvage Replacement Sparkplugs
پس از نمایش صحنه های بازی، باید به واسطه درایت و هوش خودتان ۴ دوشاخه جرقه زنی را پیدا کنید تا تانک را تعمیر کنید. هر یک از این Sparkplug ها در مرکز پایگاه کمپ سربازان پنهان شده اند. از اولین روستا شروع کنید، باید به سمت راست حرکت کرده و به داخل آسیاب بادی بروید، سپس تمام مسیر را برای یافتن تک تیرانداز به سمت بالا بروید و تمامی سربازانی که در مسیرتان هستند را بکشید و یا می توانید مستقیما به سمت کمپ حرکت کرده و آن را نابود کنید.

Sparkplugs 2
زمانی که اولین دو شاخه جرقه زن را پیدا کنید، زمان آن رسیده که به سمت جلو حرکت کنید و به سمت روستای بعدی بروید تا دو شاخه های بیشتری را پیدا کنید. همچنین می توانید شمشیر Calvary را درون یکی از ساختمان های برجک پیدا کنید. مطمئن شوید تمامی مهمات را از انبار سلاح ها جمع آوری کرده اید، سپس مسیرتان را به داخل کمپ باز کنید و از بالای آسیاب بادی برای نابودی این کمپ استفاده کنید. در نهایت، دومین دو شاخه جرقه زن را پیدا کنید، ۲ عدد دیگر از این وسیله باقی مانده تا بتوانید تانک را تعمیر کنید، پس رو به جلو حرکت کنید.

Sparkplugs 3 and 4
سومین و چهارمین روستا تقریباً مشابه به هم هستند، پس تنها کاری که باید انجام دهید این است که رویکرد خوبی را انتخاب کنید. شما دو گزینه در پیش دارید، اول اینکه مستقیما به داخل بروید و همه افرادی که در مسیر هستند را نابود کنید، و راه دوم این است که می توانید در آسیاب بادی منتظر بمانید و آن ها را بدون اینکه حتی فکرش را هم کنند بکشید. پس از پیدا کردن سومین دو شاخه از اسب برای حرکت به سمت آخرین مکان استفاده کرده و آخرین دو شاخه را هم پیدا کنید.

به سمت تانک Black Bess حرکت کنید
حالا که دو شاخه های جرقه زن را پیدا کرده اید باید به سمت تانک Black Bess باز گردید و قبل از اینکه سربازان به شما حمله کنند، آن را تعمیر کنید. از اسب برای برگشتن استفاده کنید و به سمت راست بروید تا از هرگونه ردیابی ای توسط سربازان دوری کنید.

بخش چهارم: Steel on Steel
در بخش سوم اپیزود ۳ بازی Battlefield 1 چهار Salvage Replacement Sparkplugs را جمع آوری کرده و Black Bess را تعمیر کردیم. در این مورد، باید مسیر را به سمت آخرین بخش از این اپیزود در پیش بگیریم، جایی که وارد منطقه اصلی Cambrai می شویم.

Advanced Through The Village At Bourlon
پس از پخش صحنه ها، کاملا از دهکده آگاهی و شناخت دارید، پس به سمت جلو حرکت کنید و به داخل دهکده در Bourblon روید. مراقب باشید!!! شما با دو تانک مواجه خواهید شد که منتظر شما هستند، به سمت راست بروید و اجازه دهید آن ها به دنبال شما بیایند. به سمت جلو رانندگی کنید و تمامی تانک ها و برجک های در مسیرتان را نابود کنید. البته توجه داشته باشید، زمانی که در حال تعمیر تانکتان هستید پنهان شوید، اگر توسط هرگونه نارنجک یا پرتاب کننده ای آسیب دیدید، فرایند تعمیر متوقف خواهد شد.

از مسیر Bourlon محافظت کنید
با توجه به Townsend، باید مسیر قطار را در آن سوی تپه دنبال کنیم تا مسیر اصلی به سمت شهر Cambrai را پیدا کنیم. به سمت مسیر آسیاب بادی حرکت کنید تا گروه دیگری از سربازان فرانسوی را پیدا کنید. ابتدا، روی توپخانه، سپس روی تانک ها و در نهایت روی سربازان تمرکز کنید. رویکرد خود را در پیش بگیرید و تنها چیزی که باید از آن آگاهی داشته باشید، سلامت تانکتان خواهد بود.

تخریب نیروهای ضد حمله
در نهایت، باید منتظر موارد بسیار قوی باشید تا به سمت شما بیایند. این ها یک جفت مینی تانک هستند. سعی کنید پشت هر ساختمانی که می بینید، پنهان شوید تا تیرهای دشمنان هدر روند، و زمانی که می خواهید تیراندازی کنید، سعی کنید به سمت عقب و جلو بروید و با دقت هدف گیری کنید. شما باید هر بار Black Bess را تعمیر کنید و اجازه ندهید سلامت تانک کمتر از ۳۵% شود.

پیشرفت به سمت Cambrai Rendezvous
زمانی که با ضدحمله ها مواجه شدید، آماده خواهید بود که با تانک های مسلح بسیار قوی مبارزه کرده و آن ها را نابود کنید. سعی کنید قبل از ورود به منطقه اصلی، از فاصله دور به آن ها آسیب برسانید. حال به سمت Cambrai حرکت کنید و منتظر بمانید از سمت توپخانه به شما ضربه وارد شود. صحنه های آخر را تماشا کنید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 2 =