راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield 1 (قسمت هشتم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield 1 (قسمت هشتم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield 1: تمامی مراحل PlayStation 4 Game Battlefield 1 Walk through

اپیزود ۴: Avanti Savoia!
اپیزود Avanti Savoia چهارمین اپیزود اصلی در بازی Battlefield 1 می باشد، در این اپیزود شما به عنوانی سربازی ایتالیایی به نام Luca Viencenzo Cocchiola بازی می کنید، او در آلپ های ایتالیایی به دنبال برادرش Matteo می گردد. ایتالیا و امپراتوری اتریش مجارستان در میان کوه های آلپ قرار گرفته و محاصره شده اند. کوه هایی پوشیده از برف در اطراف این کشورها قرار گرفته اند، و از هیچ طرف نمی توان راهی برای بیرون کردن دشمنان پیدا کنند.

بخش اول: O La Vittoria
هدف اصلی شما این است که یورش های ایتالیایی را به سمت قتل پادشاهان بکشید و در کوه های آلپ ایتالیا از برادرتان Matteo دفاع کنید.

تصاحب کلیسای سنت آناستازیا
بعد از مشاهده صحنه ها، هدف اولیه شما تصاحب کلیسای سنت آناستازیا خواهد بود. شما این شانس را دارید که از زره های جنگی نگهبانان استفاده کنید، و این باعث می شود شما به سربازی مسلح و قوی با تفنگ های بسیار قوی تبدیل شوید. تنها سربازی که باید از آن بترسید، شعله افکن می باشد، بقیه سربازان به راحتی شکست می خورند. به سمت جلو و مکان های مشخص شده حرکت کنید و منتظر نشانگر باشید که به رنگ آبی در بیاید. پنهان شوید و به سمت هر سربازی که وارد کلیسا می شود شلیک کنید.

حمله به توپخانه تفنگ ها
اولین منطقه به دست آمده و منطقه بعدی در مسیر تپه هاست. شما باید تمام مسیر را به سمت جلو حرکت کنید و به توپخانه تفنگ ها برسید، آن جا را نابود کنید تا حمله به گردان Matteo را متوقف کنید. زمانی که به سمت بالا حرکت می کنید، با یک شعله افکن و یک برجک روبرو خواهید شد که به لطف سلاح های سنگین و قوی ای که دارید به راحتی نابود خواهند شد. اطمینان حاصل کنید که زمانی که مسیر را به سمت توپخانه باز می کنید، تمامی نارنجک ها را از انبار سلاح ها برداشته اید.

تخریب توپخانه تفنگ
زمانی که موفق شدید به بالای کو برسید، یک جفت سرباز را خواهید دید که از پایگاه خارج می شوند. آن ها را نابود کرده و سپس به سمت داخل بروید، سربازان دیگر را هم به قتل برسانید و سپس دینامیت های انفجاری را در جای مناسب قرار دهید. از آن جا خارج شوید و توپخانه تفنگ ها را منفجر کنید.

تفنگ ضد هوایی را غیر فعال کنید
هدف بعدی تفنگ ضد هوایی است که کمی بالاتر از توپخانه قرار گرفته است. تمامی سربازانی که در مسیر هستند را شکست دهید تا مسیرتان را به سمت پایگاه باز کنید. مطمئن شوید که در زمان های لازم پنهان می شوید، چون ممکن است حملات هوایی هم وجود داشته باشند. آخرین سرباز در پایگاه را هم بکشید و منتظر باشید صحنه ها پخش شوند.

بمب افکن های دشمن را تخریب کنید
هدف نهایی شما در این بخش این است که اسکادران بمب افکن های دشمن را نابود کنید. حتی زمانی که دارای مهمات بسیار زیاد و یا بی نهایت هستید، بمب افکن ها بسیاری هستند که باید حواستان به آن ها باشد و مراقبشان باشید. بهترین راه برای شکست آن ها این است که از نقشه های کوچک استفاده کنید. به دنبال نشانگرهای قرمزی باشید که بمب افکن هستند و همچنین جنگنده های پروازی اطراف را هم نابود کنید. در نهایت باید طوری بازی را مدیریت کنید که بمب افکن ها را شکست دهید، اما حواستان باشد آن ها نقشه را تغییر خواهند داد و همه چیزهایی که می توانند را نابود می کنند.

بخش دوم: O Tutti Accoppati
در انتهای بخش اول اپیزود Avanti Savoia، باید بازی را طوری مدیریت می کردیم که با نابود کردن بمب افکن های دشمن از تپه دفاع کنیم، اما همه چیز آن طوری که باید اتفاق نمی افتد و دشمن نیمه دوم تپه را به طور کامل تخریب می کند. در این بخش به شما نشان می دهیم که چگونه از پاسگاه مرزی آلپینی دفاع کنید، به دنبال Matteo بگردید و Austrian Horn را پاک کنید.

دفاع از پاسگاه مرزی آلپینی
پس از مشاهده صحنه ها، Luca تصمیم می گیرد به پایین تپه رود به دنبال برادرش Matteo بگردد. از سمت چپ بروید تا از ردیابی های غیر ضروری اجتناب کنید و زمانی که به پایین رسیدید و با نیروهای خود مواجه شدید، زمان آن است که از پاسگاه مرزی در مقابل مهاجمان دشمن دفاع کنید. سه کامیون مسلح و هزاران نیرو وجود دارند که به سمت پاسگاه شما حرکت می کنند. از نارنجک های چسبنده برای انفجار سریع آن ها استفاده کنید. نکته: چند محفظه سلاح داخل پاسگاه وجود دارد، پس آن ها را جمع کنید و همراه خود داشته باشید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =