راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield 1 (قسمت نهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield 1 (قسمت نهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield 1: تمامی مراحل PlayStation 4 Game Battlefield 1 Walk through

گشتن به دنبال Matteo
زمانی که از پاسگاه محافظت کردید، به سمت جلو و اولین محل مشخص شده بروید تا به دنبال Matteo بگردید. در سمت چپ شما کلبه ای وجود دارد که نیروها در آن جا سلامتی خود را باز می گرداند و استراحت می کنند و در سمت راست شما قلعه ی اصلی وجود دارد که باید به سمت آن بروید. اول وارد کلبه شوید تا تجهیزات و مهماتتان را تکمیل کنید.

داخل قلعه به دنبال Matteo بگردید
زمانی که از کلبه خارج شدید، خواهید دید که توپخانه به سمت پایگاه شما شلیک می کند و اگر مردی که روی برجک ایستاده را بکشید، شخص دیگری جایگزین او می شود. بهتر است از سمت راست به داخل بروید و به آرامی وارد قلعه شوید. دو سرباز را روی پل و در ورودی زیرزمین خواهید دید. از سمت راست به داخل بروید و هر زمان لازم بود پنهان شوید.

Austrian Horn را پاکسازی کنید
در زیرزمین، محفظه سلاح را پیدا می کنید و اگر مهماتتان رو به اتمام باشد می توانید خود را دوباره تجهیز کنید. حال مسیرتان را به سمت بالا در پیش بگیرید و تمام سربازانی که در مسیرتان هستند شکست دهید تا پرچم استرالیایی (Austrian Horn) به پایین بیاید. ترفندی که در اینجا می توانید استفاده کنید این است که به راحتی به یک هدف ضربه بزنید و برای تجهیز مجدد به زیرزمین باز گردید. زمانی که هدف اصلی به سمت پایین آمد او را بکشید و قلعه را تسخیر کنید.

Matteo را پیدا کنید
در نهایت به سمت جلو و مکان مشخص شده بروید و صحنه هایی را ببینید که Luca جسد مرده برادرش را در لبه تپه پیدا می کند.

اپیزود ۵: دونده
بخش اول: Cape Helles

اپیزود دونده در بازی Battlefield 1 داستان Frederick Bishop است، دونده ی ارتش استرالیایی که شاهد گرمای بمباران حماسی و فرود ساحلی بود، و همچنین پیام های فوری مرگ یا زندگی را در سراسر خط مقدم تحویل می داد. اجازه دهید بدون هیچگونه حرف اضافه ای به ارائه راهنمای گام به گام این بازی بپردازیم و ببینیم چه اتفاقی در حمله بی سابقه نیروی دریایی به سرزمین عثمانی رخ داده است.

Storm The Beach
این اپیزود در طول Daedanelles، Gallipoli Peninsula و پس از صحنه های مختلف اتفاق خواهد افتاد، کار شما این است که مسئولیت ساحل منطقه را به عهده بگیرید، اما ابتدا اجازه دهید هدفی در توپخانه را به دست آوریم. زمانی که آن ها ساحل را بمباران کردند، شما می توانید Dreadnought Barrage را هدایت کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به سمت منطقه مشخص شده بدوید و تمامی سربازانی که در مسیرتان ظاهر می شوند را نابود کنید.

محافظت از پناهگاه
نیروهای خود را دنبال کنید و مسیر خود را به سمت پناهگاه پیدا کنید. دو محفظه سلاح در مسیرتان وجود خواهد داشت، پس سلاح هایی که با آن ها راحت هستید و سازگاری دارید را جمع کرده و نیروهایتان را راهنمایی کنید. زمانی که پناهگاه ایمن شد، می توانید مسئولیت Helles Overlook را به عهده گرفته و پایگاهتان را بسازید.

Helles Overlook را تسخیر کنید
زمانی که به آن جا رسیدید از سمت ۳ برجک به شما شلیک خواهد شد، پس به سمت چپ حرکت کنید و نارنجک هایی را به سمت آن ها پرتاب کنید تا سرعتشان را کم کنید. همچنان مستقیم حرکت کنید و منطقه را تسخیر کنید و زمانی که به آن جا رسیدید باید همه سربازان را شکست دهید تا حالت تسخیر را آغاز کنید. زمانی که Outlook تسخیر شد، می توانید صحنه ها را مشاهده کنید.

بخش دوم: دونده
در انتهای بخش اول از اپیزود ۵ بازی Battlefield 1، بازی و عملکردمان را به گونه ای مدیریت کردیم که Helles Overlook را تسخیر کنیم، اما چیز غیرمعمولی درباره خط مقدم وجود داشت. در این ماموریت، گزارشاتی را از خط مقدم به دست خواهیم آورد، باید از  پاسگاه فرمانده دفاع کنیم و به افرادی که در خط مقدم حضور دارند، درباره شلیک های توپخانه بریتانیایی هشدار دهیم. توجه کنید، این کار اصلا آسان نخواهد بود.

دریافت گزارش از خط مقدم
به عنوان فرمانده، ما به یک دونده برای خط مقدم نیاز داریم و فردریک خود را داوطلب این کار معرفی کرد، به جای اینکه اجازه دهید جک فاستر کشته شود. حال کار شما این نیست که محکم بایستید و از منطقه دفاع کنید، شما باید بدوید و به خط مقدمی برسید که یک منطقه مشخص شده است و متوجه شوید چه چیز این منطقه مشکل دارد. بهترین راه برای این کار آن است که از مسیر راست شروع به دویدن کنید، مسیری که مستقیماً شما را به خط مقدم می رساند.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =