راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield 1 (قسمت اول)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield 1 (قسمت اول)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield 1: تمامی مراحل PlayStation ۴ Game Battlefield 1 Walk through

آیتم های جمع کردنی ، سلاح ها ، ترفندها و نکات مربوط به بازی

بازی Battlefield 1 ، پانزدهمین بازی از لیست بازی های ویدیویی فرانشیز Battlefield می باشد ، و در تاریخ ۲۱ اکتبر سال ۲۰۱۶ در سراسر جهان عرضه شد. اتفاقات این بازی در طول دوره جنگ جهانی اول تنظیم شده و از وقایع تاریخی الهام گرفته است. بازی Battlefield 1 همچنین دارای ویژگی حالت کمپین است که در مقابل دیگر بازی های این فرانشیز دارای محیط جهان باز می باشد.
بازیکنان آزادی کامل در نحوه اتمام مراحل و روش مبارزات دارند. در حالت کمپینی ، بازیکنان Battlefield 1 می توانند نقش شخصیت های بسیاری را داشته باشند. مأموریت پرولوگ از ویژگی چک پوینت پشتیبانی نمی کند ، زمانی که بازیکن بمیرد ، می تواند به جای شروع از ابتدای چک پوینت ، کنترل سرباز دیگری را بر عهده بگیرد. همچنین ، زمانی که یک سرباز می میرد ، سال تولد یک سرباز واقعی روی صفحه نمایش ظاهر می شود.
قسمت چند نفره بازی Battlefield 1 تا ۶۴ بازیکن را پشتیبانی می کند. برای اولین بار در تاریخچه این فرانشیز ، سیستم جدیدی معرفی شده که به بازیکن اجازه می دهد یکباره به سرورهای بازی دسترسی یابند. تمامی نقشه های موجود در بازی مبتنی بر موقعیت های جهان واقعی هستند ، و شامل عربستان ، مرز غربی و آلپ می باشند. در زمان راه اندازی ، بازیکنان به ۹ نقشه چند نفره و ۶ حالت گیم پلی دسترسی داشتند. که نگاهی کوتاه از بازی بوده است ، حال اجازه دهید به بررسی کامل بازی Battlefield 1 و راهنمای گام به گام بازی ، ترفند ها و نکات ، محل های جمع آوری و چیزهای دیگر بپردازیم.

اپیزود صفر: Prologue

بازیکنانی که به بازی Batlefield 1 دسترسی اولیه داشته اند مسلماً در همان ابتدا به بررسی در منطقه جنگ جهانی اول پرداخته اند. داستان های کمپین تک نفره در مبارزات سه ماهه ای بوده که بررسی در آن محدود بوده است. این راهنمای گام به گام به شما نشان خواهد داد چگونه ماموریت را تکمیل کنید ، در این موج زنده بمانید و تمامی سلاح ها را از بازی Battlefield جمع آوری کنید. پس بدون هیچ گونه سخن اضافه ، اجازه دهید با Prologue شروع کنیم.

Break of Dawn

بخش ابتدایی بازی Battlefield 1 حماسی است. زمانی که شما ماموریت کمپینی را آغاز می کنید ، اولین مرحله ای که آغاز می شود صبح زود (Break of Dawn) می باشد ، جایی که بازی همه مردانی که در میدان نبرد جنگ جهانی اول کشته شدند را نشان می دهد ، پس در نهایت شما از برخی جهات شکست خورده هستید. اولین اتفاق کنترل جنگل واشنگتن (۱۸۹۹-۱۹۱۸) می باشد و کار شما این است که سعی کنید تا حدی که می توانید زنده بمانید. ممکن است سلاحی را با ۹۰ مهمات ، ۳ نارنجک و ۱ تپانچه حمل کنید. پناه بگیرید و به سمت دشمنان تیراندازی کنید. در این قسمت شما توسط انفجار یک بمب کشته خواهید شد.
رویداد دومی که باید کنترل کنید Clinton Poin Coupe (1897-1918) می باشد ، و شما باید پناهگاه MG را حفظ کنید ، شما باید موج را تا زمانی که انفجارها شما را از بین می برند نگه دارید و سعی کنید به تنهای دشمن را شکست دهید. سعی کنید تا زمانی که می توانید زنده بمانید و اگر با شعله افکن ها مواجه شدید به پشت آن ها شلیک کنید.
او گلوله را گرفته و خود به خود منفجر خواهد شد.
رویداد قابل کنترل دیگر Calm Kirkland (1885-1918) و سلاح های درون تانک است. شما به یک پرتاب کننده موشک و تفنگ ماشینی دسترسی خواهید داشت ، پس عاقلانه از آن ها استفاده کنید. اگر قصد دارید آن ها را تا انتها حفظ کنید پس آماده این باشید که با انفجار بمب بمیرید.
هدف اصلی این است که نگهبانان را به هر قیمتی از عبور خط باز نگه دارید. پس با تیراندازی به دشمنان شروع کنید ، و شما می دانید با شعله افکن چه کنید ، پس دور بایستید و به آن ها اجازه عبور از خط را ندهید. شما ۳ جان برای دفاع از خود دارید و در نهایت شخصیت اصلی در صحنه حضور خواهد داشت. این تمام چیزی بود که از راهنمای گام به گام مرحله اول یعنی Pologue می توان گفت ، اطلاعات بیشتر درباره سلاح ها ، مکان ها و راهنمای گام به گام مراحل بعد را در مقالات بعد برای شما ارائه خواهیم داد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =