راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V (قسمت دهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V (قسمت دهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V: تمامی مراحل PlayStation ۴ Game Battlefield V Walk through

نکات و ترفندهای بازی Battlefield V
مقدمه
فرانشیز بازی Battlefield بازگشته است و همان موفقیتی را به همراه داشته که در بازی اول این مجموعه دیدیم، آخرین نسخه این بازی زمینه تاریخی را با موقعیت هایی از جنگ جهانی دوم به همراه دارد. در نتیجه، شما گیم پلی بازی چند نفره کلاسیک و گیج کننده ای را خواهید دید، گیم پلی ای که با آن آشنایی دارید و احتمالا به آن علاقه دارید، و با ویژگی های بهبود یافته و جدیدی ترکیب شده است.
کار گروهی، استفاده از قدرت ها و بیشترین استفاده از سلاح های مخصوص مهمتر از قبل می باشند، پس برای اینکه بتوانیم به شما کمک کنیم تا وارد این آتش شوید و در آن نبرد پیروز شوید، برخی تاکتیک ها را در این مقاله ارائه کرده ایم که به دست آوردن پیروزی در بازی Battlefield V برای شما آسان شود.

 • همیشه سفارشات و وظایف فعالی داشته باشید
  مانند سیستم دستوراتی در بازی Call Of Duty: WW2، بازی BFV نیز به طور مرتب از مجموعه ای از دستورات و سفارشات به روز رسانی شده استفاده می کند. این سفارشات شامل چالش هایی هستند که در آن ها باید در طول مدت انجام حالت های مختلف بازی وظایفی را تکمیل کنید، به مرحله مشخصی برسید
  سفارشات و دستورات ممکن است تخصصی یا کلی باشند، و زمانی که تکمیل شوند، به بازیکنان سکه پاداش خواهند داد. سپس می توانید از این سکه های خاص برای خرید اقلام سفارشی استفاده کنید. سفارشات به طور روزانه به روز رسانی می شوند و در صفحه نمایش اصلی بازی ظاهر می شوند. وظایف خاص نیز باید به طو دستی فعال شوند. شما می توانید در یک زمان تا چهار مورد از وظایف را فعال و در حال اجرا داشته باشید، و آن ها را به اقدامات مشخصی مرتبط سازید.
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V
 • طبقات و وظایف را در گروه متعادل سازی کنید
  هر مسابقه در بازی Battlefield V با رتبه بندی فردی بازیکنان پایان نمی یابد، بلکه این رتبه بندی مربوط به گروه ها و امتیاز جمع آوری شده آن ها می باشد. به منظور ایجاد گروهی موثر و پیشرو، باید مطمئن شوید که هرکس وظیفه مناسب و دقیقی دارد.
  اگر در نقشه ای با فضاهای بسیار زیاد باز و کانال های طولانی بازی می کنید، از Recon برای پیدا کردن دشمن و ارائه پشتیبانی تک تیرانداز استفاده کنید. حداقل یک Medic را به همراه داشته باشید تا بهبودی و احیا سریع را به شما ارائه دهد. تعادل مناسب و درست را برای مهارت ها و نقشه های بازی پیدا کنید.
 • با بازی به عنوان گروه، امتیازات درخواست شده را به دست آورید
  هر گروه یک رهبر گروه دارد که در طول مسابقه دارای اختیارات بیشتری می باشد. تکمیل اهداف، اجرای اقدامات خاص و کشتن بازیکنان دشمن باعث افزایش امتیازات مورد نیاز گروه می شوند. می توانید مقدار امتیازات را در کنار نام رهبر گروه در سمت چپ و پایین صفحه نمایش، درست در کنار نقشه کوچک ببینید.
  رهبر گروه می تواند از این امتیازات برای اجرای اقداماتی استفاده کند که جریان نبرد را تغییر می دهد، این اقدامات شامل درخواست تقویت بیشتر یا منابع می باشد. هفت اقدام مختلف وجود دارد که می توانید از بین آن ها انتخاب کنید، این اقدامات از تهدید Sturmtiger تا ضربه به موشک V-1 می باشند. پس با اهداف بازی کنید و هر زمان که لازم بود بیشترین امتیاز را به دست آورید.
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V
 • از تخصص ها برای افزایش ماهرانه سلاح هایتان استفاده کنید
  به دنبال مشکلاتی که EA و DICE با افت منابع داشتند، و نحوه پرداخت Star Cards باعث شد مزایای تصویری به برخی بازیکنان داده شود، توسعه دهنده سوئدی بازی مطمئن شده است که تنها مهارت بازیکن و مهارت های گروهی بر نتیجه مسابقه در بازی BFV تاثیر دارد. با این حال، شما باز هم می توانید عملکرد سلاح هایتان را با بهره گیری از تخصص ها بهبود دهید.
  این مورد به شما اجازه می دهد تا سلاح های خود را سفارشی سازی کنید تا یک جنبه خاص از عملکرد منجر به افزایش جانبی عملکردها شود. پس ممکن است بخواهید واکنش ها را کاهش دهید، یا دقت گلوله ها را بهبود دهید. هر ضربه به قسمت دیگری از سلاح ها ضربه می زند، پس در حالی که می توانید سلاح خاصی را طراحی کنید تا با سبک بازی شما مطابقت داشته باشد، باید با برخی امتیازات نیز رقابت داشته باشید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =