راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V (قسمت یازدهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V (قسمت یازدهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V: تمامی مراحل PlayStation ۴ Game Battlefield V Walk through

نکات و ترفندهای بازی Battlefield V

 • تیم خود را به طور مداوم پشتیبانی کنید و به آن ها کمک های پزشکی برسانید
  از لحاظ نحوه بارگیری، کمک های پزشکی تقریباً شبیه به حملات است، زیرا کمک های پزشکی در بهترین حالتشان می توانند هنگام هجوم به سمت دشمنان، در کنار هم تیمی ها باشند و آن ها را احیا کنند. اگرچه افراد می توانند جعبه کمک ها را با فشردن دکمه چپ روی D-pad پرتاب کنند.
  این کار باعث می شود نیروهای چندگانه در زمان سریع تری نسبت به بازیابی طبیعی، بهبود پیدا کنند. گروه پشتیبانی نیز می توانند کمک رسانی کنند، و این کمک رسانی نه تنها در فرو نشاندن آتش با LMG و استفاده از معادن در برابر افراد زره پوش است، بلکه در پرتاب بسته های مهمات نیز کمک خواهند کرد. این گروه ها بهترین استفاده ها در بین آتش سوزی ها و یا هنگامی که بازیکنان مهاجم یا تیم پزشکی کم هستند، می باشند.
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V
 • هم تیمی هایتان را احیا کنید و بهبود بخشید تا بتوانید تکثیر شوید
  برخلاف بازی Call Of Duty، که از چرخه سنتی نقاط اکتشافی استفاده می کرد، بازی Battlefield V از نقاط تکثیری استاتیک و نقاط حرکتی اکتشافی استفاده می کند. در تئوری، این بدان معنا است که شما می توانید هر یک از اعضای فعال گروه خود را تکثیر کنید، فرقی نمی کند که آن ها در کجای زمین جنگ باشند، البته آن ها نباید مستقیماً در جنگ حضور داشته باشند.
  با این حال، این بلیط های تکثیر تا زمانی فعال باقی می مانند که هر بازیکن زنده بماند، و این بدان معنا است که پزشک نیز باید در نقطه مورد نظر باشد. زمانی که گروه شما کم شده باشد، آن ها به یک دایره سبز رنگ بزرگ بالای سرشان نیاز دارند که نماد ضربان قلب نیز به همراه داشته باشد. مطمئن شوید که “مربع X / E” را فشار دهید تا آن ها را احیا کنید.
 • از سنگر بندی برای دفاع و حفظ اهداف کلیدی استفاده کنیدسنگر بندی به تازگی به بازی Battlefield اضافه شده است، اما مطمئناً به ابزاری حیاتی در دفاع سربازان تبدیل شده است. این مورد را می توان در مکان های خاصی مورد استفاده قرار داد، پس نمی توانید به راحتی هر جایی که دوست داشتید سنگر بسازید. این موارد اغلب در اطراف اهداف و یا سازه های خاص یافت می شوند، پس در نقشه کوچک خود به دنبال نشانگرهای خاکستری رنگ باشید تا از آن مطمئن شوید.
  برای شروع ساخت، نماد ابزار را با فشردن کلید “پایین” روی D-pad انتخاب کرده و فرایند سنگر سازی را با نگه داشتن کلیدهای  “RT””R2″ آغاز کنید.  می توانید از هر گروهی برای سنگر سازی استفاده کنید، اما استفاده از گروه پشتیبان شما را قادر می سازد تا از دیوارها هر چیزی را بسازید و مخفی گاه تفنگی را ایجاد کرده تا سریع تر تیراندازی کنید.
 • دوست دارید با وسایل نقلیه بازی کنید؟ آن ها را با تخصص های مختلف به دست آوریدمشابه سلاح ها، تمامی وسایل نقلیه در بازی Battlefield V را می توان با تخصص های مختلف به دست آورد. این وسایل نقلیه را همچنین می توان با سکه خریداری کرد، ارزی که با تکمیل وظایف و چالش های بازی به دست می آیند، پس احتمالا مدت زیادی طول نمی کشد تا حوضچه ای را بسازید.
  هر وسیله نقلیه فرایند ساخت منحصر به فردی دارد، که شما را قادر می سازد یکی از جنبه های اجرایی را یاد بگیرید و با ضربات کوچک آن را ارائه دهید. با این حال، درست مانند به دست آوردن وسایل نقلیه، این ضربات ممکن است چیز دیگری را غیر فعال کند، پس توجه کنید که کدام یک از تخصص ها با سبک بازی شما سازگاری دارد و بهترین حالت را در پیش بگیرید.
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V
 • گروه Recon تنها برای تیراندازی نیستند
  این بازی Battlefield می باشد، پس قطعا گروهی وجود دارد که مخصوص افرادی است که دوست دارند با فاصله بازی کنند و ضربات به سر را با ایمنی کامل جمع آوری کرده و دور کنند. با این حال، گروه Recon چیزی بیشتر از یک محدوده مقابله با مرگ را ارائه می دهند.
  این گروه دو نوع متغیر وظایف مبارزاتی (Combat Role) دارند: تک تیرانداز (برای بهبود حبس نفس ها) و مسیر یاب. این ویژگی ها شما را قادر می سازد تا به رهبر گروه کمک کنید و جایگیری های کلیدی دشمن، زره پوش ها را تعیین کنید، و محدوده دید دیده بان ها را گسترش دهید. همچنین می توانید زمانی که سربازان دشمن را در محدوده خود دیدید، آن ها را برای تمام گروه نشان گذاری کنید .
 • از ایستگاه منابع برای حفظ و داشتن مهمات استفاده کنید
  بازی Battlefield V سیستم جدیدی را ایجاد کرده و آن را Attrition نام گذاری کرده است، این سیستم برای محدود کردن منابع شما تا زمانی که هدفی را به طور کامل و با موفقیت تصاحب کنید و یا از هدفی دفاع کنید، طراحی شده است. این سیستم طراحی شده تا شما به عنوان یک تیم بازی کنید، از بتا پیروی کنید، بازی BFV طوری تنظیم شده تا مطمئن شوید معانی چندگانه تکمیل وجود دارد.
  ابتدا، همیشه مهمات سربازان افتاده و مرده را بررسی کنید.
  هر مسابقه در بازی  BFV دارای بازده بالای مرگ و میر است، پس همیشه جسدی با نشانگر سفید گلوله ای وجود دارد. به سمت اجساد بدوید تا مهمات را به دست آورید. منبع مهم دیگر استفاده از ایستگاه های تأمینی است که زمانی که یک هدف را تصاحب کردید ظاهر می شود. گروه های پشتیبان و هجومی می توانند به هم تیمی های خود منبع رسانی کنند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =