راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V (قسمت دوم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V (قسمت دوم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V: تمامی مراحل PlayStation ۴ Game Battlefield V Walk through

Nordlys – ۱۹۴۳: Norway
Nordlys دومین مرحله از چهار مرحله داستان های جنگ است که در بازی Battlefield V وجود دارد. این مرحله بخشی از کمپین تک نفره است و زمانی که تکمیل شود به بازیکن سلاح سرد منحصر به فردی به عنوان پاداش داده می شود که می تواند در بخش چند نفرا از آن استفاده کند.

همچنان بی صدا و در خفا
این مرحله با اسکی شروع می شود، پس مسیر را به سمت پایین کوه سر بخورید و مسیر عمومی هدف را در پیش بگیرید. نگران نباشید، هیچ گونه شکستی در این قسمت شما را از بین نمی برد و زمانی که بمیرید این مرحله پایان می یابد. از اینجا، باید مسیرتان را از راهی پیچ در پیچ در پیش بگیرید و از چندین منطقه چک پوینت بگذرید تا در نهایت به مقصد برسید. می توانید این کار را به آهستگی انجام دهید و یا بدوید و به همه سمت ها شلیک کنید.
تمامی سربازان را بکشید و سلاح آن ها را تصاحب کنید، راه را در پیش بگیرید و از پل بگذرید و به سمت منطقه بعدی بروید. می توانید برای این کار از ماشین استفاده کنید. اگر تنها به دنبال این هستید که این مرحله را به اتمام برسانید از داستان بازی لذت ببرید. ما به شما روش دویدن و تیراندازی را پیشنهاد می کنیم، زیرا بسیار ساده تر است و از آن جا که تفنگ بسیار قدرتمندی در دسترس دارید، این کار خیلی چالش انگیز نخواهد بود.

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V

اگر قصد دارید این کار را به آهستگی انجام دهید، بهترین کار این است که برای کشتن دشمنان از خنجر پرتاب شونده استفاده کنید، و هرگز جاده را دنبال نکنید. شما به طور مرتب در بازی آهنگ هایی را خواهید شنید که شما را به مناطق جانبی می رسانند، و به شما این امکان را می دهد که از چک پوینت هایی که پر از دشمنان هستند بگذرید. زمانی که به ساختمان اولیه رسیدید، به سمت داخل بروید و چند طبقه به سمت بالا بروید تا به هدفتان برسید.
چند نگهبان در اینجا وجود دارند، پس به سمت آن ها چاقو بکشید تا به سرعت به هدفتان برسید. هنگامی که مادر خود را نجات دادید، در طول بخش اول از او دفاع کنید. آن جا تنها چند دشمن وجود دارند، پس نابود کردن آن ها نیاز به تلاش زیادی ندارد. پس از آن به سمت بیرون بروید تا دو هدف را نابود کنید.
از آن ها توسط نیروهای شعله افکن دفاع می شود که باید چند تیر به سمت آن ها شلیک کنید تا بتوانید آن ها را بکشید، پس قبل از اینکه وارد این مبارزات شوید، مطمئن شوید که مهمات کافی را به همراه دارید. برای اینکه همه دستگاه ها را نابود کنید، کافی است به سمت بالای آن ها حرکت کنید و شخصیت شما با آن ارتباط برقرار خواهد کرد.
پس از اینکه هر دوی آن ها را منفجر کردید، باید به سمت عقب و پل اصلی بازگردید. از آنجایی که دیگر نیازی به پنهانی حرکت کردن نیست، ما به شما پیشنهاد می کنیم که مسیر جاده را در پیش بگیرید و تمامی سربازانی که در مسیرتان می بینید را بکشید، زیرا این کار مستقیما شما را به سمت هدفتان هدایت می کند.

همه چیز خاکستر است
این مرحله نسبتا ساده است. هدف اولیه شما این است که گرم شوید و بدانید چه کاری باید انجام دهید. آتش هایی در سراسر نقشه وجود خواهند داشت، که البته در فاصله دور هم قابل تشخیص هستند. البته معمولا سربازانی وجود دارند که از آن ها نگهبانی می کنند، پس آماده باشید که اگر دشمنی را در کنار هر یک از این آتش ها دیدید، نابود کنید.

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V

از یک آتش به سمت آتش دیگر بروید، تا ایستگاه انرژی الکتریکی را در قسمت راست دره مشاهده کنید. از آن بالا روید، سپس به سمت غرب بروید تا از ان بگذرید. سپس باید از سراشیبی بازگردید، و مادامی که شما دزدکی از کنار دشمنان می گذرید و به سمت اتمام و خروج این مرحله می روید، دره تنگ تر می شود.
زمانی که بخش های نمایشی به اتمام رسید، کافی است بایستید و به حرکت به جلو ادامه دهید و در نهایت این ماموریت نیز پایان خواهد یافت. توجه داشته باشید، در هیچ قسمتی واقعا نیازی به درگیر شدن با دشمنان روی این نقشه ندارید. می توانید به سادگی از ابتدای ماموریت، از برف ها عبور کنید، از شیب ها سر بخورید، از ایستگاه بگذرید و سپس از سمت غرب بروید و از شیب بگذرید و خارج شوید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =