راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V (قسمت سوم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V (قسمت سوم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V: تمامی مراحل PlayStation 4 Game Battlefield V Walk through

Nordlys – ۱۹۴۳: Norway
گرگ و سگ
این ماموریت، آخرین ماموریت Nordlys می باشد. این ماموریت نیز مشابه ماموریت های قبلی آغاز ی شود، شما روی چوب های اسکی هستید، اما این بار شما سه هدف دارید که باید در پیش بگیرید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که به دنبال نزدیک ترین هدف بروید، که دقیقا در سمت غرب شما و پایین تپه قرار دارد.
زمانی که به آن جا رسیدید، سربازهایی را خواهید دید، بنابراین همانطور کارتان را ادامه دهید. هدف شما منفجر کردن کامیونی است که در آن جا قرار دارد، که البته بسیار سخت می باشد. اگر چندین بار به سمت موتور تیراندازی کنید، گلوله هایتان کارشان را خواهند کرد، در این قسمت نارنجک ها به شما کمک خواهند کرد، و همچنین دینامیت های چسبنده ای وجود دارند که می توانید آن ها را در ایستگاه های مهمات پیدا کنید.
زمانی که آن را منفجر کردید، به سمت پایین کوه و لنگرگاه بروید. در لنگرگاه نیروی بسیار زیادی وجود دارند، که تعداد آن ها حدودا ۱۲ نفر است. با احتیاط به کارتان ادامه دهید، زیرا تک تیرانداز و حتی نیروها با ضد تانک هایشان در همان اطراف حضور دارند. برخورد و درگیر شدن با دو هدف دیگر، کمی آسان تر خواهد بود، و کافی است به سمت بشکه های قرمز رنگی که در کنار هر هدف وجود دارند شلیک کنید. با این حال، به دلیل زوایای عجیبی که وجود دارد، نیاز دارید درست در کنار آن ها بایستید تا به بشکه ها ضربه بزنید.

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V

استفاده از تک تیرانداز برای پاک کردن منطقه کاری عاقلانه است، اما همچنان به یاد داشته باشید که ظرفیت گلوله ها محدود است. زمانی که با بشکه ها درگیر شدید و به آن ها ضربه زدید به سمت آخرین هدف در شهر بروید. این منطقه نیز مشابه قسمت های دیگر نگهبانی می شود، اما این محافظت کمتر و سبک تر است.
البته، زمانی که زنگ هشدار به صدا درآید دشمنان بیشتری ظاهر می شوند، پس سعی کنید تمامی سربازانی که به سمت برجک هشدار می روند را از پا در آورید و نابود کنید. زمانی که با سربازان مقابله کردید، وارد زیرزمین خانه شوید و پایگاه اطلاعات را بسوزانید. پس از اینکه این کار را انجام دادید، یک زنگ هشدار به صدا در خواهد آمد، حتی اگر تمامی آن زنگ های هشدار را غیر فعال کرده باشید، شروع به دویدن و خروج از شهر کنید و به سمت هدف آخر بروید.
آخرین هدف در قسمت جنوب غربی است، اما سعی کنید از جاده عبور نکنید، تنها از لبه های زمین و دریاچه بروید تا از نیروهای دشمن دوری کنید. زمانی که به پناهگاه رسیدید، با افراد کمی که در قسمت ورودی حضور دارند مبارزه کنید و سپس به سمت داخل بروید.

پس از اینکه بخش نمایشی اجرا شد، کامیون هایی که در حال حرکت هستند را تعقیب کنید.
اصلا نیازی نیست که تیراندازی کنید، تنها آن ها را دنبال کنید و در نهایت به پاسگاه خواهید رسید. از وسیله نقلیه خود خارج شوید، هر کسی که در آن جا است را نابود کنید و این ماموریت نیز به اتمام خواهد رسید. مراقب باشید، یک مرد شعله افکن در آن جا وجود دارد و بشکه های انفجاری بسیاری وجود دارند که اگر در کنار آن ها بایستید منفجر خواهند شد و احتمالا شما را می کشند.

Tirailleur – 1944: Provence
Tirailleur سومین بخش از چهار داستان جنگی است که در بازی Battlefield V وجود دارد. این قسمت، بخشی از کمپین بازی تک نفره است و زمانی که تکمیل شود، سلاح سرد منحصر به فرد به عنوان پاداش به بازیکن داده می شود که می توان از آن در بازی چند نفره استفاده کرد.

Liberté
این قسمت با یک انفجار آغاز می شود، کاروان شما در کمین نشسته اند و شما مجبور هستید وارد عمل شوید. تمام این ماموریت، نبردی سنگین خواهد بود، پس به آهستگی و با احتیاط حرکت کنید زیرا نیروهای دشمن در همه جا پراکنده شده اند. به سمت جلو حرکت کنید و به آرامی به قسمتی بروید که سربازان در حال نگهبانی از آن هستند.

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V

سنگرها، پناهگاه ها و تفنگ هایی در جای جای این منطقه پخش شده اند، پس به دنبال همه افرادی باشید که پناه گرفته و پنهان شده اند یا در حال حمل یک اسلحه سنگین هستند. پس از اینکه به بخش مرکزی اردوگاه آن ها رسیدید، می توانید آن را تصاحب کنید و تمامی سربازان باقی مانده را از پا درآورید.
از اینجا به بعد، نشانه ها را دنبال کنید، زیرا این نشانه ها شما را به بالای تپه می برند و به سمت منطقه ای هدایت می کنند که پر از دفاع های سنگی، پناهگاه ها و سربازان بی شماری می باشد. هدف شما این است که به آرامی به بالای تپه برسید و انبار تفنگ ها را که در بالا قرار دارد منفجر کنید. این کار سخت است، به آهستگی بالا بروید، و عجله نکنید.
مطمئن شوید که تمامی افرادی که در پناهگاه هستند را بیرون می کشانید و به دنبال نیروهای شعله افکنی باشید که سعی می کنند به شما حمله کنند. زمانی که به انبار تفنگ ها رسیدید می توانید با منفجر کردن دستگاه ها، تمامی آن ها را نابود کنید. نارنجک ها، دینامیت ها و حتی ضد تانک ها. اگر هیچ یک از این سلاح ها را به همراه ندارید، می توانید به سادگی در اطراف پناهگاه ها و سنگرها بگردید. همه نوع نارنجک و دینامیت در اطراف وجود دارد.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =