راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V (قسمت چهارم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V (قسمت چهارم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V: تمامی مراحل PlayStation ۴ Game Battlefield V Walk through

Tirailleur – 1944: Provence
Liberté
پس از اینکه سلاح ها را نابود کردید، احتمالا باید از پس یک سنگر بزرگ بر بیایید که سربازان از آن محافظت می کنند. سربازانی که در این قسمت هستند را نابود کنید، سپس خود را برای ضد حمله آماده کنید. ده ها تن از سربازان و همچنین نیروها نظامی و تانک ها شروع به حمله به پناهگاه می کنند.
به همین دلیل، دویدن به سمت های مختلف و پیدا کردن مواد منفجره اهمیت بالایی دارد، و همچنین موقعیت آنها را به خاطر بسپارید. در اینجا شما پشتیبانی هایی دارید، پس نگران سربازان نباشید، آن ها مشکلی ایجاد نخواهند کرد، اما باید مواظب وسایل نقلیه و تانک ها باشید زیرا آن ها دردسر ایجاد می کنند. با احتیاط بازی کنید، از لوازمی که در بالای پناهگاه وجود دارد استفاده کنید و موقعیت خود را حفظ کنید. در نهایت، پشتیبانی هوایی را دریافت خواهید کرد که منطقه را بمب ریزی می کند، نیروهای دشمن را از بین می برد و ماموریت را با پیروزی به اتمام می رساند.

Egalité
این ماموریت زمانی شروع می شود که شما در جاده حضور دارید. هدف اصلی شما راحت می باشد، به راحتی پیشرفت می کنید، البته اگر تمامی افرادی که در مسیرتان هستند را نابود کنید. در ابتدا از یک منطقه چک پوینت خواهید گذشت، که محل های پر از اسلحه و حدود نیم دوجین از سربازان در آن جا وجود دارند.

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V

مهم ترین چیزی که در اینجا باید مراقب آن باشید محل قرارگیری اسلحه ها می باشد.آن ها شما را نابود خواهند کرد، پس زمانی که یکی از آن ها را مشاهده کردید، آن را نابود کنید و یا پنهان شوید تا فرصتی به وجود بیاید که بتوانید آن سرباز را بکشید. زمانی که به چک پوینت رسیدید، و هنگامی که از برجک نگهبانی عبور کنید با مقاومت کمی روبرو خواهید شد، سپس به قسمتی که یک هواپیمای شکسته قرار دارد بروید.
این هواپیما حاوی ده ها سرباز هستند و یا سربازانی در اطراف آن می چرخند، پس زمانی که به آن جا رسیدید آماده مبارزه باشید. محدوده ای از سلاح های مناسب در اینجا به کار می آیند، زیرا نشانه های بسیاری وجود دارند که باید پوشیده شوند و افراد بسیار زیادی وجود دارند که باید از بین بروند.
بعد از اینکه آن منطقه را پاک کردید، از هواپیمای خراب شده بالا بروید و ناگهان صفحه نمایش فلش خواهد زد. پس از اینکه دوباره کنترل را به دست گرفتید، وظیفه دیگری به شما محول می شود و آن منفجر کردن سلاح های ضد هوایی می باشد. درست مانند قبل، از نارنجک یا دیگر مواد منفجره برای تخریب سلاح ها استفاده کنید.
تفاوت اصلی این مرحله این است که تا زمانی که نزدیک ترین نارنجک را نابود کنید، دشمنان متوقف نخواهند شد. با به خاطر سپردن این مورد، مطمئنا نخواهید توانست به راحتی عقب نشینی کنید و دشمنان را نابود کنید. منطقه را به اندازه کافی پاک کنید و سپس می توانید نزدیک شده و یک نارنجک یا دینامیت را به سمت سلاح پرت کنید تا آن را تخریب کنید. این کار از پخش شدن دشمن جلوگیری کرده و به شما اجازه حرکت را می دهد. این کار را چند بار تکرار کنید تا هیچ سلاحی باقی نماند. پس از چند ثانیه، این ماموریت پایان می یابد.

Fraternite Ou La Morte
این مرحله با چندین ساختمان آغاز می شود، و سربازانی بین شما و هدف شما قرار گرفته اند. روش های بسیاری وجود دارند که می توانید از طریق آن ها این ماموریت را پیش ببرید، اما روش “شلیک به سمت همه” بسیار خوب عمل خواهد کرد. این ماموریت را با حرکت به سمت روستا و درگیر شدن با چندین سرباز که در آن جا وجود دارند شروع کنید، سپس توپ های محافظت نشده را نابود کنید. نارنجک ها، دینامیت ها و دیگر سلاح های انفجاری به خوبی در مقابل آن ها عمل خواهند کرد.
پس از تخریب سه دستگاه پرتاب توپ، باید از روستا خارج شوید و از صخره ها به سمت شرق بالا بروید، تا در نهایت بتوانید به منطقه بعدی برسید. یک دامنه وسیع از سلاح ها در اینجا مناسب خواهد بود، زیرا شما باید سربازانی که از خمپاره انداز و سلاح ها استفاده می کنند تا سعی کنند شما را بکشند را نابود کنید.

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V

برای صعود راحت تر، به شما پیشنهاد می کنیم دیوار سمت چپ را در پیش بگیرید، زیرا شما را به سمت پناهگاه هدایت می کند و سپس از آن به عنوان پوشش و پاک کردن منطقه استفاده کنید، این کار به شما اجازه می دهد منطقه را به راحتی تصاحب کنید. زمانی که هدف را به دست آوردید از تپه بالا بروید و با دشمنان بیشتری روبرو خواهید شد، همچنین دستگاه های پرتاب کننده بیشتری را خواهید دید و باید آن ها را تخریب کنید.
این بار آن ها در موقعیت بالا قرار گرفته اند، اما روش معمول برای مقابله و مبارزه تغییر نکرده است. به سمت چپ منطقه بروید، و از سلاح های مختلف برای نابود کردن تعداد بی شمار سربازانی که می خواهند شما را متوقف کنند استفاده کنید. اگر مواد منفجره شما تمام شد نگران نباشید، مواد منفجره بسیاری را در کامیون هایی که در محوطه هستند پیدا خواهید کرد. زمانی که آخرین سلاح ها تخریب شدند، از شیب بالا رفته و به سمت دروازه بزرگ بروید. از آن وارد شوید و موفق باشید! این پایان ماموریت شما است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 3 =