راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V (قسمت پنجم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V (قسمت پنجم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V: تمامی مراحل PlayStation ۴ Game Battlefield V Walk through

The Last Tiger – ۱۹۴۵ Cologne, Germany
The Last Tiger آخرین مرحله از داستان جنگی است که در بازی Battlefield V یافت می شود. این مرحله در تاریخ ۵ دسامبر سال ۲۰۱۸ عرضه شد. این داستان تانک خدمه آلمانی Tiger را در روزهای آخر جنگ جهانی دوم در جبهه غربی دنبال می کند. اجازه دهید در ابتدا بخش نمایشی بازی اجرا شود، موقعیت شما روی تانک است و بازی آغاز می شود، در جاده حرکت کنید و با استفاده از دوربین چشمی مسیر حرکت را شناسایی کنید، باید از بین آتش گلوله ها حرکت کنید، پس مراقب باشید.
زمانی که به دو راهی رسیدید به سمت راست بروید و به داخل تانک بروید تا در امان باشید، نیروی دشمن به سمت شما شلیک خواهد کرد، نشانه گیری کنید و به سمت آن ها تیراندازی کنید، یک نیروی شعله افکن از بالای ساختمان به سمت شما مواد منفجره پرتاب می کند، با چند شلیک به طرف ساختمان، او را از پا درآورید و ساختمان را نابود کنید. با سربازهای دیگری که به سمت شما تیراندازی می کنند مبارزه کنید و آن ها را هم نابود کنید.
از زیر پل رد شوید و مسیر را در پیش بگیرید تا به تانک دشمن برسید، از ضد تانک و نارنجک برای نابودی آن استفاده کنید، سنگر سربازان را نابود کنید و تمامی سربازانی که سعی دارند به تانک شما ضربه بزنند را از پا در آورید. به راهتان ادامه دهید. نیروهای پشتیبان برای کمک به شما خواهند آمد. به دنبال آن ها بروید و هرجا لازم بود شلیک کنید.

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V

یک گروه از دشمنان در کنار مجسمه پنهان شده اند، آن ها را بکشید تا بتوانید به راهتان ادامه دهید. می توانید از انواع سلاح های مختلف برای این کار استفاده کنید. با کمک دوربین چشمی تانک می توانید مناطقی که سربازان در آن ها پنهان شده اند را نشانه گیری کرده و تیراندازی کنید. در وسط خیابان چهار طرفه بایستید، از همه طرف به شما شلیک خواهد شد، تمامی سربازان و وسایل نقلیه دشمن را نابود کنید تا ماموریتتان پایان یابد و هدف بعدی شما مشخص شود.
هدف بعدی شما تعیین ستون دشمن های مسلح می باشد. در خیابان حرکت کنید تا راهتان را پیدا کنید. نیروی دشمن را خواهید دید، به سمت آن ها نارنجک پرتاب کنید تا همه آن ها را به یکباره نابود کنید و مسیرتان را در پیش بگیرید. در راه دوباره با نیروهای دشمن درگیر خواهید شد، با آن ها مبارزه کرده و همگی آن ها را از پا درآورید. برای نابود کردن تانک های دشمن از مواد منفجره یا ضد تانک ها استفاده کنید.
به قسمتی می رسید که آتش گلوله ها به سمت شما می آیند، شروع به تیراندازی کنید و همه دشمنان را بکشید. پناه بگیرید و تا می توانید به همه جهات تیراندازی کنید. هدف بعدی شما گذر از خط راه آهن است. وقتی از آن گذشتید دودهای قرمز رنگ به سمت شما پرتاب خواهند شد. صبر کنید تا بخش نمایشی بازی اجرا شود. هدف بعدی شما روی صفحه نمایش ظاهر می شود: رسیدن به پایگاه آلمانی. مسیر را در پیش بگیرید و با سربازان دشمن مبارزه کنید و تانک های دشمن را به آتش بکشید.
هواپیماهای دشمن بالای سر شما ظاهر خواهند شد و به شما شلیک می کنند، سعی کنید از شلیک آن ها فرار کنید و مسیرتان را ادامه دهید و پس از اینکه تانک دشمن را نابود کردید پناه بگیرید و پنهان شوید تا تیر هواپیماها به شما برخورد نکنند. از تانک خارج شوید، هدف بعدی شما پیدا کردن سلاح ضد هوایی می باشد. حرکت کنید و اطراف را بررسی کنید. پنهانی حرکت کنید تا به سربازی که در کنار درب ورودی ایستاده است نزدیک شده و به سمت او تیراندازی کنید.

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V

سربازان بیشتری خبردار شده و به سمت شما خواهند آمد. در جایی پنهان شوید و به سمت آن ها شلیک کنید و سپس سلاح آن ها را تصاحب کنید و به راهتان ادامه دهید. به بالای یک ساختمان خرابه بروید تا جعبه مهمات را پیدا کنید، همانجا بایستید و اطراف را بررسی کنید تا تمامی سربازان را نابود کنید و محل قرار گیری ضد هوایی را پیدا کنید. از ساختمان پایین رفته و به سمت ضد هوایی بروید. سربازانی از آن محافظت می کنند، همه آن ها را بکشید و از ضد هوایی برای تخریب هواپیماها استفاده کنید.
حال باید به سمت تانک Tiger 237 بازگردید. باید پایگاه را پیدا کنید و زمانی که به آن رسیدید هدف بعدی شما تخریب همه چیزهای حساس خواهد بود. از تانک خارج شوید و همه سربازانی که در مسیرتان هستند را نابود کنید. بهترین کار این است که به بالای یکی از ساختمان ها بروید و از آن جا تیراندازی کنید. اسنادی که به دنبال آن ها هستید در یکی از همین ساختمان ها است، آن ها را برداشته و به تانک بازگردید. به سمت کلیسای HQ رفته و در آنجا به گروهتان ملحق شوید.
پس از مشاهده بخش نمایشی از تانک خارج شوید، هدف شما برقراری ارتباط با فرمانده می باشد. دشمن به شما حمله می کند، به داخل تانک بازگردید و تمامی وسایل نقلیه دشمن را نابود کنید. پس از آن باید دوباره به نیروی اصلی ملحق شوید. اما در نهایت خواهید دید که ارتش آلمان به مرزهای خود باز می گردند و ماموریت شما پایان خواهد یافت.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 7 =