راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V (قسمت ششم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V (قسمت ششم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V: تمامی مراحل PlayStation 4 Game Battlefield V Walk through

نامه ها

نامه ها یکی از انواع وسایلی هستند که در بازی Battlefield V یافت می شوند و باید جمع آوری شوند. پاداش شما برای به دست آوردن این نامه ها یکی از اقلام مهمی است که در بازی چند نفره مورد استفاده قرار می گیرد. هر چهار بخش بازی اقلام منحصر به فردی دارد. نکته: جمع آوری این نامه ها هیچ دستاورد یا جامی برای بازیکن به همراه ندارد و تنها یکی از اقلام مهم در بازی چند نفره را به او پاداش می دهد!

Under No Flag

 • خطوط عبوری نامه اول
  اولین نامه به سادگی پیدا می شود. زمانی که مرحله آغاز شد به سمت اولین خانه بروید، وارد آن شوید و نامه اول را روی میز خواهید دید.
 • خطوط عبوری نامه دوم
  پس از بخشی که با دوربین چشمی داشتید، باید کمپ کوچکی را پاک کنید و از سربازان خالی کنید. زمانی که این کار پایان یافت، به سمت تپه قسمت شرقی بروید تا به چمن ها برسید. نامه دوم همین ‌جا است.
 • خطوط عبوری نامه سوم
  پس از قسمتی که با دوربین چشمی سر و کار داشتید، باید کمپ کوچکی را از نیروی دشمن خالی کنید. زمانی که آن جا پاک شد، به سمت جنوب شرقی بروید تا دو سرباز را پیدا کنید. آن ها را از پا درآورید، سپس از راه کوچک و باریک به سمت جنوب بروید که شما را به سمت رودخانه هدایت می کند. وارد علف های بلند شوید تا نامه سوم را پیدا کنید.
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield Vراهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V
 1. سلاح ها و گلوله ها نامه اول
  نامه اول در ابتدای مرحله پیدا می شود. دو سرباز را بکشید و سپس وارد ساختمان شوید.
 2. سلاح ها و گلوله ها نامه دوم
  از ابتدای مرحله، به سمت غرب و هدفتان بروید. زمانی که رسیدید، می توانید نامه ای را در بخش بالایی روستا ببینید، به سمت جاده شرقی بروید تا خارج شوید. خواهید دید که در نقطه مشخصی هستید، زیرا تعداد زیادی از درختان روی یک ستون سنگی وجود دارند.
 3. سلاح ها و گلوله ها نامه سوم
  از داخل روستا و جایی که باید دیش رادار را منفجر کنید، به سمت غرب بروید تا پلی را پیدا کنید که بتوانید از آن عبور کنید. از آن بگذرید، سپس زمانی که راه تقسیم شد به سمت راست بروید. در طول مسیر، در سمت راست جاده تپه سنگی و نامه را پیدا خواهید کرد.
 4. سلاح ها و گلوله ها نامه چهارم
  از پناهگاه Comms، به سمت شمال بروید و به سمت شمال شرقی هدایت خواهید شد. زمانی که از تپه سنگی که در سمت راست شما قرار دارد گذشتید، به سمت راست بچرخید و از علف ها بگذرید. در سمت دیگر، زیر درخت های مختلف را نگاه کنید تا نامه ای را که در زیر یکی از آن ها قرار دارد ببینید.
 5. سلاح ها و گلوله ها نامه پنجم
  این نامه در وسط ناکجا آباد، در میان آب کم عمق قرار دارد. از پناهگاه Comms، به سمت شمال / شمال شرقی بروید و از آب بگذرید. جزیره کوچکی را پیدا خواهید کرد که ماشینی روی آن قرار دارد. تنها چند قدم به سمت راست ماشین بردارید تا نامه را ببینید.
 6. سلاح ها و گلوله ها نامه ششم
  پیدا کردن نامه آخر راحت است! به سمت فرودگاه بروید، به انتهای مسیر بروید و در سمت چپتان برجی را خواهید دید. پشت آن بروید و نامه ای را روی شن و سنگ ها خواهید دید.

Nordlys

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V
 • همچنان ساکت و بی صدا نامه اول
  پس از بخش اسکی، دو سرباز را در کنار نور خواهید دید. درست نزدیک آن ها، و در کنار برخی اجساد، نامه را خواهید دید.
 • همچنان ساکت و بی صدا نامه دوم
  درست قبل از رسیدن به پل کوچک دوم، به سمت چپ خود نگاه کنید تا مسیری را در برف مشاهده کنید. از آن بگذرید تا از دو خانه که سربازان از آن محافظت می کنند بگذرید. نامه در خانه سمت راست است. توجه داشته باشید که این خانه انفجاری است، و این باعث می شود پیدا کردن نامه سخت تر شود، اما نامه همچنان همان جا است.
 • همچنان ساکت و بی صدا نامه سوم
  زمانی که به دیوار بزرگی که از پایگاه محافظت می کند رسیدید، به سمت راست بروید تا به فاضلاب برسید. وارد آن شوید، سپس سریعا در قسمت خروجی نگهبان را بکشید. نامه سوم در زیر پاهای او قرار دارد.
 • همچنان ساکت و بی صدا نامه چهارم
  نامه آخر درست قبل از اینکه با جنگجوی مقاوم روبرو شوید قرار دارد. زمانی که به دری رسیدید که شما را به هدفتان می رساند، آن را باز نکنید. به سمت چپ نگاه کنید تا اداره کوچکی را با ماشین تحریری ببیند. نامه روی میز قرار دارد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − هفت =