راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V (قسمت هفتم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V (قسمت هفتم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V: تمامی مراحل PlayStation ۴ Game Battlefield V Walk through

نامه ها

 1. همه چیز خاکستر است – نامه اول
  از ابتدای مرحله، به سمت اولین جزیره برفی روی یخ بروید. نامه در کنار تکه چوب ها، در کنار تبر قرار دارد.
 2. همه چیز خاکستر است – نامه دوم
  پس از پیدا کردن نامه اول، مسیر یخی را ادامه دهید. در نهایت باید به سمت راست بروید، و به بالای ایستگاه انرژی بروید. اما در عوض، از شیب سمت چپ به بالا بروید. کمی دور تر از آن آتش و نامه دیگر را پیدا خواهید کرد.
 3. همه چیز خاکستر است – نامه سوم
  نامه سوم در کنار ایستگاه انرژی قرار گرفته است. در امتداد حصار حرکت کنید تا کلبه چوبی کوچک را مشاهده کنید. وارد آن شوید و نامه را پیدا کنید.
 4. همه چیز خاکستر است – نامه چهارم
  نامه چهارم در بخش پایینی ایستگاه انرژی قرار دارد. مادامی که از آن پایین می آیید، از شما انتظار می رود به سمت غرب بروید و از آخرین آتش عبور کنید و به سمت انتهای مرحله بروید. اما در عوض، به سمت آتش بروید و بچرخید تا به سمت جنوب / جنوب شرقی بروید. به سمت درختان بروید و حواستان به سمت راست باشد تا جسدی را در برف ببینید، جسدی که نامه را به همراه دارد.
 • گرگ و سگ – نامه اول
  نامه اول تنها چند صد فوت از ابتدای مرحله قرار دارد. برای چند ثانیه به سمت پایین تپه اسکی کنید و سپس به زیر اولین ساختمانی که می بینید بروید. نامه درست در کنار جعبه های مهمات قرار دارد.
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V
 • گرگ و سگ – نامه دوم
  نامه دوم در هدف دوم شما در کنار اسکله ها قرار دارد. یک جرثقیل بزرگ در آنجا قرار دارد، پس وارد آن شوید، از نردبان بالا بروید و سپس بچرخید تا نامه را پیدا کنید.
 • گرگ و سگ – نامه سوم
  پیدا کردن این نامه بسیار ساده است. بعد از پیدا کردن نامه دوم، به دریاچه نگاه کنید و قایقی را خواهید دید که در یخ گیر کرده است. رانندگی کنید یا به سمت آن راه بروید و نامه را پیدا خواهید کرد که در مقابل قایق بسته شده است.
 • گرگ و سگ – نامه چهارم
  نامه بعدی تنها چند قدم با نامه سوم فاصله دارد. می توانید نامه چهارم را در زیر پلی که شما را به سمت روستا هدایت می کند پیدا کنید.
 • گرگ و سگ – نامه پنجم
  نامه بعدی در یک روستای کوچک قرار دارد. وارد خانه سفید رنگی شوید که در طول مسیر جاده قرار دارد. به طبقه دوم بروید و از نردبان برای رفتن به اتاق زیر شیروانی استفاده کنید تا نامه را پیدا کنید.
 • گرگ و سگ – نامه ششم
  نامه آخر درون پناهگاهی در انتهای مرحله است. زمانی که وارد پناهگاه شدید، راهرو را دنبال کنید و وارد اتاق کوچکی که در سمت راست شما قرار دارد شوید تا نامه را پیدا کنید.

Tirailleur

 • Liberté – نامه اول
  پس از رسیدن به نقطه چک پوینت اول، به سمت پناهگاه غربی بروید تا نامه را روی دسته ای از جعبه ها پیدا کنید.
 • Liberté – نامه دوم
  پس از تصاحب پاسگاه A، به تپه ای با هزاران سنگ، سیم خاردار و پناهگاه می رسید، همانطور که به پایین تپه می روید یک تانک تخریب شده را در سمت چپتان خواهید دید. نامه دوم درست در کنار همان تانک می باشد.
 • Liberté – نامه سوم
  همانطور که راهتان را از بین دفاع های سنگی پیدا می کنید، به سمت پناهگاه سمت راست بروید، پناهگاهی که سربازی از آن به سمت شما شلیک می کند. درست در مقابل دیوار کوچکی که از کیسه های شنی ساخته شده جعبه های سبز رنگی را خواهید دید، که نامه سوم روی جعبه ها قرار دارد.
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V
 • Liberté – نامه چهارم
  تنها چند قدم به سمت پناهگاه بزرگی بردارید که مخزن سلاح ها روی آن قرار دارد، جعبه های سبز رنگ را خواهید دید، که نامه چهارم روی آن ها قرار دارد.
 • Liberté – نامه پنجم
  پس از تصاحب Stutzpunkt Giest که یک پناهگاه عظیم در انتهای بازی است، به سمت گوشه شمال غربی بروید. یک کامیون را در کنار بشکه های انفجاری خواهید دید. نامه در کنار آن ها قرار دارد.
 • Liberté – نامه ششم
  در همان قسمت یعنی در انتهای مرحله بایستید. در جهت شرقی کمپ، دو ساختمان سفید را خواهید دید. وارد ساختمان شمالی شوید تا نامه را پیدا کنید.

Egalite – نامه اول
درست در ابتدای مرحله، مسیر جاده به چند راه تقسیم می شود. به راست بروید تا به جسدی برسید که نامه را نگه داشته است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + بیست =