راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V (قسمت هشتم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V (قسمت هشتم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V: تمامی مراحل PlayStation ۴ Game Battlefield V Walk through

نامه ها

 1. Egalite – نامه دوم
  کمی پس از نامه اول، به سمت پایین جاده حرکت کنید تا برج نگهبانی را در فاصله دور ببینید. به سمت چپ نگاه کنید تا مسیر باریکی را ببینید که به تپه ها می رسد. آن را دنبال کنید تا در نهایت شما را به سمت نامه دوم هدایت کند.
 2. Egalite – نامه سوم
  پس از اینکه حدود نیمی از ماموریت را به اتمام رساندید به یک هواپیمای تخریب شده خواهید رسید. قبل از اینکه از آن بالا بروید، به سمت راست بروید و وارد علف ها شوید و به دنبال سرباز مرده بگردید. او نامه سوم را در دست دارد.
 3. Egalite – نامه چهارم
  پس از اینکه از هواپیما بالا رفتید، یک فلش در آن جا قرار دارد. زمانی که کنترل را دوباره به دست گرفتید، بچرخید و جعبه ای که نامه روی آن قرار دارد را خواهید دید.
 4. Egalite – نامه پنجم
  در انتهای مرحله، پس از اینکه سلاح ضد هوایی آخر را نابود کردید، یک دیش ماهواره بزرگ را خواهید دید. نامه آخر پشت آن قرار دارد.
  نکته: این ماموریت حدودا ۳۰ ثانیه پس از اینکه سلاح ضد هوایی را نابود کنید، تمام می شود، پس تنها ۳۰ ثانیه زمان دارید تا پس از منفجر کردن ضد هوایی، به پشت ماهواره رفته و نامه را پیدا کنید.
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V
 • Fraternite Ou La Morte – نامه اول
  زمانیکه ماموریت آغاز شد، به سمت راست و دور روستا بروید. مسیر باریکی را از بین درختان خواهید دید، که شما را به سمت چادر کوچکی می برد و نامه درست همانجا قرار دارد.
 • Fraternite Ou La Morte – نامه دوم
  در گوشه شمال غربی روستای اول، تکه های چوبی را خواهید دید که نامه در کنار آن ها قرار دارد.
 • Fraternite Ou La Morte – نامه سوم
  از روستا خارج شوید، به سمت شمال غربی حرکت کنید و وارد یک تاکستان خواهید شد. در لبه جاده یک دستگاه بزرگ را می بینید که در کنار جعبه های سبز رنگ قرار دارد، و نامه سوم روی جعبه ها جای گرفته است.
 • Fraternite Ou La Morte – نامه چهارم
  نامه دیگر در سمت مخالف این منطقه قرار دارد. از روستا خارج شوید و به سمت شمال شرقی بروید. جاده ای را می بینید که به سمت شمال است، و کامیونی با تجهیزات بسیار در کنار آن قرار دارد. نامه چهارم روی جعبه ی کنار کامیون قرار دارد.
 • Fraternite Ou La Morte – نامه پنجم
  پس از تصاحب نقطه A، ماموریت را ادامه دهید. پس از اینکه از تپه بالا رفتید، به سرعت به سمت چپ بچرخید تا خانه کوچکی را ببینید. نامه درون خانه قرار دارد.
 • Fraternite Ou La Morte – نامه ششم
  پس از پیدا کردن نامه ۵، از خانه خارج شوید و به سمت شمال شرقی قدم بردارید. خانه دیگری را در فاصله دور خواهید دید که درهای سبز دارد. وارد آن شوید تا نامه آخر را پیدا کنید.
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V

The Last Tiger

 • نامه اول
  پس از پراکنده شدن به سمت خیابان راست بروید، پشت مخزن مهمات نامه اول را پیدا خواهید کرد.
 • نامه دوم
  در اتاق دورتر از گشت زنی اول Yankee، مسیری را در پیش بگیرید که به سمت چپ می رود، و قبل از تانک ها از نردبان بالا بروید تا نامه را پیدا کنید.
 • نامه سوم
  درست قبل از رسیدن به اسلحه ضد هوایی، به طبقه بالای ساختمانی بروید که مخزن مهمات در آن قرار دارد بروید. نامه سوم در کنار جسدی که به دیوار چسبیده است قرار دارد.
 • نامه چهارم
  از طبقه همکف ساختمان که درب ورودی قرمز رنگ آن باز است وارد خیابانی شوید که پارکی را احاطه کرده و سلاح ضد هوایی در آن قرار دارد، به سمت راست بچرخید و از جعبه های مواد منفجره بگذرید. در کنار خط آهن بایستید و به دنبال نامه چهارم بگردید.
 • نامه پنجم
  زمانی که از تانک خارج شدید تا به دنبال اسناد بروید، در کوچه موانعی کوچک را با شکاف های قابل توجه در وسط خیابان خواهید دید، از بین شکاف ها عبور کنید و سپس به سمت راست گام بردارید. وارد انبار روشن شوید تا نامه را پیدا کنید.
 • نامه ششم
  در حیاط سمت چپ ساختمانی که اسناد در آن قرار داشت، به سمت مسیری بروید که در آن جا از تانک پیاده شدید، یک کامیون برنز رنگ و یک کامیون آبی رنگ را در برابر بخش ورودی خواهید دید که با کیسه های شن و ماسه احاطه شده اند. یک پارچه بزرگ را در حیاط خواهید دید که روی آن علامت پزشکی وجود دارد. نامه آخر را همانجا خواهید یافت.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + یازده =