راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V (قسمت نهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V (قسمت نهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V: تمامی مراحل PlayStation 4 Game Battlefield V Walk through

بازی چند نفره
بازی چند نفره یکی از اجزاء کلیدی و مهم بازی Battlefield V می باشد. مشابه بازی های چند نفره، این بازی نیز به چند بخش تبدیل می شود، و آن بخش ها نیز سپس به حالت های مختلفی تقسیم می شوند.

بخش چند نفره
بخش استاندارد بازی چند نفره به حالت های بازی مختلفی تبدیل می شود و برای فرانشیز بازی Battlefield آشنا می باشد. این حالت ها به شرح زیر می باشد.

 • Conquest (پیروزی): حالت کنترل نقشه ۶۴ بازیکنی وابسته به هم که در تمامی عناوین بازی Battlefield وجود داشته است. در این حالت باید کنترل تمامی اهداف را در دست بگیرید تا برنده شوید. حالت بازی کلاسیک BF می باشد. نقشه های عظیم، وسایل نقلیه بسیار زیاد و ده ها سرباز می جنگند تا مناطق را حفظ کنند و برای کشته شدن می جنگند.
 • Breakthrough (رسیدن به موفقیت): در این حالت نقشه به چندین بخش تبدیل می شود، که همه آن ها زمانی که مسابقه آغاز شود توسط تیم دفاعی، کنترل می شوند. برای برنده شدن در این مرحله، تیم حمله باید به ترتیب مناسبی این بخش ها را تصاحب کنند. این حالت مشابه حالت بازی قدیمی Rush می باشد. حمله کنندگان باید تصاحب کرده و در میان نقشه به جلو بروند، این درحالی خواهد بود که دفاع آن ها را عقب نگه می دارد.
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V
 • Frontlines (خط مقدم): بهترین تعریفی که می توان از خط مقدم داشت حامل جنگی است. دو تیم در مقابل هم می جنگند تا کنترل یک نقطه را در یک زمان به دست بگیرند، و هر زمان که یکی از آن ها خط مقدم را تصاحب کرد به سمت پایگاه دشمن حرکت می کند. برای اینکه تیم شما برنده شود باید از تمامی راه هایی که به پایگاه دشمن می رسد، به خط مقدم فشار بیاورید و پرچم نهایی را بگیرید. این حالت نیز مشابه ایده حالت Breakthrough می باشد، اما این بار هر تیم به سمت یکدیگر حمله می کنند. نقشه و پخش شدن به قلمرویی بستگی دارد که هر تیم تحت کنترل دارند به عقب و جلو می رود.
 • Domination (سلطه): در حالت تسلط دو تیم محدودیت هایی برای جنگ و به دست آوردن اهداف چندگانه دارند. اگر یکی از تیم ها قصد داشته باشد اهداف بیشتری را بگیرد، تیم مقابل اهداف خود را سریع تر از دست خواهد داد. تا می توانید اهداف را به دست آورید تا پخش شدن و زیاد شدن حریف کمتر شده و در مسابقه برنده شوید. این حالت در نقشه های کوچک تر رخ می دهد، و هدف به دست آوردن اهداف و نگه داری آن ها حین مبارزه علیه دشمن می باشد.
 • Team Deathmatch (تیم مرگبار): تیم مرگبار حالتی برای طرفداران مبارزات خالص می باشد. هدف دیگری به جز کشتن وجود ندارد، و هر تیمی که بیشترین آسیب را برساند و بیشترین تلفات را برساند، برنده خواهد شد. این حالت، حالتی کلاسیک است. در نقشه کوچک تر با سلاح سربازان بجنگید. هر تیمی که زودتر مهماتش را تمام کند، خواهد باخت.

عملیات بزرگ

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V

عملیات بزرگ حالت ۶۴ بازیکنه ای است که جدیدا به بازی Battlefield V اضافه شده است. در این حالت، دو تیم ۳۲ نفره در یک درگیری چند مرحله ای که از مبارزات تاریخی الهام گرفته است با هم روبرو می شوند. بیش از چهار مرحله یا چهار روز در این حالت وجود دارد و به عملکرد دو تیم وابسته می باشد. اگر در یکی از روزها ضعیف عمل کنید باید در روز دیگر با نیازها یا منابع کمتر تنبیه شوید. این حالت، تکاملی از بازی قدیمی Rush می باشد. مهاجمان باید دو هدف را تصاحب کنند، و سپس به سمت جلو حرکت کنند. مدافعان باید آن ها را تا زمانی که وقتشان پایان یابد، عقب نگه دارند. پس از اینکه نقشه تمام شد، شما وارد نقشه جدیدی خواهید شد، که بسته به نوع عملکرد مهاجمان در نقشه اول، متغیر خواهد بود.

 • Narvik Day ONE با حالت انحصاری ای آغاز می شود که به Airborne معروف است، جایی که گروه مهاجمین وارد نقشه هواپیما می شوند. اعضای گروه باید انتخاب کنند که چه زمانی از هواپیما بپرند، و این کاملاً مشابه بازی Battle Royale می باشد، اما اگر زیاد منتظر بمانند ممکن است با آتش سلاح های ضد هوایی روبرو شوند. زمانی که روی زمین، به مهاجمان وظیفه نابود کردن چهار وسیله پرتاب توپ داده شد، مدافعان می توانند هر کاری کنند تا آن ها را متوقف کنند.
  مهاجمان باید بمب هایی را که در اطراف نقشه پراکنده شده است پیدا کنند تا روی توپ ها کار گذاری کنند، در حالی که مدافعان می توانند وسایلی مانند کیسه های شن و لانه های تفنگی بسازند. همچنین مدافعان اگر به موقع برسند می توانند بمب را کار بگذارند. هنگامی که وقت پایان یافت، برنده بر اساس تعداد اهداف تصاحب شده انتخاب می شود و بازی به Day Two می رود.
 • در Day Two مهاجمان و مدافعان با هدف جدید به بخش جدیدی از نقشه می روند. هدف جدید به مهاجمان این وظیفه را می دهد تا در حد توانشان در نقشه جلو رفته و هر مقدار که می توانند بخش ها را تصاحب کنند، در حالی که مدافعان بیشترین تلاششان را می کنند تا آن ها را عقب نگه دارند. این روز تا زمانی ادامه می یابد که تمامی اهداف تصاحب شوند یا بلیط شما تمام شود، که این احتمالاً به معنای اتمام زندگی شما خواهد بود.
 • Day Three بر طبق اطلاعاتی که از بازی ارائه شده زمانی پایان می یابد که گروهی قاطعانه برنده شود. اگر مسابقات نزدیک باشند، بازی به روز آخر می رسد.
 • Day Four نزاع آخر بین دو گروهی است و هر بازیکن تنها یک جان و همچنین منابع محدودی دارد. این حالت بسیار مشابه حالت Battle Royale می باشد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =