راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V (قسمت اول)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V (قسمت اول)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V (قسمت اول)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V: تمامی مراحل PlayStation ۴ Game Battlefield V Walk through

راهنمای استراتژیک و گام به گام بازی Battlefield V که از طریق شرکت بازی های ویدیوی IGN منتشر شد، بازیکن را در تمامی مراحل بازی از اولین عنوان روی صفحه نمایش تا آخرین صحنه بازی راهنمایی می کند، این راهنمایی شامل تمامی موارد مهم و نکات و تکمیل تمامی چالش ها می باشد. حال در این مقاله قصد داریم راهنمای گام به گام این بازی را برای شما ارائه کنیم تا بتوانید به راحتی و با موفقیت بازی را به اتمام برسانید.

داستان های جنگ
داستان های جنگ در واقع کمپین بازی های تک نفره را ارائه می دهند. این داستان ها به چهار بخش تقسیم می شوند که سه بخش از آن ها هنگام راه اندازی بازی در دسترس بوده است. در هر یک از آن ها باید در منطقه خاصی در طول جنگ بازی کنید. این چهار بخش سپس به مراحل دیگری تبدیل می شود، هر یک از آن ها از چهار بخش دیگر تشکیل شده اند.

Under No Flag – 1942: North Africa
Under No Flag
بخش Under No Flag اولین بخش از چهار بخش War Stories است که در بازی Battlefield V وجود دارد.

خطوط عبوری

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V (قسمت اول)
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V (قسمت اول)

این اولین ماموریت می باشد و به همین ترتیب جنبه های آموزشی ای را هم به همراه دارد. این ماموریت با پیروی از Mason آغاز می شود تا او دوربین چشمی را به شما بدهد. به چهار منطقه مشخص شده نگاه کنید تا دیالوگ های کمی را درباره هر یک بشنوید. زمانی که این کار را به اتمام رساندید، باید به سمت پایین تپه بروید و ماموریت را به طور کامل آغاز کنید. از اینجا به بعد هدف شما فرودگاه است، که در شمال شرقی قرار دارد.
می توانید هر مسیری که به آن جا می رسد را در پیش بگیرید. اگرچه Mason تاکید می کند که در خفا و دزدکی حرکت کنید، اما این کار اجباری نیست. می توانید در میان گلوله های تفنگ بدوید و احتمالا با مقاومت کمی روبرو شوید. تنها نقص این قسمت آن است که دشمنان می توانند زنگ هشدار را به صدا درآورند و پشتیبانی دریافت کنند، این پشتیبانی شامل کامیون هایی می باشد که هر کدام ۴ تا ۶ سرباز را حمل می کنند.
مسیر خود را به سمت فرودگاه باز کنید، و زمانی که به آن جا رسیدید به سمت برجک نگهبانی بروید. در یکی از سمت های آن پنجره ای وجود دارد که می توانید از آن بالا بروید. پس از اینکه این کار را انجام دادید، بمب را روی یکی از قسمت ها قرار دهید و سپس از آن جا خارج شوید. بخشی به نمایش در می آید و پس از آن باید به سمت تفنگ ضد هوایی بدوید.
آن ها در سمت دیگر باند فرودگاه قرار دارند، پس باید تعدادی از سربازان که به سمت شما شلیک می کنند را نابود کنید و سپس از آن مسیر بدوید. زمانی که به تفنگ ضد هوایی رسیدید، سه هواپیما را نابود کنید تا این ماموریت شما پایان یابد.

سلاح ها و گلوله ها

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V (قسمت اول)
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Battlefield V (قسمت اول)

زمانی که کنترل را به دست گرفتید، به سمت پایین تپه بروید، با دو سرباز مواجه خواهید شد، آن ها را نابود کنید. از اینجا به بعد، سه گزینه خواهید داشت. ما به شما پیشنهاد می کنیم به سمت راست بروید و به سمت فرودگاه دورتر حرکت کنید. زمانی که به آن جا رسیدید، دو سرباز را از پا درآورید و سپس یک هواپیما قرض بگیرید. زمانی که همه چیز را نابود کردید، تنها هدف باقی مانده در ایستگاه Comms خواهد بود.
باید با هواپیمای خود فرود بیایید و از آن خارج شوید، سپس به آن سمت حرکت کنید. برای فرود آوردن هواپیما ابتدا باید یک قطعه زمین صاف پیدا کنید، هواپیما را به سمت پایین بیاورید و سپس ترمز را نگه دارید تا زمانی که هواپیما متوقف شود.
زمانی که در ساختمان Comms بودید، سربازان را نابود کنید، به سمت داخل بروید و یک بخش نمایشی پخش می شود. سپس به سمت Mason بازگردید و این ماموریت نیز پایان خواهد یافت.

حمله
این آخرین قسمت ایستادگی در برابر دشمن است. همچنین کاملا مشخص و واضح است. دشمنان در گروه های مختلف پخش می شوند و به شما حمله خواهند کرد. سه گروه از آن ها وجود دارند.

  • سربازان
  • هواپیماها
  • وسایل نقلیه مسلح

بسته به نوع گروهی که می خواهید با آن ها مقابله کنید، باید روش خاصی را در پیش بگیرید. سربازان درست روبروی شما هستند، فقط کافی است به آن ها شلیک کنید. برای مقابله با تانک ها به توپ نیاز دارید. یک توپ در سمت راست در کنار ورودی ساختمانی وجود دارد که شما در آن پنهان شده اید.
برای تخریب هر تانک یا وسیله نقلیه باید ۲ تا ۳ بار شلیک کنید. اگر آن وسیله نقلیه به سمت موضع شما در حرکت است می توانید از ضد تانک برای کشتن و نابودی آن ها استفاده کنید، زیرا چندین ضد تانک در اطراف شما قرار خواهند داشت. در نهایت، هواپیماها به صورت تصادفی پخش می شوند.
برای مقابله با آن ها کافی است به سادگی وارد برجک ضد هوایی شوید که در قسمت پشتی قرار دارد. تنها به خاطر داشته باشید که برجک ضد هوایی ایستاده است، پس زمانی که هواپیماها در فاصله مناسب از شما قرار دارند به سمت بالا روید، در غیر این صورت آن ها قبل از اینکه بخواهید و بتوانید آن ها را نابود کنید، شما را می کشند. پس از اینکه تقریبا ۱۰ موج از گروه های دشمن را نابود کردید، این ماموریت پایان خواهد یافت.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 9 =