راهنمای گام به گام بازی Call of Duty: Ghost (قسمت سوم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Call of Duty: Ghost

زمانی که قرار است از آنجا خارج شوید دوباره مورد حمله قرار می گیرید. کنترل از راه دور تک تیرانداز را در دست بگیرید. باید گروه خود را به هنگام فرار از آنجا پشتیبانی کنید و وقتی که به شما گفته شد، از حالت تک تیرانداز خارج شده و با آنها بجنگید و سوار یک هلیکوپتر شوید. دوباره به هنگام بلند شدن هلیکوپتر از روی زمین کنترل تک تیرانداز را به دست بگیرید و تیراندازان سوار بر جیپ را بکشید. وقتی از استادیوم موفق به پرواز شدید، الیاس از طریق پیام رادیویی به شما می گوید که به Fort Santa Monica بازگردید، چرا که آنجا نیز مورد حمله قرار گرفته است.

مأموریت ۵

در کات سینی که پخش می شود، صدای هش به گوش می رسد که از نحوه ی برخورد گروه Ghosts با Ajax شگفت زده شده بود. اطلاعاتی که آن ها از استادیوم به دست آوردند نشان می دهد که Rorke به دنبال گروه Ghosts برای از بین بردن آن ها می باشد. اکنون، آن ها باید برای دفاع از Fort Santa Monica به آنجا بازگردند و همچنین پدر خود را بیابند.
هنگامی که فرود آمدید، به سمت خط مقدم بروید و کنترل یک تیربار سبک (LMG) را به دست بگیرید. به محض اینکه شما را از وجود توپخانه ای مطلع می کنند، پناه بگیرید. سپس هش را دنبال کرده و به بالای یکی از ساختمان ها بروید. در آنجا از شما درخواست می شود که پشت یک تیربار بروید و با آن به سوی سربازان و هلیکوپترها شلیک کنید، با فشردن کلید مربع کنترل تیربار را به دست گرفته و با همان کلید نیز تیراندازی کنید.

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Call of Duty: Ghost
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Call of Duty: Ghost

در ابتدا هلیکوپتر ها در حالت RTB یعنی بازگشت به حالت پایه هستند، و زمان کوتاهی طول می کشد تا دوباره به سمت شما برگردند. به هنگام شلیک هلیکوپترها، R3 را فشار داده و نگه دارید تا از تیرهای هلیکوپتر فرار کنید. در این لحظه می توانید با فشردن کلید رو به بالا کنترل از راه دور هلیکوپتر (A10) را به دست بگیرید. با فشردن کلید R1 به سمت بقیه هلیکوپترهای دشمن شلیک کنید.
سپس منتظر بمانید تا هلیکوپتر به حالت پایه برگشته و دوباره با استفاده از کلید رو به بالا کنترل آن را به دست بگیرید. هر کاری که می توانید انجام دهید. سپس به سمت ساحل پرت می شوید. این فقط یک نبرد ساده است بنابراین تمام فنون و مهارت هایی را که تا کنون یاد گرفته اید را به کار گیرید. نارنجک بیاندازید، پناه بگیرید، و دشمنان را یکی پس از دیگری از بین ببرید. در اینجا گزینه استفاده از سگ را ندارید، چرا که پیش تر رایلی به دست تیم دیگری سپرده شد تا از آن مراقبت کنند.

در حین حرکت، گاهی اوقات کنترل A10 به دست شما داده می شود. موقعیت خود را در نظر بگیرید و به سربازانی که به صورت گروهی جمع شده اند شلیک کنید. وقتی که تعداد سربازان رفته رفته کمتر شد، همراه با هش، دنبال رایلی بروید. بعد از اینکه شما دو برادر و رایلی دوباره با هم همراه شدید، با سربازانی درگیر خواهید شد که از هلیکوپتر فدرال می آیند.

لازم نیست تیر خود را هدر دهید، تنها کافیست که چند نارنجک به طرف هلیکوپتر پرتاب کنید تا آنها را از بین ببرد. به همراه هش به زیر در گاراژ بروید و به دنبال پدر خود بگردید، برای حرکت به صورت سینه خیز می توانید از کلید R3 استفاده کنید. هش از شما می خواهد که به بالای پله ها بروید. به محض اینکه بالا رسیدید یکی از سربازان فدرال به روی شما می پرد و قصد کشتن شما را می کند.

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Call of Duty: Ghost
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Call of Duty: Ghost

با استفاده از کلید مربع از خود دفاع کنید، البته این یک اتفاق از پیش تعیین شده است، و شما در اینجا حتما با چاقو زخمی خواهید شد. هش به کمک شما می آید و می گوید که حالتان خیلی وخیم است. وقتی به نظر می رسد که شکست خوردید، ناگهان دو نفر از گروه Ghosts از طریق سقف به کمک شما می آیند. سوار هلیکوپتری می شوید، هش به گروه می گوید که باید برگردید و به دنبال پدر خود بروید. اما یکی از اعضای گروه به شما می گوید که پدرتان دیگر در آنجا نیست.

سپس ماسک خود را از صورت بر می دارد و مشخص می شود که او پدر شماست و تمام این مأموریت ها جهت آزمایش بوده و شما سربلند از این امتحان بیرون آمدید. اکنون شما عضوی از گروه Ghosts هستید. وقتی که مأموریت به پایان می رسد، گروه نقشه ی خود را برای مقابله با Rorke بررسی می کند. چرا که Rorke قبلاً خود یکی از بهترین اعضای گروه Ghosts بود.

مأموریت ۶

مأموریت شما با نمایش یک کات سین آغاز می شود. ۱۲ سال پیش بود که ارتش فدرال، آمریکا را تهدید کرد. رهبر آنها، ژنرال آلماگرو، خواست تا تمام شهروندان ایالات متحده زندانی و یا کشته شوند. این Rorke بود که واشنگتن را متقاعد کرد تا گروه Ghosts را برای حل مشکل بفرستد. یک نیروی تهاجمی به رهبری Rorke فرستاده شد تا ارتش فدرال را نابود و آلماگرو را از میان بردارد.

اما به طرز عجیبی جذب آن ارتش شد ، او از مردی صحبت می کرد که برای گرفتن آن پاداشی در نظر گرفته بودند. واضح بود که Rorke برای به دست آوردن این جایزه از هیچ چیزی دریغ نمی کند. این مأموریت از ۱۲ سال پیش شروع می شود. شما در کالبد الیاس واکر بازی می کنید، کسی که پدر لوگان و هش نیز می باشد. شما در گروهی همراه با Merrick، Ajax و Rorke هستید. گروه Ghosts یکی از بهترین گروه ها بود، البته تا زمانی که Rorke در مأموریت قبلی Ajax را کشت.

به محض اینکه کنترل بازی را به دست می گیرید در یک مبارزه هستید. از هلیکوپتر پیاده می شوید، به دنبال تانکی بروید که جلوتر از شما در حال شلیک به سربازان دشمن است. به همراهAjax و Merrick به طرف پارکینگ گاراژ رفته و منتظر فرمان آتش بمانید. از کامیون حامل موشک بالا بروید و پیش از اینکه به درون آن یک نارنجک بیندازید سرباز داخل آن را با استفاده از کلید دایره بکشید. جاهای زیادی برای پناه گرفتن وجود دارد، به راه خود ادامه دهید تا زمانی که در اثر یک اتفاق از پیش تعیین شده بر روی زمین بیافتید.

به محض اینکه سرپا شدید، گروه خود را دنبال کنید. Merrick نارضایتی خود را از مأموریت بیان می کند. اما Rorke می گوید ما Ghosts هستیم و اصرار دارد که به حمله ادامه دهید. به بیرون از جایی که قرار دارید بروید و سه نفر از سربازان فدرال را بکشید. در اینجا باید بیشتر مقاومت کنید تا زمانی که سقف بیفتد و زیر پایتان خالی شود. به داخل آب می افتید، کمی به این طرف و آن طرف پرت می شوید تا Rorke دست شما را گرفته و به بیرون می کشد. او را دنبال کنید و هر زمان که گفت، به زیر آب بروید.

وقتی که Rorke اولین سرباز را می کشد، به زیر آب بروید تا به دو سرباز بعدی برسید. سربازی که جلوی شما حضور دارد را بکشید و از آب بیرون بیایید تا ببینید که Rorke چطور سرباز دیگر را با استفاده از تبر به هلاکت می رساند. Rorke را دنبال کنید، از زیر آب به راهتان ادامه دهید تا به Merrick برسید. شما رایلی را همراه خود ندارید، اما می توانید از نارنجک هایتان استفاده کنید. وقتی که به Merrick می رسید، او به شما می گوید که آلماگرو هنوز در شهر است.

به همراه دیگر افراد گروه به آنها حمله کرده و سربازان فدرال را بکشید. به بالای ساختمان بروید و به داخل هلیکوپتری که در حال فرار است بپرید. اولین سربازی را که به سمت شما می آید با استفاده از کلید R1 بکشید. سپس آلماگرو با یک مشت شما را به زمین می اندازد. به محض اینکه کلت خود را برای کشتن شما به بیرون می آورد، Rorke برای نجات جانتان با او گلاویز می شود. در میان این درگیری، پیش از آنکه آلماگرو به سمت Rorke شلیک کند، با استفاده از کلتی که بر روی زمین افتاده است او را بکشید.

سپس صدای Merrick به گوش خواهد رسید که می گوید، داریم سقوط می کنیم و ناگهان هواپیما در اثر برخورد با مانعی می شکند. در این بخش نیز داستان از پیش تعیین شده خواهیم داشت. کلیدهای L1 و R1 را فشار دهید تا سیم را گرفته و مانع از افتادن شما شود. سپس با استفاده از کلید مربع، دست Rorke را بگیرید. اما هلیکوپتر در حال شکستن و جدا شدن است. در همان حین که شما در حال نجات جان Rorke هستید، Merrick به شما می گوید که شما نمی توانید جان او را نجات دهید و باید از آنجا بروید. با استفاده از کلید دایره دست Rorke را رها کنید تا مأموریت شما در اینجا به پایان رسد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =