راهنمای گام به گام بازی Call of Duty: Ghost (قسمت چهارم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Call of Duty: Ghost

در همان حال که کیگان و هش از راموس بازجویی می کنند، Rorke بر روی صفحه نمایش تلویزیون ظاهر می شود و می گوید که می دانست به سراغ او خواهید آمد. هش داد می زند که تو می خواستی پدرمان را به کشتن بدهی. Rorke می گوید: پس شما پسران الیاس هستید، پسر بچه ها را برای انجام کارهای مردانه فرستاده اند. کیگان از او می پرسد که کجا هستی؟ اما Rorke پاسخ می دهد که مهم نیست من کجا هستم، مهم این است که شما ده سال پیش من را در این شهر رها کردید تا بمیرم.
از این شب به بعد، الیاس باید بداند که با دستان خودش پسرانش را به سوی مرگ فرستاده است. تمام این ها از پیش تنظیم شده بود. همه جا شروع به لرزیدن می کند. هش و کیگان را به طرف پنجره دنبال کنید. همان طور که ساختمان فرو می ریزد، شروع به سر خوردن بر روی زمین می کنید، در همین حین هر سربازی را که پیش روی شماست بکشید. وقتی که از پنجره به بیرون پرت شدید، با استفاده از کلید مربع چتر نجات خود را باز کنید. مأموریت در اینجا به پایان می رسد.

مأموریت ۷

مثل همیشه، مأموریت با نمایش یک کات سین آغاز می شود. الیاس می گوید که ما هفته ها به دنبال Rorke گشتیم و در نهایت او را مفقودالأثر اعلام کردند. هش می پرسد که چرا Rorke در پی نابودی گروه Ghosts است و الیاس توضیح می دهد که ارتش فدرال زودتر از ما توانست Rorke را پیدا کند. اگر فدرال بتواند او را تبدیل به یکی از افراد ارتش خود کند، پس می تواند هرکس دیگری را نیز جذب کند. بدتر از آن، این است که یک Ghost تا زمانی که مأموریت خود را به پایان نرساند، هرگز دست از تلاش نمی کشد.
بنابراین شما باید Rorke را زودتر از اینکه او پیدایتان کند، پیدا کنید. در کاراکاس مردی به نام Victor Ramos حضور دارد که از جای Rorke با خبر است. او سرپرست توسعه و تحقیقات در ارتش فدرال است. افراد بسیار کمی می توانند آنقدر به Rorke نزدیک شوند تا او را “رفیق” خطاب کنند، Ramos یکی از کسانی است که با Rorke رفیق است. گروه به سمت کاراکاس حرکت خواهد کرد، جایی که همه چیز از آنجا شروع شد. شما به زمان حال بر می گردید. اکنون هش و لوگان ماسک Ghosts را بر صورت دارند.

با استفاده از دوربین تشخیص چهره به دنبال Ramos بگردید. کلید رو به بالا را فشار دهید تا کنترل دوربین را به دست بگیرید، سپس با استفاده از کلید دایره به سمت هدف زوم کنید، دوربین را بر روی هر یک از اشخاص موجود در آن محل تنظیم کرده و با نگه داشتن کلید R1 چهره آن ها را شناسایی کنید. حتما تا پر شدن کامل نوار اسکنر منتظر بمانید. برای خروج از حالت کنترل دوربین اسکنر دوباره کلید رو به بالا را فشار دهید.

سپس کیگان را دنبال کرده و در پشت لانچر یا پرتاب کننده زیپ لاین بایستید، لانچر خود را با نگه داشتن کلید مربع راه اندازی کنید. سپس زیپ لاین را به سمت ساختمان روبرویتان پرتاب کنید. کلید مربع را نگه دارید تا سوار زیپ لاین شوید. هنگامی که به ساختمان مقابلتان رسیدید، به دستورات کیگان عمل کنید. همانطور که به زیپ لاین متصل هستید به طبقات پایین تر رفته و از پشت پنجره، فردی که در ساختمان حضور دارد را به فرمان کیگان بکشید.

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Call of Duty: Ghost
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Call of Duty: Ghost

سپس به سمت راست ساختمان بروید و به یکی از دو مردی که در داخل حضور دارند شلیک کنید تا آن یکی را عضوی دیگر از گروه بکشد. پس از آن به طبقه ی پایین و سمت چپ بروید، اتاقی که در آن میز پوکر وجود دارد، اما شلیک نکنید، در آن جا سه نفر از دشمنان پشت میز پوکر و در سمت چپ اتاق آن ها درون آشپزخانه دو مرد حضور دارند که یکی از آن ها در آشپزخانه و دیگری در حال رفتن است، اول به مرد داخل آشپزخانه شلیک کنید و سپس به سراغ سه مرد دیگر بروید.

وقتی که تمام آن ها را از بین بردید، از طریق پنجره با استفاده از کلید مربع به داخل ساختمان وارد شوید. کیگان را به طرف سیستم قدرت دنبال کرده و ویروس را آپلود کنید، برای این کار کلید مربع را نگه دارید تا سیستم باز شود، سپس کلید R1 را نگه دارید تا ویروس آپلود شود. چند نفر از مأموران گشت به طرف شما می آیند، اما پیش از آنکه برسند، شما زمان برای تکمیل آپلود و مخفی شدن خواهید داشت. یکی از مأموران متوجه حضور شما می شود، اما کیگان به سرعت او را می کشد.

منتظر بمانید تا باقی مأموران از آنجا خارج شوند. به هیچ یک از آنها شلیک نکنید. سپس به سمت طناب های زیپ لاین برگردید و با نگه داشتن کلید مربع از طناب آویزان شوید. به کمک کنترلی که در دست دارید چراغ های ساختمان را خاموش می کنید. در بالکن سمت چپ شما دو نفر از مأموران حفاظتی حضور دارند، آن دو نفر را هدشات کنید. پایین تر بروید و با استفاده از چاقو تنها مأموری که در آنجا قدم می زند را بکشید. در این لحظه، مورد حمله ی دیگر مأموران قرار می گیرید.

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Call of Duty: Ghost
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Call of Duty: Ghost

چاقوی خود را به سمت یکی از آنها پرتاب می کنید و دیگری را کیگان خواهد کشت، این قسمت از بازی به طور خودکار انجام می شود و شما فقط نظاره گر آن خواهید بود. به دنبال کیگان رفته و مأموران دیگر را نیز بکشید. وقتی به گروه بزرگی از دشمنان رسیدید، به تلویزیونی که در سمت چپ شما قرار گرفته شلیک کنید و با استفاده از کلید رو به بالا، فلش اسلحه ی خود را روشن کرده تا دید مأموران را کور کنید. به اطراف اتاق بروید و آنها را بکشید.

وقتی که تمام مأموران کشته شدند، فلش اسلحه را خاموش کنید. به دنبال کیگان بروید و دوباره با هش همراه شوید. به اتاق کنترل بروید و با نگه داشتن کلید مربع، آسانسور را غیر فعال کنید. سپس صدای کیگان به گوش می رسد که می گوید: برگردید، آن ها ما را پیدا کردند. در جهت مخالف حرکت کرده و با دشمنان درگیر شوید. وقتی که آخرین نفر را کشتید، به سمت طناب رفته و کلید مربع را نگه دارید تا از طناب آویزان شوید.

در این لحظه انفجاری در طبقه ای که از آن خارج شدید رخ می دهد و عده ای از سربازان به بیرون پرت می شوند، عده ای دیگر از آن ها از بالا به سمت شما شلیک می کنند. تعدادی را بکشید، سپس کلید X را نگه دارید تا از طناب پایین رفته و وارد ساختمان شوید. با سربازان فدرال بجنگید، اگر سربازی در نزدیکی شما آمد با چاقو او را بکشید. وقتی که تمام سربازان را از بین بردید، هش به شما می گوید که Ramos را پیدا کرده است.

مأموریت ۸

در کات سین، الیاس می گوید که لپتاپ راموس به شدت آسیب دیده بود. اما فرماندهی دفاع هوایی آمریکای شمالی، NORAD، کشف بزرگی کرد. آن ها موقعیت مکانی Rorke را برای دوازده ساعت بعد می دانند. او در یک مجتمع صنعتی شناور در خلیج که کاملاً توسط ارتش فدرال تصرف شده است حضور دارد. آن جا را بندر آزاد می نامند. NORAD، Rorke را زنده می خواهد. در حالی که الیاس واحدها را از یک هواپیما بالا می برد شما در چند هلیکوپتر نجات، Rorke را تعقیب می کنید.

از میان دره به طرف مجتمع حرکت کنید. وقتی که می رسید، هدف های زیادی برای درگیری وجود دارد. آنها نشان گذاری شده هستند، بنابراین هیچ مشکلی در پیدا کردن و شلیک به آنها نخواهید داشت. فقط راه خود را به طرف هر دشمنی که می بینید ادامه دهید. کلید R2 را نگه دارید تا موشک ها قفل شوند. سپس با استفاده از کلید R1 ماشین های جنگی را به آتش بکشید. هر زمان که بین دشمنان گیر افتادید، کلید L2 را فشار داده تا چندین آتش از اسلحه خود به سمت آنها رها کنید.

در آخر، توسط هلیکوپتر های دشمن مورد حمله قرار می گیرید. زمانی که هلیکوپترها در پایین قرار دارند به حمله ی خود به طرف زمین ادامه دهید. به پیام های رادیویی و هدف هایی که بر روی صفحه نمایشتان نشان داده می شوند توجه کنید.وقتی که تمام هدف هایتان را از بین بردید، از هلیکوپتر پیاده می شوید و به کاراکتر لوگان به عنوان عضوی از تیم حمله بر می گردید. به سمت جلو حرکت کنید و در مسیر خود، سربازان فدرال را بکشید.
در این قسمت، دشمنان علاقه ی زیادی به انداختن نارنجک دارند، بنابراین حواستان به نشانه گر صفحه نمایش باشد. یا جاخالی بدهید و یا آن ها را برداشته و دوباره به سمت دشمن پرتاب کنید. همراه با تیم خود حمله کنید. در بعضی نقاط برای بررسی وضعیت مخفی شوید و سپس به دشمنان حمله کنید. در اینجا هیچ چیز خاصی وجود ندارد، فقط شبیه به یک مبارزه پیاده نظام قدیمی است. هنگامی که شمار نیروهای زمینی دشمن به پایان رسید، دوباره به حالت هلیکوپتر بر می گردید.

پیش از آنکه به کاراکتر لوگان بازگردید، هدف های مشخص شده را از بین ببرید. برای مقابله با یک دسته دیگر از پیاده نظام، به پشت بام رفته و با آن ها درگیر شوید تا به Rorke برسید. سپس Merrick را می بینید که Rorke را از پنجره به بیرون پرت می کند و مأموریت شما به پایان می رسد.

مأموریت ۹

در کات سین الیاس می گوید: ارتش فدرال، ماه ها Rorke را در یک چاله نگه داشت، و به او غذاهای آلوده به سموم گیاهان عجیب و غریب داد. وقتی که بدنش را نابود کردند، به سراغ کار بر روی ذهن او رفتند. وقتی که ذهنش را نابود کردند، به سراغ روحش رفتند. آن چیزی که از او باقی مانده بود را مطابق با اهداف خود دوباره بازسازی کردند. این عمل بسیار سخت و مشقت بار بود. اکنون Rorke، متعلق به آن ها می باشد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =