راهنمای گام به گام بازی Call of Duty: Ghost (قسمت پنجم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Call of Duty: Ghost

مأموریت ۹

سپس الیاس را می بینید که از Rorke درباره ی چیزهایی در سن دیگو بازجویی می کند. او Rorke را تهدید می کند که اگر به سؤال هایش جواب ندهد، او را از بالای هواپیما به پایین پرت خواهد کرد. اما Rorke پاسخی نمی دهد. کلید مربع را نگه دارید تا همراه با هش، صندلی Rorke را هل دهید. الیاس می گوید که ما تو را شکست دادیم و از او می خواهد که تسلیم شود. اما Rorke می گوید من شکست نخوردم، در واقع الیاس کار Rorke را بسیار آسان تر کرده بود.

سپس هواپیمای فدرال جلوی شما ظاهر می شود، سربازان فدرال از طرف Rorke با استفاده از زیپ لاین نقشه هایی کشیده بودند. قبل از اینکه از هواپیما به پایین پرت شوید، Rorke به لوگان می گوید که اگر زنده ماندی، به دنبال من بیا و پیدایم کن. همیشه در فدرال جایی برای یک نفر بیشتر وجود دارد. وقتی از هواپیما به بیرون پرت شدید، چتر نجات خود را باز می کنید. فرود مطلوبی نخواهید داشت و به یک درخت گیر می کنید. با استفاده از کلید دایره، طناب های چتر را ببرید.

وقتی که به زمین افتادید، از حسگر ضربان قلب استفاده کنید تا در مسیر خود، دشمنانی که در آن اطراف پرسه می زنند را ردیابی کنید. بدون ایجاد هیچ سر و صدایی آن ها را بکشید تا کسی متوجه حضور شما نشود. هر زمان که با تعداد زیادی از دشمنان روبرو شدید، به اطراف حرکت کنید و به هیچ عنوان با آن ها درگیر نشوید. اگر در حال نزدیک شدن به شما هستند، در بین بوته ها سینه خیز بروید. همان طور که به راهتان ادامه می دهید، به لاشه ی هواپیما می رسید.

در اطراف آن حرکت کنید ولی نزدیکش نشوید. چرا که کاملاً توسط سربازان احاطه شده است. حواستان باشد که آتش شما را زخمی نکند. پس از آنکه دوباره به دیگر اعضای تیم خود پیوستید، اولین درگیری خود را برای نجات هش و Merrick شروع کنید. تیم خود را از طریق رودخانه دنبال کنید، اما با هلیکوپتر درگیر نشوید و صبر کنید تا از آن جا برود. به صورت نیم خیز و در حالی که هفت تیر، چاقو و حسگر ضربان قلب را در دست دارید همراه با گروه حرکت کنید.

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Call of Duty: Ghost
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Call of Duty: Ghost

وقتی که با تعدادی از سربازان گشت روبرو شدید، از آبشار استفاده کرده و مخفی شوید تا آن ها از آن جا عبور کنند. سپس با فرمان الیاس به سربازان شلیک کنید. با هیچ سربازی درگیر نشوید مگر اینکه آنها متوجه حضور شما شده باشند. با استفاده از کلید R2 می توانید نارنجک هایی که به سمت شما پرت شده اند را به طرف دشمنان بیاندازید. سپس چند هلیکوپتر دشمن را در مقابل خود می بینید. به آرامی و به صورت نیم خیز پشت سر الیاس در بین علف های بلند حرکت کرده تا کسی شما را نبیند.

وقتی که از دشمنان دور شدید، ناگهان موشکی را می بینید که به آسمان پرتاب می شود. گروه در تعجب است که آیا هسته ای بوده یا خیر. ناگهان یکی از هلیکوپترهای دشمن، شما را پیدا می کند. به همراه گروه خود به طرف چپ حرکت کرده و از روی تپه به پایین سر بخورید. برای زنده ماندن فقط کافی است که بدوید، هیچ شلیکی در اینجا صورت نمی گیرد. به سمت رودخانه رفته و از بالای آبشار به پایین بپرید. در آنجا رایلی را به همراه دیگر افراد گروه می بینید که سوار بر چند قایق برای نجات شما آمده اند.

مأموریت ۱۰

وقتی که کات سین پخش می شود، الیاس می گوید که آن موشک، به ایالات متحده اصابت نکرد. اما نمی دانند که به کجا خورده است. او هش و لوگان را برای فهمیدن این موضوع می فرستد. هدف شما نفوذ به یکی از تأسیسات واقع در Andes و کشف هر چیزی است که پیرامون برنامه ی موشکی آن ها باشد. گروه خود را از میان برف ها به طرف برج مراقبت دنبال کنید. محافظان را همان طور که به شما فرمان می دهند به وسیله ی تک تیرانداز بکشید، ابتدا به طرف سربازی که در سمت راست بر روی برج بلندتر ایستاده است شلیک کنید.

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Call of Duty: Ghost
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Call of Duty: Ghost

سپس به طرف سه نفر دیگر از سربازانی که بر روی برج فرماندهی سمت چپ شما هستند برگردید، به سرباز وسطی شلیک کنید.
همینطور باقی سربازان را بکشید. سپس با نگه داشتن کلید مربع جسد سرباز مشخص شده را بر روی زمین بیاندازید تا کسی متوجه آن ها نشود. لباس سربازان دشمن را به تن کرده و منتظر ماشین های گشت بمانید. وقتی که رسیدند، همانطور که به شما دستور داده شد، با استفاده از کلید دایره راننده ی ماشین را با خنجر بکشید. سپس آن ها را از ماشین به بیرون کشیده و خود سوار آن شوید. کیگان به طرف هدف رانندگی خواهد کرد پس می توانید از مسیر لذت ببرید و همچنین به توصیه های Merrick گوش دهید.

وقتی که به هدف رسیدید، از ماشین پیاده شده و گروه را دنبال کنید. با رسیدن تایمر به ثانیه های آخر، خود را برای حمله آماده کنید. در این لحظه چراغ ها خاموش می شوند، کلید رو به بالا را فشار دهید تا از عینک دید در شب خود استفاده کرده و دشمنان را بکشید. هر وقت که از شما خواسته شد با نگه داشتن کلید مربع مته را از روی زمین بردارید و با نگه داشتن R1 نقطه ی مشخص شده را دریل کنید. مانیتوری در جلوی شما وجود دارد که می توانید به کمک آن تشخیص دهید تا چه عمقی باید دریل شود، بنابراین بسیار به آن دقت نمایید.
چراغ ها روشن شده و درگیری ها دوباره از سرگرفته می شوند.
وقتی که به آشیانه ی دشمن رسیدید با نگه داشتن کلید مربع کیف خود را بر روی میز قرار دهید. دوباره کلید مربع را نگه دارید تا مجهز به turret، یک برج زرهی کوچک برای قرارگیری اسلحه شوید. آن را حرکت داده و به پایین پله ها و روبروی درب اصلی ببرید، سپس با فشردن کلید R1 آن را جای گذاری کنید. پس از آن به سراغ کیف سمت چپ خود رفته و با نگه داشتن کلید مربع مین ها را از داخل کیف بردارید، با استفاده از کلید R1 مین ها را به اطراف پرتاب کنید.

دوباره به طرف کیف ها بروید و به همین ترتیب نوعی دیگر از مین ها به نام Shockwave Claymore که موجب برق گرفتگی دشمنان می شود را جای گذاری کرده و گاز های اشک آور را نیز بردارید. دشمنان از چپ و راست به شما حمله می کنند پس حواستان به هشدارهای گروه باشد. از نارنجک های خود در مواقع مناسب استفاده کنید. هنگامی که داده ها جمع آوری شد، گازهای اشک آور را با استفاده از کلید L2 انداخته و از آنجا فرار کنید. به دنبال گروه خود از کنار نیروهای دشمن عبور کنید.

مأموریت ۱۱

کات سین به شما نشان می دهد اطلاعاتی را که جمع آوری کرده اید چقدر برایتان مفید بوده است. برنامه موشکی فدرال، در حال ساخت و توسعه در یکی از کارخانه های نزدیک بندر ریو می باشد. خط ساحلی آنجا توسط ناوگان سوم ارتش فدرال بسته شده است. شما فرستاده می شوید تا با از بین بردن و غرق کردن بنیاد ATLAS، ایجاد مسیر کنید. ATLAS، سوخت سالیانه ی ارتش را فراهم می کند. وقتی که مأموریت شروع می شود، شما در زیر آب ها هستید.

سربازان دشمن در بالای سر شما بر روی یخ قرار دارند. بمب هایی را در زیر یخ ها جای گذاری کرده اید، با استفاده از کلید R1 آن بمب ها را منفجر کنید و به محض اینکه سربازان از بالای یخ ها به داخل آب افتادند، آنها را بکشید. از میان یخ ها به بیرون از آب رفته و با دشمنان درگیر شوید. نارنجک های خود را به طرف هلیکوپتر پرتاب کنید. وقتی که آن منطقه خالی از دشمنان شد، با نگه داشتن کلید مربع قلاب را برداشته و با استفاده از کلید R1 طناب را به بالا پرتاب کنید.

سپس دوباره کلید R1 را نگه داشته تا از طناب بالا بروید. در آنجا با دشمنان درگیر خواهید شد. گروه خود را دنبال کنید. کلید مربع را نگه دارید تا در را باز کنید. ناگهان Merrick شما را هل می دهد و از آن طرف در تیراندازی می شود. در منفجر شده و با سربازان داخل اتاق درگیر می شوید. سپس با نگه داشتن کلید مربع از میز فرمان استفاده کنید. به همراه Merrick با دیگر سربازان درگیر شوید. با استفاده از آنالوگ سمت راست یا R3 از زیر دود به صورت سینه خیز عبور کنید.

به راه خود ادامه داده تا به مرکز فرماندهی برسید. با نگه داشتن کلید مربع، جسد را از روی میز به زمین بیاندازید و کنترل میز فرمان را به دست بگیرید. سپس آنالوگ سمت چپ را به بالا و پایین برده تا فشار را در ناحیه ی سبز رنگ ثابت نگه دارید. وقتی که همه چیز شروع به منفجر شدن کرد، فقط بدوید و Merrick را دنبال کنید و به روی نردبان هواپیما بپرید. سپس به عقب نگاه کنید تا ببینید که ATLAS نابود شده است. مأموریت در همینجا به پایان می رسد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =