راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت دهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت دهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation ۴ Game Rayman Legends Walk through

مرحله Castle Rock

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل تعداد Gold Lum Cup: 300 Lums

این مرحله با یک سرعت یکنواخت به پیش میرود، و به شما این اجازه را میدهد که به آسانی Teensy ها را نجات دهید. Teensy شماره ۱ را بعد از پشت سر گذاشتن ۴ گروه از دشمنان رقصانتان، پس از سر خوردن از زنجیر، خواهید یافت. با عبور از قلعه در حال نابودی Teensy شماره ۲ را خواهید یافت، در بین راه توپ های فلزی، آتش اژدها و تیرهای کمانداران از شما پذیرایی خواهند کرد. سرانجام، Teensy شماره ۳ را زمانیکه بعد از سر خوردن از روی زنجیرها به سکوی دوم میرسید، نجات خواهید داد، دقیقا در همین زمان آخرین بخش ” chorus” پخش خواهد شد.

Invasion Levels
Once Upon a Time (Invasion)

Once Upon a Time (Invasion) یک ورژن زمان دار از مرحله Once Upon a Time است. یک مرحله تهاجمی (Invasion level) فقط زمانی پدیدار میشود که بازیکن به بخش خاصی از بازی رسیده باشد، و یک مرحله چالش برانگیزتر را برای بازیکن آماده میکند که باید زیر ۱ دقیقه کامل شود. همچنین ۳ Teensy در این مرحله وجود دارد که باید آنها را نجات دهید، اما فقط اگر بازیکن قبل از پایان زمان معین به آنها برسد میتواند نجاتشان دهد. اولین Teensy بعد از ۴۰ ثانیه ، دومین Teensy بعد از ۵۰ ثانیه و سومین Teensy بعد از ۶۰ ثانیه ناپدید خواهد شد.
به دلیل زمان محدود بازی، هیچ checkpoint در این مرحله وجود ندارد.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل تعداد Gold Lum Cup: نامشخص

یک راهنمایی مهم برای افزایش سرعتتان در مرحله تهاجمی (Invasion level) این است که باید در استفاده از فن dash attack استاد شوید. هنگام دویدن، دکمه رو به جلو (forward) را نگه دارید و سپس دکمه حمله کردن را بزنید تا سرعتتان بطور موقت در هنگام حمله، افزایش یابد. هنگامیکه از این روش، زمان مواجهه با دشمنان یا از بین بردن موانع اسکلتی استفاده میکنید، افزایش سرعت به شما برای رسیدن به موقع به Teensyها کمک میکند.
فقط مراقب باشید که از این روش قبل از رسیدن به پرتگاه یا قبل از پریدن استفاده نکنید، چون ممکن است بیفتید و یا به موقع نرسید.
این مرحله تهاجمی (Invasion level) از راست به چپ انجام میشود، و شامل دشمنان و اشیایی ا ست که به دنیای Fiesta de los Muertos تعلق دارند. با تمام سرعتی که میتوانید حرکت کنید و ضربه بزنید تا دشمنان را از سر راهتان بردارید. هنگامیکه امکان پرش بلندتری وجود دارد سعی کنید بر روی سر دشمنانتان بپرید، و از حمله کردن در هنگامیکه میبینید زمان کمی برایتان باقی مانده است، اجتناب کنید زیرا سرعتتان را کاهش میدهد.
زمانیکه از قلعه خارج میشوید، حواستان به اشیا خارداری که ناگهان از هوا جلوی راهتان می افتند، باشید و مستقیم به سوی قارچ آبی بدوید تا شما را به یک سطح دیگر پرتاب کند که در آنجا Luchador منتظرتان است. Luchador شما را تعقیب میکند و میتواند از تمام موانع خاردار به راحتی عبور کند پس یادتان باشد که از فن dash attack زمانیکه دیگر سر راهتان مانعی وجود ندارد، استفاده کنید تا قبل از تمام شدن زمانتان به پایان راه برسید.

Creepy Castle (Invasion)

Creepy Castle (Invasion) نیز نسخه زمان دار از مرحله Creepy Castle می باشد، که مشابه مرحله قبل باید آن را در مدت زمان زیر یک دقیقه به اتمام رساند و سه Teensy را نجات داد. همچنین به دلیل محدودیت زمانی، در این مرحله نیز هیچگونه چک پوینتی وجود ندارد.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل تعداد Gold Lum Cup: نامشخص

دستورالعمل اصلی برای به اتمام رساندین این مرحله، مانند مرحله قبل، استفاده از فن dash attack می باشد، هر جا متوجه شدید مانعی سر راهتان وجود ندارد، از این فن استفاده کنید تا با سرعت بیشتری به جلو حرکت کنید و مرحله را با موفقیت به پایان برسانید. این مرحله تهاجمی (Invasion level) از چپ به راست انجام میشود، و شامل دشمنان و اشیایی می باشد که به دنیای ۲۰,۰۰۰ Lums Under the Sea تعلق دارند.
با تمام توان سرعتی که در اختیار دارید حرکت کنید و ضربه بزنید تا دشمنان را از سر راهتان بردارید. هنگامیکه امکان پرش بلندتری وجود دارد سعی کنید بر روی سر دشمنانتان بپرید، و از حمله کردن در هنگامیکه میبینید زمان کمی برایتان باقی مانده است، اجتناب کنید زیرا سرعتتان را کاهش میدهد. هنگامیکه به زیر آب میروید، هنوز هم میتوانید در برابر دشمنان و موانعتان از فن dash attack استفاده کنید، فقط حواستان به موانع باشد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =