راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت یازدهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت یازدهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation 4 Game Rayman Legends Walk through

بازی پلی استیشن ۴ ریمن لجند مرحله Enchanted Forest (Invasion)
Enchanted Forest (Invasion) نیز کاملا مشابه دو مرحله قبل است و در طی زمان مشخصی مرحله را به اتمام برسانید و سه Teensy را نجات دهید. دقت داشته باشید که در این مرحله نیز Teensy اول بعد از ۴۰ ثانیه، Teensy دوم پس از ۵۰ ثانیه و سومین Teensy پس از ۶۰ ثانیه ناپدید می شود. پس عجله کنید. به دلیل زمان محدود بازی، هیچ checkpoint در این مرحله وجود ندارد.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل تعداد Gold Lum Cup: نامشخص

فن dash attack در مراحل زمانی این بازی نقش بسیار مهم و حیاتی ای ایفا می کند، استفاده از این فن را زمانی که مانعی سر راهتان نیست، فراموش نکنید.
این مرحله تهاجمی (Invasion level) از چپ به راست انجام می شود، و شامل یک نسخه شیطانی از Rayman است. مانند Shadow Mario از مجموعه Galaxy Series، این مرحله تهاجمی (Invasion level) نه تنها یک مسابقه با زمان است، بلکه یک مسابقه علیه یک روح مرگبار است که حرکات شما را کپی میکند.
Shadow Rayman دقیقا از حرکات شما تبعیت میکند، البته این کار را با کمی تاخیر و عقب تر از شما انجام میدهد. به منظور پیشرفت در این مرحله، باید همه دشمنانتان کشته شوند تا شاخه ها و موانعی که بر سر راهتان قرار دارند، به کنار بروند. برای دوری کردن از Shadow Rayman، دشمنانتان را شکست دهید و بازی را سریعا ادامه دهید، باید شدیدا مراقب باشید که از یک مسیر دو بار استفاده نکنید. با استفاده از پرش به دیواره، دویدن در طول دیوار و پشتک زدن از برخورد با Shadow Rayman جلوگیری کنید.

PlayStation ۴ Game Rayman Legends Ropes Course (Invasion)
Ropes Course (Invasion) نیز دقیقا مشابه مراحل قبل Invasion نسخه زمان دار مرحله Rope Course است و سرعت در آن حرف اول را می زند.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل تعداد Gold Lum Cup: نامشخص

باز هم فن dash attack بسیار مهم است و به هیچ وجه نباید استفاده از آن را از یاد ببرید. این مرحله توسط موجودات دنیای Olympus Maximus مورد حمله قرار گرفته است و شامل موجودات تاریکی، شیاطین کوچک و موجودات آتشین است. شیاطین کوچک عموما به رنگ بنفش هستند زمانیکه یک شیطان صورتی دیدید با استفاده از زنجیر تاب بخورید و از راهرو بالای سرتان و روش پرش به دیواره به سمت بالا بروید.
برای صرفه جویی در زمان، از روی یک دشمن بر روی دشمن بعدی بپرید و یادتان باشد که اگر میتوانید به راحتی به پایین بپرید و از مسیر عادی استفاده کنید، لازم نیست که همیشه از روی زنجیر سر بخورید. به دنبال فرصت هایی برای پرش بر روی دیوار باشید تا برای گذر از یک مسافت طولانی زمان کمتری هدر برود و باید به موقع به پایان راه برسید تا Teensyها را از دست ندهید.

Quick Sand (Invasion)
Quick Sand (Invasion) نیز ورژن زمان دار مرحله اصلی خود است و باید مانند مراحل قبل سه Teensy را در مدت زمان زیر یک دقیقه آزاد کنید.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل تعداد Gold Lum Cup: نامشخص

فن dash attack را به خاطر بسپارید!! این مرحله تهاجمی (Invasion level) از چپ به راست انجام میشود، و دشمنان دنیای Fiesta de los Muertos این مرحله را تصاحب کرده-اند، بنابراین حواستان به مارهای خاردار و اسکلت ها باشد، همچنین در این مرحله خبری از ساختمانهای درحال فروریختن نیست، در واقع تمامی ساختمانها از قبل فروریخته و به گل نشسته اند.
استفاده از فن dash attack را برای حرکت سریع در مسافت های طولانی، افزایش دهید. سعی کنید به سطوح بالاتر بروید تا از جنگ و دعوای سطوح پایینتر در امان باشید و هرگاه که میتوانید از فن dash attack استفاده کنید. فراموش نکنید اگر در سطح ماسه به راه رفتن ادامه دهید ممکن است مارهای خاردار شما را غافلگیر کنند.

How to Shoot Your Dragon (Invasion)
How to Shoot Your Dragon (Invasion) نیز مانند مراحل قبل است، پس بدون هیچگونه توضیح اضافی به راهنمای گام به گام بازی خواهیم پرداخت.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل تعداد Gold Lum Cup: نامشخص

به یاد داشته باشید که در تمامی مراحل تهاجمی باید از فنی که در مراحل قبل گفته شد یعنی فن dash attack استفاده کنید.
این مرحله تهاجمی (Invasion level) از راست به چپ انجام میشود، و دشمنان دنیای Toad Story این مرحله را تصاحب کرده اند، که شامل وزغ های قرمز که چوب پا دارند و یا پرواز میکنند، و ارواح سبز رنگ است که از قبل با آنها آشنایی دارد. اکثر این مرحله شما در معرض بادهای شدید قرار خواهید گرفت که باعث میشود بازیکن بتواند پرواز کند. در بین راه، Gandalf به شما قدرت مشت اندازی میدهد تا بتوانید دشمنانتان را نابود کنید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 8 =