راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت دوازدهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت دوازدهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation ۴ Game Rayman Legends Walk through

دنیای Toad Story
Toad Story دومین دنیای بازی Rayman Legends و سومین دنیای Rayman Adventures است. این دنیا شامل باتلاق و ساقه های لوبیاست و بر اساس داستان کلاسیک جک و لوبیای سحرآمیز طراحی شده است و همچنین اکثر اوقات با معماهایی براساس جریان باد مواجه میشوید. در این دنیا مراحل بعدی بازی کاملا در آسمان انجام میشود. در سراسر دنیای Toad Story شما ساقه های لوبیا را خواهید دید. آبه ای راکد نیز وجود دارند که البته اکثرا برای شنا امن هستند. در برخی بخش ها باد شدیدی جریان دارد؛ بازیکن با استفاده از باد میتواند پرواز کند. سکوهایی که با چمن پوشیده شده اند گاهی اوقات با یکدیگر برخورد میکنند و برخی از آنها گاهی بی دلیل فرو می ریزند. برخی از بخش های این دنیا ابری، آفتابی و یا تاریک هستند. Darkroot ها میتوانند هر جایی به هر میزان که بخواهند رشد کنند.

Ray and the Beanstalk
Ray and the Beanstalk اولین مرحله از دنیای Toad Story است. این مرحله شامل مناطق باتلاقی وسیع و ساقه های لوبیای غول آسا است و با استفاده از جریان باد به بازیکن این قابلیت را می دهد که بتواند در بخش های مختلف پرواز کند.

راهنمای گام به گام
Teensies: 10
حداقل تعداد Gold Lum Cup: 600 lums

هنگامی که این مرحله آغاز میشود از مناظر لذت ببرید و از مناطق بادخیز برای شناور شدن در هوا استفاده کنید. پس از عبور از اولین ساقه لوبیا، به بالا نگاه کنید تا یک قفس پرنده که یک Teensy در آن به دام افتاده است را در بخش بادخیز ببینید و تلاش کنید Teensy شماره ۱ را نجات دهید. پس از اولین ساقه لوبیا، آب جاری را دنبال کنید و به درون آب های باتلاقی به سمت چپ بروید تا یک منطقه مخفی را بیابید. هنگامی که وارد منطقه مخفی شدید، به آسانی بر روی حباب های آبی رنگ بپرید تا هم Lum های بیشتری را جمع آوری کنید و هم به ملکه Teensy برسید.
به راهتان ادامه دهید و پس از نابود کردن مانع اسکلتی و جمع آوری Lum ها به جای عبور از ساقه لوبیا به درون آب های باتلاقی بروید تا Teensy شماره ۲ را در زیر ریشه ساقه لوبیا پیدا کنید.
از درون ساقه لوبیا عبور کنید و مانع های اسکلتی را نابود سازید، سپس بالاخره با اولین وزغ دنیای Toad Story مواجه میشوید. همچنین حواستان به هیولای چشم خاردار باشد، از روی این هیولای آبی رد شوید و قفس Teensy شماره ۳ که به آرامی در حال پرواز به سمت راست است را خواهید دید، او را نجات دهید.
دشمنانتان در این مرحله از چوب پا و چتر نجات نیز استفاده میکنند. در منطقه بعد از حباب آبی برای پریدن به سمت Teensy شماره ۴ استفاده کنید و به سرعت او را از چنگ هیولای آبی نجات دهید. پس از نجات Teensy شماره ۴ به سمت چپ و بالا پرواز کنید تا به یک شاخه از ساقه لوبیا برسید. به سمت چپ بدوید تا یک منطقه مخفی را بیابید. در این منطقه مخفی با ضربه زدن به توپ فوتبال میتوانید پادشاه Teensy را از قفس آزاد کنید.
به راهتان ادامه دهید و از ساقه لوبیا عبور کنید، ناگهان از درون باتلاق یک Darkroot بیرون خواهد آمد. Darkroot ها ریشه های خاردار گیاه لوبیا هستند و باید مراقب باشید که به آنها برخورد نکنید. با استفاده از جریان باد به سمت راست بروید، ناگهان با یک ساقه غول آسا که راهتان را سد کرده -است مواجه می شوید، به سمت بالا پرواز کنید. قفس Teensy شماره ۵ را که از یک شاخه آویزان است در سمت چپ بالا خواهید دید، با از بین بردن مانع اسکلتی او را نجات دهید.

فورا در همان جایی که Teensy شماره ۵ را پیدا کردید به سمت راستتان نگاه کنید تا یک سوراخ درون ساقه لوبیا بیابید. از سوراخ عبور کرده و قفس Teensy شماره ۶ را خواهید دید که توسط ریشه های خاردار محاصره شده است، نجاتش دهید.
از سوراخ بازگردید و به سمت بالا پرواز کنید، سعی کنید با از بین بردن وزغ هایی که چتر نجات دارند جایزه Bad Joke را باز کنید.
به اطرافتان نگاه کنید تا یک شاخه خاردار را در سمت راست بیابید، کمی بالاتر از آن، قفس Teensy شماره ۷ قرار دارد.
به راهتان به سمت بالا ادامه دهید و وزغ های چوب پادار را از بین ببرید تا بتوانید به Teensy شماره ۸ برسید و او را نجات دهید. سپس برای تکمیل این مرحله به سمت بالا پرواز کنید و یادتان باشد که مراقب شاخه های خاردار که در دو طرف مسیر قرار دارند، باشید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 12 =