راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت چهاردهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت چهاردهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation 4 Game Rayman Legends Walk through

PlayStation 4 Game Rayman Legends مرحله ۶۰۰ Feet Under
۶۰۰ Feet Under یک مرحله کوتاه است که برای پیدا کردن و باز کردن شاهزاده ای به نام Aurora مورد نیاز است. برای باز شدن این مرحله باید ۳۵ عدد Teensy را نجات دهید، و یک مرحله اختیاری در پشت دروازه های بسته محسوب میشود.

راهنمای گام به گام این مرحله
تعداد Teensies: 3
حداقل تعداد Gold Lum Cup: 300 Lums

این مرحله از لبه یک پرتگاهی آغاز می شود که یک شاخه خاردار به آن متصل است، شما باید با یک پرش بلند از برخور با آن دوری کنید و سپس به سمت پایین سقوط خواهید کرد، البته می توانید بازیکن را کنترل کنید. در طول مسیر با جمع-آوری lum ها میتوانید امتیاز کسب کنید. فراموش نکنید که باید از شاخه های خاردار در طول مسیر دوری کنید. قفس حاوی Teensy شماره ۱ را در حال پرواز خواهید دید، قفس را بشکنید و او را نجات دهید.
در ادامه با شاخه های خاردار نزدیک شونده روبرو خواهید شد، سریع از آن ها عبور کنید. و پس از پرش بر روی گیاهان بالشتی آبی رنگ، کمی پایینتر قفس Teensy شماره ۲ را خواهید دید، مانند گذشته عمل کنید و Teensy بیچاره را آزاد نمایید. به راهتان ادامه دهید، شاخه های خاردار افقی در دو طرف مسیر در حرکتند. تلاش کنید برای جلوگیری از برخورد با آنها از وسط مسیر عبور کنید. یک گوی خاردار کمی پایین تر منتظرتان است از آن دوری کنید و در انتهای مسیر قفس Teensy شماره ۳ را خواهید دید، قفس را بشکنید و او را نجات دهید تا این مرحله تکمیل شود.

بازی پلی استیشن ۴ ریمن لجند مرحله Castle in the Clouds
Castle in the Clouds سومین مرحله از دنیای Toad Story است. این سطح عمدتا در هوا و با وجود سکوهایی از یک قلعه قدیمی مخروبه، انجام می پذیرد. بازیکن باید برای زنده ماندن و تکمیل بازی در هوا شناور شود.

راهنمای گام به گام
Teensies: 10
حداقل تعداد Gold Lum Cup: 600 lums

در آغاز مرحله از روی یک ساقه قطور به درون یک جریان هوا خواهید پرید، طبق معمول با وجود جریان هوا شما میتوانید معلق بمانید و پرواز کنید و با استفاده از ساقه های آویزان از سکوها میتوانید از یک جریان هوا به جریان هوای بعدی بپرید. به راهتان ادامه دهید و بر روی چهارمین سکو یک دشمن را در حال کتک زدن Teensy بیچاره خواهید دید. دشمن را نابود کنید و Teensy شماره ۱ را نجات دهید. به عقب بازگردید.
گیاه روی دومین سکو را نابود کنید و سپس به سمت دیوار سکوی سوم بروید، خواهید دید که در پشت دیوار ورودی یک منطقه مخفی وجود دارد. در این منطقه مخفی با وزغ های سبزی روبرو میشوید که از بالا به سمتتان حمله می کنند و ناگهان چتر نجاتشان را باز می کنند، از چتر نجاتشان بعنوان سکوی پرش استفاده کنید تا به جریان هوای بعدی برسید. سپس با استفاده از جریان هوا کمی به بالا بروید و این بار با همان روش قبلی به سمت چپ بروید تا به جریان هوا برسید.
بعد یک بار دیگر کمی با جریان هوا به بالا بروید و قفس ملکه Teensy را در سمت راست خواهید دید. برای رسیدن به او بار دیگر از روش پریدن بر روی چتر نجات وزغ ها استفاده کنید تا ملکه Teensy را نجات دهید.
به مسیرتان به سمت راست ادامه دهید. بر روی یک سکو قفس Teensy شماره ۲ را خواهید دید که یک وزغ سبز نگهبانش است، وزغ را بکشید و Teensy را نجات دهید. راهتان را ادامه دهید، مانع اسکلتی را بشکنید و از بین سکوها عبور کنید.
یادتان نرود که از ساقه های آویزان برای پرش استفاده نمایید. مراقب شاخه های خاردار (Darskroots) باشید. کمی جلوتر یک غول را میبینید که روی یک سکو در زیر جریان آب پنهان شده است، او را بکشید و سپس با استفاده از جریان هوا به سمت بالا بروید و سپس به سمت چپتان نگاه کنید. Teensy شماره ۳ روی سکو اسیر است پس او را آزاد کنید.
به راهتان ادامه دهید، در پس زمینه یک قلعه قدیمی و یک سکو خواهید دید که بر روی آن سکو یک وزغ سبز در حال کتک زدن یک Teensy بیچاره است، فعلا نمیتوانید به آنها برسید پس باز هم به راهتان ادامه دهید و از فاصله بین ۲ سکو به پایین بروید. در آنجا Teensy شماره ۴ منتظرتان است تا نجاتش دهید. پس از نجات Teensy شماره ۴ باز هم به مسیرتان ادامه دهید تا به یک قارچ آبی برسید، با کمک آن میتوانید به آن سطحی که وزغ سبز درحال کتک زدن یک Teensy بود بپرید. دشمنان را از سر راه بردارید و Teensy شماره ۵ را نجات دهید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 2 =