راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت پانزدهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت پانزدهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation 4 Game Rayman Legends Walk through

مرحله Castle in the Clouds
به سمت راست بروید، به بقایای کاخ مخروبه متحرک خواهید رسید. از فاصله بین دومین و سومین قطعات مخروبه به سمت بالا حرکت کنید، حواستان باشد که بین این دو قطعه گیر نکنید زیرا آنها به سمت یکدیگر حرکت میکنند و پس از برخورد با یکدیگر دوباره از هم دور میشوند. در قسمت بالا قفس Teensy شماره ۶ را خواهید دید، او را آزاد کنید.
با احتیاط به پایین بازگردید بر روی سکو با یک غول روبرو می شوید، Murphy در این قسمت نیست تا به یاریتان بشتابد، پس باید به تنهایی آن غول را نابود کنید. مراقب قطعات متحرک باشید و از فاصله بین دو قطعه متحرک بالا روید، سپس بر روی قطعه بعدی بپرید تا راه ورود به منطقه مخفی را کشف کنید. در این منطقه مخفی، پادشاه Teensy درون یک جریان هوای دایره ای شکل در حال چرخش است و به دام افتاده است. از روی سکو به سمت او بپرید تا بتوانید او را نجات دهید.
مراقب برخورد با پرندگان خارداری که در این گردباد گیر افتاده اند باشید.
پس از نجات پادشاه Teensy بر روی سکوی پایینی بپرید و با استفاده از جریان هوا خود را به Teensy شماره ۷ که از یک سکوی کوچک آویزان است برسانید و او را نجات دهید. به راهتان ادامه دهید و دشمنانتان را از بین ببرید. با استفاده از ساقه های آویزان میتوانید خود را به سکویی که قارچ آبی روی آن قرار دارد، برسانید و به کمک آن به سطح بعد بپرید.
در آنجا با شاخه های خاردار متحرک روبرو خواهید شد، بسیار مراقب باشید تا به آن ها برخورد نکنید. همچنین باز هم میتوانید از دشمنان چتربازتان به عنوان سکوی پرش برای رسیدن به Teensy شماره ۸ استفاده کنید. قفس او در حال پرواز است پس به دنبالش بروید تا بتوانید او را نجات دهید.
سپس برای تکمیل مرحله به راهتان ادامه دهید تا به یک ساقه آویزان از سقف برسید، ناگهان چند شاخه خاردار به سمتتان می آیند مراقب آنها باشید. به کمک ساقه آویزان از سقف تاب بخورید و با استفاده از روش پریدن به دیواره از فاصله میان دو قطعه به سمت بالا حرکت کنید. Lum ها شما را راهنمایی خواهند کرد تا به پایان مرحله برسید.

PS4 Game Rayman Legends مرحله Altitude Quickness
Altitude Quickness چهارمین مرحله از دنیای Toad Story است. این سطح بیشتر شامل پرواز کردن در جریان های هوا است ، و همچنین با دومین جادوگر سیاه Teensy که یک Teensy دیگر را دزدیده است، روبرو خواهید شد و باید او را از بین ساقه های عظیم و خطرناک لوبیا، تعقیب کنید. Murphy در این سطح برای کمک به بازیکن در دستیابی به اهدافش، مورد استفاده قرار می گیرد.

راهنمای گام به گام
Teensies: 10
حداقل تعداد Gold Lum Cup: 600 lums

با شروع بازی و پرواز درون جریان هوا، به آسانی میتوانید Teensy شماره ۱ را نجات دهید زیرا او درست روبرویتان است، فقط مراقب شاخه های خاردار باشید. پس از شکستن دو مانع اسکلتی با یک ستون افقی مواجه می شوید و در همین زمان یار کمکیتان یعنی Murphy به شما ملحق میشود.
مانع افقی را توسط Murphy به بالا بکشید و وزغ سبز را از بین ببرید. یک موجود جدید به بازی اضافه شده است که دهانه سوراخ روی ساقه لوبیا را پوشانده است، از آن عبور کنید. در این بخش با همان هیولای تک چشم روبرو خواهید شد، با کمک Murphy به او ضربه بزنید و با استفاده از جریان هوای خارج شده از دهانش، به سمت بالا بروید و بار دیگر با استفاده از Murphy حباب آبی رنگ را به سمت چپ بکشید تا قهرمان به کمک آن وارد سوراخ مکنده عجیب شود.
پس از خروج از سوراخ یک وزغ سبز را در حال کتک زدن یک Teensy بی گناه خواهید دید، وزغ را بکشید و Teensy شماره ۲ را نجات دهید.
پس از نجات Teensy شماره ۲ به پایین بپرید و وارد سوراخ روی ساقه لوبیای سمت چپ شوید و با عبور از سوراخ، ورودی یک منطقه مخفی را کشف خواهید کرد. با استفاده از حباب ها و Murphy خود را به ملکه Teensy برسانید و او را نجات دهید. به حرکت به سمت بالا ادامه دهید تا به یک سکوی چمنی برسید، در آنجا جادوگر سیاه Teensy را خواهید دید که یک Teensy را اسیر کرده است.
جادوگر با دیدن شما Teensy را با خود سوار ماشین پرنده اش کرده و فرار می کند و به جای آن یک غول ظاهر میشود، به کمک Murphy غول عظیم الجثه را نابود سازید. سپس به عقب بازگردید و به کمک حباب آبی که ظاهرا یک جانور تک چشم است بر روی حباب بالایی بپرید و وارد سوراخ ساقه سمت چپ شده و ورودی منطقه مخفی جدید را بیابید. در اینجا برای عبور از میان دایره های خاردار باید از Murphy کمک گرفته تا بتوانید به سطح پایینی برسید. در آنجا یک وزغ سبز را در حال کتک زدن پادشاه Teensy مشاهده خواهید کرد، وزغ را بکشید و او را نجات دهید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =