راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت هفدهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت هفدهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation ۴ Game Rayman Legends Walk through

مرحله When Toads Fly
When Toads Fly پنجمین مرحله از دنیای Toad Story است. این سطح بیشتر شامل پرواز کردن در بین خرابه های یک قلعه قدیمی است، بعلاوه وزغ های چترباز و شناور زیادی نیز در این مرحله حضور خواهند داشت. وزغ های قرمز به سمت شما تیر شلیک می کنند، اما شما می توانید با قدرت Blue Punch که توسط Gandalf به شما اعطا می شود، از خود در برابر حملات آنها دفاع کنید.

راهنمای گام به گام
Teensies: 10
حداقل تعداد Gold Lum Cup: 600 lums

با آغاز مرحله، شما Gandalf را ملاقات خواهید کرد که بر روی یک تکه ابر ایستاده است. به سمت او بروید تا به شما قدرت Blue Punch را برای مقابله با دشمنانتان، اعطلا کند. سپس به راهتان ادامه دهید، یک وزغ قرمز بر روی چوب پا مشاهده می کنید، او را با استفاده از Blue Punch بکشید و یک Blue Punch هم به سمت قفس در حال پرواز Teensy شماره ۱ پرتاب کنید تا قفس بشکند و Teensy بیچاره نجات یابد.
به راه خود به سمت راست ادامه دهید و وزغ های قرمز را نابود کنید.
قفس Teensy شماره ۲ از یک سکو که دو وزغ چوب پادار بر روی آن ایستاده اند، آویزان است، او را نجات دهید.
باز هم به سمت راست ادامه دهید. یک قفس دیگر را مشاهده خواهید کرد که از یک سکو آویزان است، در همین حال شعله -هایی توسط یک وزغ قرمز به سوی شما شلیک می شوند، با استفاده از Blue Punch آنها را از بین ببرید و سپس به سراغ Teensy شماره ۳ بروید و نجاتش دهید.
کمی جلوتر در میان خرابه ها راهی به سمت پایین وجود دارد، می توانید با دنبال کردن Lum ها به آنجا بروید تا ورودی منطقه مخفی را کشف کنید. در این منطقه مخفی باد شدیدی میوزد و همه چیز را به سمت شما پرتاب می کند، سعی کنید در برابر پرنده های خارداری که به سمتتان می آیند، جا خالی دهید.
حتی ملکه Teensy نیز به سمتتان پرتاب می شود، سریعا با استفاده از یک Blue Punch او را نجات دهید.
به سمت راست حرکت کنید و وزغ های پرنده ای که به سمتتان تیراندازی می کنند را نابود سازید، Teensy شماره ۴ از قسمت پایین خرابه ی پشت سرشان آویزان است، او را نجات دهید.
در ادامه شاخه های خاردار دو طرف مسیرتان را احاطه می کنند و وزغ چوب پادار از دهانش شعله آتش پرتاب می کند. پس از کشتن وزغ و قبل از رسیدن به وزغ بعدی قفس Teensy شماره ۵ در بالای سرتان در حال پرواز است، او را نجات دهید. هنگام حرکت به سمت راست با خرابه های متحرکی روبرو خواهید شد که به یکدیگر برخورد می کنند. هنگام عبور از بین آن ها بسیار مراقب باشید تا گیر نکنید. Teensy شماره ۶ در بین یکی از همان خرابه ها گیر کرده است، او را نجات دهید.
در ادامه وزغ های قرمز پرنده زیادی منتظرتان هستند، در برابر شلیک هایشان جا خالی دهید و آنها را بکشید تا بتوانید به راهتان برای پیدا کردن Teensy بعدی ادامه دهید. پس از کشتن وزغ ها، شاخه های خاردار نیز پشت سرتان راهتان را سد خواهند کرد و شما باید سریعا از میان دو خرابه متحرک عبور کنید.
سپس به سمت پایین بروید تا ورودی منطقه مخفی را بیابید. در این منطقه مخفی جهت باد برخلاف منطقه مخفی قبلی است و این بار شما حرکت خواهید کرد. دقت کنید که از گیاهان بالشتی جهت پرش های بلند استفاده کنید و مراقب وزغ هایی که به سقف چسبیده اند، باشید. در انتهای مسیر پادشاه Teensy منتظرتان است، تا نجاتش دهید.
به سمت بالا حرکت کنید و جایی در وسط خرابه های متحرک یک وزغ سبز را در حال کتک زدن یک Teensy بیچاره مشاهده خواهید کرد، وزغ را بکشید و Teensy شماره ۷ را نجات دهید.
باز هم به سمت بالا بروید تا به سقف برسید، در سمت چپ بالا می توانید قفس Teensy شماره ۸ را بیابید که در پشت یک شاخه خاردار به دام افتاده است، برای نجاتش باید از زیر قفس به آن با Blue Punch حمله کنید.
برای تکمیل مرحله به سمت راست بروید و پس از رویارویی با وزغ های قرمز به مقصد برسید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 4 =