راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت هجدهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت هجدهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation 4 Game Rayman Legends Walk through

مرحله Armored Toad
Armored Toad مرحله مواجهه با غول اصلی در دنیای Toad Story است. شما در این مرحله با یک وزغ عظیم الجثه روبرو خواهید شد، و باید همزمان با اینکه در برابر شعله هایی که به سمت شما می فرستد جای خالی دهید، باید با پرتاب Blue Punch به او حمله کنید. سه Teensy را نیز باید در بخش های مختلف این مرحله پیدا کنید و نجاتشان دهید.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل تعداد Gold Lum Cup: 300 Lums

این مرحله از روی یک سکو آغاز میشود، به سمت Gandalf بروید تا Blue Punch را بگیرید. شاخه های خاردار از پشت سرتان شما را تعقیب خواهند کرد، پس از رویارویی با دو وزغ قرمز، قفس Teensy شماره ۱ را خواهید دید، با استفاده از Blue Punch، قفس را بشکنید و او را نجات دهید.
حواستان به وزغ های سبزی که از بالا به سمت پایین در حال سقوط هستند، باشد تا با آنها برخورد نکنید.
به راهتان به سمت راست ادامه دهید و با وزغ های سبز و قرمز بیشتری روبرو خواهید شد، از آن ها عبور کنید. با ادامه مسیر جادوگر سیاه Teensy را خواهید دید، زمانی که او شما را می بیند یک وزغ عظیم الجثه را که زره به تن دارد، احضار می کند.
شما باید علاوه بر دفاع از خود، در برابر موشک های او، با Blue Punch به او نیز حمله کنید. پس از نابودسازی بخشی از زره وزغ عظیم الجثه، قفس Teensy شماره ۲ به سمت بالا پرواز خواهد کرد، سریعا قفس را شکسته و او را نجات دهید. مراقب وزغ های قرمزی که از پشت سر به شما حمله می کنند باشید.
وزغ عظیم الجثه که بخشی از زره اش از بین رفته است، این بار از سمت چپ به شما حمله می کند، یادتان باشد که در برابر موشک هایش جا خالی دهید و با Blue Punch موشک ها را نابود سازید و به سمت خود وزغ شلیک کنید.
با از بین رفتن بخش دیگری از زره، این بار وزغ های قرمز از سمت پایین به بالا می آیند. در میانشان قفس Teensy شماره ۳ را مشاهده خواهید کرد که در حال پرواز است، علاوه بر کشتن وزغ های قرمز، Teensy شماره ۳ را نیز نجات دهید.
وزغ عظیم الجثه به سمتتان می آید به او شلیک کنید تا به طور کامل نابود شود. سپس به سمت راست به دنبال جادوگر سیاه Teensy بروید و مانند دنیای قبلی او را نیز به ماه پرتاب کنید.

مرحله Orchestral Chaos
Orchestral Chaos مرحله موزیکال دنیای Toad Story است. این مرحله فقط زمانی باز میشود که شما غول آخر یا همان وزغ عظیم -الجثه را که در مرحله Armored Toad حضور داشت، نابود کرده باشید. مراحل موزیکال با مراحل عادی فرق دارند، در مراحل موزیکال از یک آهنگ منحصر به فرد هماهنگ با ریتم بازی استفاده می شود که زمانی که نیاز باشد بازیکن بپرد یا حمله کند تا زنده بمانند، آهنگ تغییر می کند. این مرحله با سرعت مشخصی انجام می شود، و هر بازیکن می تواند به طور خودکار سرعتش را در بخش سمت چپ صفحه تنظیم کند. همچنین این بدان معنا است که بازیکنان می توانند بدون اینکه نگران کاهش سرعت باشند، به راحتی سر بخورند. همچنین در این مرحله میتوانند Teensy شماره ۳ را نجات دهند.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل تعداد Gold Lum Cup: 300 Lums

در این مرحله شما تقریبا با انواع موانع این دنیا روبرو خواهید شد. با هر بار پرش و یا تغییر حرکت، موسیقی پس زمینه نیز تغییر خواهد کرد. باید از وزغ های سبز، حلقه ها، غول ها، شاخه های خاردار و زنجیرها عبور کنید. با استفاده از سکوهای آبی می توانید بپرید تا به حلقه ها برسید و از حلقه ها برای پرش به سطح بعدی استفاده کنید. پس از گذشتن از زنجیرها و سه وزغ سبز، با قفس Teensy شماره ۱ روبرو خواهید شد، قفس را بشکنید و او را نجات دهید.
در ادامه راه یک شاخه خاردار، شما را تعقیب خواهد کرد، همچنان مانند قبل با پریدن و سر خوردن، موسیقی متفاوتی خواهید شنید. در این مرحله به جای حلقه، باید روی سکوهای کوچک طبل مانند بپرید تا بتوانید به سطح بعدی برسید. با عبور از زنجیرها، با یک غول روبرو میشوید و پس از آن دوباره باید از روی زنجیرها سر بخورید و قفس Teensy شمار ۲ در بین، دو زنجیر منتظرتان است تا نجاتش دهید.
در ادامه تعداد زیادی از شاخه های خاردار شما را تعقیب می کنند، مجبور میشوید به یک سطح پایین تر بپرید.
در این سطح جدید، ناگهان هوا تاریک و بارانی خواهد شد. پس از کشتن غول اول میتوانید، قفس Teensy شماره ۳ را ببینید و با یک پرش او را نجات دهید، مراقب دومین غول باشید. اما نجات Teensy شماره ۳ پایان راه نیست، برای تکمیل این مرحله باید، باز هم از موانع بگذرید. تعداد زیادی وزغ سبز بر سر راهتان قرار دارند و در پایان باید با استفاده از یک گیاه بالشتی روی ساقه ی گیاه لوبیا بپرید تا این مرحله تکمیل شود.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 2 =