راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت بیست و سوم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت بیست و سوم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation 4 Game Rayman Legends Walk through

Snakes on a Cake

قفس Teensy سوم را می بینید که در حال حرکت است؟ به دنبال آن بروید و به آن ضربه بزنید. مواظب مار بزرگی که در حال حرکت است باشید، از شیپور استفاده کنید تا شما را از روی مارهای خاردار عبور دهد، در این قسمت با غولی مواجه می شوید که به یک کیک بزرگ مشت می زند و قفس Teensy چهارم نمایان می شود، روی سطح کیک حرکت کنید تا Teensy را نجات دهید.
اندازه شما پس از عبور از شیپور کوچک شده است، و به راحتی می توانید از مسیرهای کوچک عبور کنید، قفس Teensy پنجم در قسمت پایین قرار دارد، با احتیاط کامل وارد کیک شوید و آن را آزاد کنید. روی اسکلت بپرید تا به سمت بالا بروید، منطقه مخفی ظاهر می شود. کیکی در مسیر جریان هوا قرار دارد که البته کرمی در حال گاز زدن آن است، به سرعت از جریان باد استفاده کنید و به سمت بالا بروید، پس از دوبار بالا رفتن از دو جریان باد باید به سمت پایین آمده و دوباره به سمت بالا بروید ، قفس Teensy ششم را خواهید دید، او را نیز نجات دهید.
به مسیرتان ادامه دهید و مواظب گلوله های خاردار باشید، از کیک ها عبور کنید ، از اسکلت برای پرش استفاده کنید و Teensy هفتم را هم نجات دهید. در ادامه مسیرتان به Teensy هشتم برخورد می کنید، با یک پرش و ضربه ساده او را هم آزاد کنید. به مسیر ادامه دهید و Lum ها را جمع آوری کنید، روی اسکلت بپرید تا شما را به قفس Lum ها برساند و آن ها را هم جمع کنید، باید از یک مسیر پر از کیک های خاردار عبور کنید، بسیار مواظب باشید تا به آن ها برخورد نکنید، زمانی که به پایین رسیدید قفس Teensy نهم را خواهید دید، او را هم آزاد کنید.
باز هم از مسیر پر پیچ و خم کیک ها عبور کنید تا به سطح پایین برسید، جادوگر Teensy را به چوب بسته و وقتی شما را می بیند با او فرار می کند، او را دنبال کنید، از شیپور عبور کنید تا اندازه شما به حالت عادی بازگردد. جادوگر در نهایت Teensy را آزاد می کند و شما می توانید به او دسترسی داشته باشید.

Sprint for Your Life

Sprint for Your Life مرحله کوتاهی است که باید در آن شاهزاده ای که Selena نام دارد را نجات دهید. این مرحله برای باز شدن به ۱۷۰ Teensies نیاز دارد ، و یک مرحله اختیاری است.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل Gold Lum Cup: 300

در این مرحله از روی سنگ ها حرکت کرده و با موانع اسکلتی روبرو خواهید شد، ساقه های خارداری هم در مسیرتان به سنگ ها چسبیده اند که باید از آن ها دوری کنید، Lum هایی که در مسیرتان وجود دارند را جمع آوری کنید، از حلقه های طلایی که به صخره ها متصل هستند استفاده کنید، البته برای این کار باید خیلی سریع عمل کنید، زیرا به محض اینکه اولین حلقه را بگیرید، صخره سقوط می کند. زمانی که روی صخره ها حرکت می کنید هم باید مواظب باشید، زیرا آن ها نیز متحرک می باشند و به سمت پایین می افتند، از روی اسکلت بپرید تا به سطح بالایی دسترسی پیدا کنید، قفس متحرک Teensy اول را خواهید دید، بپرید و به آن ضربه بزنید تا آزاد شود.
به مسیرتان ادامه دهید و از زنجیر برای عبور استفاده کنید، از بین دو ساقه خاردار عبور کنید، مواظب باشید، درست در مسیرتان دیواری وجود دارد که ستون های آن به سرعت بالا و پایین می روند و اگر سریعا از آن ها عبور نکنید، مسلما جانتان را از دست خواهید داد، از زنجیرها استفاده کنید، روی اسکلت بپرید تا شما را از بین دو ساقه خاردار رد کند، روی زنجیر سوار شوید تا قفس Teensy دوم را ببینید ، به آن هم ضربه بزنید تا آزاد شود. به راهتان ادامه دهید و Lum هایی که در مسیرتان هستند را جمع آوری کنید تا امتیاز بیشتری بگیرید، روی اسکلت بپرید تا خیلی سریع از زیر ستون های سنگی که به سمت پایین می آیند حرکت کنید و به قفس Teensy سوم برسید، او را نیز با یک ضربه نجات دهید و این مرحله را نیز با موفقیت به اتمام برسانید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − دو =