راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت دوم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت دوم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation ۴ Game Rayman Legends Walk through

همانطور که به حرکت به سمت راست ادامه میدهید، گروهی از Lum های زرد را مشاهده خواهید کرد، که معمولا توسط Lum بنفش هدایت میشوند. Lum های بنفش امتیازشان دو برابر است، و اگر آنها را اول جمع آوری کنید، Lum بعدی نیز بنفش رنگ خواهد شد. یک دسته از Lum های بنفش را جمع آوری کنید تا در پایان امتیازاتتان را افزایش دهید و بتوانید یک Lum Cup بدست آورید.
به روی اولین سکو بپرید و قفس را نابود کنید تا Teensie شماره ۲ را آزاد کنید. پس از آن سکو، گیاهانی از دل زمین بیرون خواهند آمد که میتوانید آنها را با حملات زمینی، ریشه کن کنید. این گیاهان میتوانند به دشمنانتان برخورد کنند، و یا زمانیکه هنوز در هوا هستند دو برابر Lum ها امتیاز دارند. پس از گذر از تپه، به سمت پایین حمله ور شوید تا دشمنان سپردار خود را بکشید، و سپس به سمت چپ تپه بروید تا منطقه مخفی که یک Teensy در آنجا نگهداری میشود را کشف کنید.
وارد منطقه مخفی شوید و Lum های درحال پرواز را جمع آوری کنید تا ملکه Teensie ها ظاهر شود و بتوانید آنرا نجات دهید. به زودی یک دشمن عجیب غول پیکر ظاهر خواهد شد. این نشان -دهنده ورود شخصیت Murphy به بازی است. در نسخه های ایکس باکس ۳۶۰، پلی استیشن ۳ و کامپیوتر از بازی، بازیکن می تواند یک دکمه را برای غیر فعال کردن دشمن در هنگام ورود قهرمان، فشار دهد. در نسخه های Wii U و Vita، بازیکن بطور مستقیم در نقش شخصیت Murphy ظاهر میشود، و قهرمان فعلی ناپدید میشود و شخصیت Sir Globax که توسط کامپیوتر کنترل میشود جایگزین آن میشود.
بازیکن باید برای استفاده از Murphy به مناطق خاصی ضربه بزند تا کامپیوتر اجازه حرکت بدهد، اما بازیکن هیچ کنترل مستقیمی بر قهرمان نخواهد داشت. به سوی قارچ آبی ادامه دهید و روی آن بپرید تا بتوانید از روی آب بسوی قلعه عبور کنید، ( بازیکنان که Murphy را کنترل میکنند میتوانند تیرکمان را به زاویه ای خم کنند تا کامپیوتر بتواند Lum هایی که در گوشه ی سمت چپ قرار دارند را جمع آوری کند.) با کمک Murphy، Teensie شماره ۳ را از دست دشمنی که او را از روی یک لبه آویزان کرده است، نجات دهید و به دشمن قدبلندتان قبل از حمله، ضربه بزنید، سپس وارد قلعه شوید.
هنگامی که داخل قلعه شدید، از Murphy برای بریدن طناب هایی که بلوک ها را نگه داشته اند استفاده کنید و سکوها را بالا و پایین ببرید. زمانیکه به یک منطقه با سکوی عمودی باریک که در کنار یک اهرم که یک کنده چوب را نگه داشته است، رسیدید، به سمت چپ بروید و سکو را پایین بیاورید و روی آن بپرید تا دشمنان را شکست دهید و Teensie شماره ۴ را که به یک چوب بسته شده است پیدا کنید. پس از آنکه توانستید از آب عبور کنید، Murphy باید یک طناب که در نزدیکی سقف قرار دارد را پاره کند تا دو طناب آویزان درست شود و شما بتوانید روی آنها تاب بخورید و Teensie شماره ۵ را که در آن بالا اسیر است، آزاد کنید.
طناب بعدی که یک کنده چوبی تیغ دار را نگه داشته را ببرید، اما هیچ طناب دیگری را نبرید. کنده چوبی افقی Teensie شماره ۶ را بر روی آتش نگه داشته است، پس مراقب باشید آن کنده در هوا معلق بماند تا زمانیکه بتوانید Teensie را نجات دهید. بگذارید Murphy برای گذشتن از سکوهای متحرک به شما کمک کند تا وقتیکه به یک سکوی چرخان میرسید. از Murphy استفاده کنید، تا سکو را بسمت بالای صفحه در گوشه ی سمت راست زاویه دهید در آنجا یک منطقه مخفی قرار دارد. این منطقه را نیز میتوان چرخاند، زمانیکه قهرمان با خیال راحت از یک حلقه آویزان است، سکوی بزرگ را زاویه دهید تا قهرمان بتواند با خیال راحت به پایین بپرد، و به سمت دیگر بروید تا بتوانید پادشاه Teensie را نجات دهید.
به راهتان ادامه دهید و دیوار زنجیردار را به سمت چپ بالای صفحه بچرخانید تا بتوانید از این منطقه خارج شوید. در این منطقه جدید، به طناب های دو طرف ضربه بزنید تا بیافتند، سپس طناب ها را به سمت چپ پاره کنید تا به Teensie شماره ۷ برسید. به سمت راست حرکت کنید تا یک Teensie معلق بر بالای سر یک دشمن را پیدا کنید. طناب را ببرید تا قفس بر روی دشمن بیفتد و آنرا له کند، سپس Teensie شماره ۸ را نجات دهید. از Murphy برای حرکت دادن سکوها و جنگیدن با ارواح برای عبور از پرتگاه عظیم استفاده کنید، و به دشمن نهایی ضربه بزنید تا به هدفتان برسید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 9 =