راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت بیستم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت بیستم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation ۴ Game Rayman Legends Walk through

دنیای Fiesta de los Muertos
What the Duck

مرحله What the Duck اولین مرحله از دنیای Fiesta de los Muertos می باشد. در ابتدای این مرحله، Dark Teensy Wizard، بازیکن را به یک اردک تبدیل می کند و توانایی های او را به شدت محدود خواهد کرد. برای جبران این اتفاق، Murphy برای کمک ظاهر می شود و کیکی را که راه بازیکن را مسدود ساخته، می خورد، اگرچه این کیک می تواند به سرعت بازسازی شود. کاربرانی که از گیم پد Wii U استفاده می کنند، می توانند مکانی که در آن باید کیک را بخورند انتخاب کنند، در حالی که کاربرانی که از دیگر دستگاه ها استفاده می کنند باید دکمه را فشار دهند زیرا Murphy تنها در منطقه خاصی حضور دارد.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 10
حداقل Gold Lum Cup: 600 Lums

در ابتدای این مرحله بازیکن به یک اردک تبدیل شده است، ابتدا از روی قسمت های متحرک به سمت پایین بپرید، دشمن اسکلتی را بکشید و از آن عبور کنید، برای رفتن به قسمت بالا باید روی حباب اسکلتی بپرید و Lum های موجود را بخورید، Murphy به شما می پیوندد و کیک هایی که در مسیرتان وجود دارند و راهتان را سد کرده اند، می خورد، حال می توانید عبور کنید، به سمت بالا بروید و قفس Lum ها را بشکنید.
Lum ها را بخورید و از روی حباب های اسکلتی به سمت بالای کیک بپرید، Murphy تمام کیک هایی که سر راهتان هستند را می خورد، اما حواستان باشد که خیلی سریع از آن ها عبور کنید، زیرا کیک ها به سرعت دوباره ساخته می شوند، مواظب باشید به دایره های خاردار برخورد نکنید. قفس Teensy اول بالای کیک قرار دارد و اسکلتی هم از آن نگهبانی می کند، اسکلت را نابود کنید و Teensy اول را نجات دهید.
به سمت جلو حرکت کنید، قفس Lum هایی که سر راهتان می بینید را بشکنید تا امتیاز بیشتری کسب کنید، قفسTeensy دوم درون کیک دیگری قرار گرفته است، Murphy کیکی که این قفس را احاطه کرده می خورد و راه شما را برای نجات دادن Teensy باز می کند، سریع باشید و او را نجات دهید. به سمت جلو حرکت کنید، در قسمت بالا یک حباب اسکلتی وجود دارد، روی آن بپرید تا منطقه مخفی را پیدا کنید.
Teensy سوم در این منطقه وجود دارد، اما باید مواظب مواد مذابی مه از سمت بالا فرو می ریزند باشید، Murphy باید قسمت عمودی از کیک را بخورد تا مواد مذاب راه دیگری پیدا کنند، حال از کیک عبور کنید و روی حباب اسکلتی پریده و در نهایت teensy سوم را هم نجات دهید.
حال از منطقه مخفی خارج شده اید، به سمت جلو حرکت کنید، سکه ای که سر راهتان در قسمت پایین می بینید را با خود ببرید، از کیک ها عبور کرده و Lum ها را جمع آوری کنید، اجازه دهید Murphy راهتان را باز کند، از روی قسمت های متحرک عبور کنید، Teensy چهارم بالای کیک قرار دارد، آن را هم نجات دهید.
حال باید بیشتر مراقب باشید، با یک اشتباه کوچک ممکن است به پایین پرت شوید، از روی حباب های اسکلتی بپرید، قفس Teensy شماره پنجم را خواهید دید، او را نجات دهید. به مسیرتان ادامه دهید، و به دنبال Teensy ششم بروید، از روی حباب های اسکلتی بپرید، به یک مسیر عمودی می رسید که با کیک پوشانده شده است، بگذارید Murphy راهتان را باز کند، و سریعا عبور کنید، موانعی روی کیک ها وجود دارند که در صورت برخورد با آن ها جان شما از دست می رود، اجازه دهید Murphy کیکی که زیر آن ها قرار دارد را بخورد تا آن ها به سمت پایین پرت شوند و راهتان باز شود.
Teensy پنجم در دستان یک اسکلت گیر افتاده و در حال کتک خوردن است، او را نجات دهید.
به مسیر ادامه دهید، قسمت پایین این منطقه با مه پوشانده شده است، وارد آن شوید تا منطقه مخفی پیدا شود. در این بخش باید به کمک جریان باد حرکت کنید و به سمت بالا بروید، مراقب جریان مواد مذاب و کیکی با سطح خاردار باشید، Murphy راهتان را آزاد خواهد کرد و جریان مواد مذاب را منحرف می کند. به سمت بالا بروید، Teensy هشتم را پیدا خواهید کرد، او را نیز نجات دهید تا از منطقه مخفی خارج شوید.
حال به راهتان ادامه دهید، اسکلت های دشمن را نابود کنید، روی حباب های اسکلتی بپرید و از کیک های خاردار عبور کنید، وارد جریان بادی خواهید شد، به سمت پایین بروید تا Teensy نهم را نجات دهید. از کیک های خاردار و موانع سر راهتان عبور کنید و Teensy دهم را هم نجات دهید و این مرحله را نیز با موفقیت به اتمام برسانید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هفده =