راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت بیست و یکم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت بیست و یکم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation ۴ Game Rayman Legends Walk through

Spoiled Rotten

مرحله Spoiled Rotten دومین مرحله از دنیای Fiesta de los Muertos می باشد. این مرحله از میوه های فاسدی تشکیل شده که می توانند حرکت کنند. توجه داشته باشید در برخی قسمت ها باید از شیپورها یا زنجیرها برای آسانی حرکتتان استفاده کنید.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 10
حداقل Gold Lum Cup: 600 Lums

این مرحله در قسمت های مکانیکی و با پس زمینه چرخ دنده ای آغاز می شود، تکه هایی از میوه های فاسد شده از سمت بالا به پایین در حرکت هستند، از آن ها استفاده کنید تا از پرتگاه عبور کنید، Teensy اول را خواهید دید، از میوه هایی که در قسمت های بالا هستند استفاده کنید تا بتوانید آن را نجات دهید. چنگالی روی هندوانه خواهید دید که مسیرتان را سد کرده است، از شیپور بالای هندوانه استفاده کنید تا قسمت داخلی میوه برای عبور شما باز شود.
به راهتان ادامه دهید، از زنجیری که به زیر میوه ها متصل است استفاده کنید و به سمت بالا و قسمت بعدی بروید، Teensy شماره دو بالای لوله ها قرار دارد، او را هم نجات دهید.
از روی زنجیرها عبور کنید، از شیپور دوم نیز عبور کنید و به دشمنان سه گانه اسکلتی خواهید رسید، به وسیله گیاهی که در ابتدای صخره وجود دارد، این دشمنان را نابود کنید، از شیپور سوم عبور کنید تا شما را به سمت قسمت مخفی پرتاب کند، در آنجا نیز شیپورها و تخته سنگ هایی را خواهید دید که باید از آن ها کمک بگیرید، مواظب تیغ های چرخ دنده ها باشید، Teensy سوم را نجات دهید.
به مسیرتان ادامه دهید و دشمن اسکلتی را نابود کنید، از شیپور کمک بگیرید تا Lum ها را جمع آوری کنید، از چاقوهایی که به هندوانه چرخان وصل هستند استفاده کنید تا به سطح بالایی آن برسید، سپس به سمت داخلی آن حرکت کنید تا داخل هندوانه مشخص شود و Teensy چهارم هم نجات دهید.
از سیب کرم خورده استفاده کنید تا Teensy پنجم را هم نجات دهید، قفس این Teensy روی تکه خیار قرار دارد، به بالای سیب بروید و روی تکه خیار بپرید و Teensy را آزاد کنید.
مسیرتان را ادامه دهید و از روی میوه ها بپرید، به سمت بالا حرکت نکنید، زیرا منطقه مخفی درست در همین مسیر قرار دارد. زمانی که وارد این منطقه شدید، توپ آبی رنگی به سمت پایین می آید، آن را به سمت قفس Teensy شوت کنید، تا Teensy ششم را هم آزاد کنید.
حال به سمت بالا حرکت کنید و برای این کار از زنجیرها و حباب های اسکلتی استفاده کنید، از شیپور کمک بگیرید تا به سمت سیب پرتاب شوید، به سمت سیب حرکت کنید تا داخل آن مشخص شود، Teensy هفتم همانجاست، او را نجات دهید.
به سمت جلو حرکت کنید و روی کره ها بپرید، Lum ها را جمع آوری کنید، روی چاقوهایی که به درون هندوانه خورده است بپرید تا داخل هندوانه مشخص شوید، به قسمت گاز زده هندوانه بروید تا داخل آن مشخص شود، مراقب باشید!!! این چاقوها متحرک هستند، Teensy هشتم را هم نجات دهید و از هندوانه خارج شوید.  از میوه ها بالا بروید و به سمت راست حرکت کنید، به سمت هندوانه نصفه بروید، روی آن حرکت کنید تا داخل آن مشخص شده و Teensy نهم ظاهر شود، آن را هم نجات دهید.
Teensy شماره ده بالای هویجی که به صورت عمودی است، قرار دارد، از زنجیرها برای رفتن به آن جا استفاده کنید و در نهایت Teensy آخر هم نجات دهید. به راهتان ادامه دهید، روی هویج های متحرکی پرت می شوید که یک سمتشان شعله های آتش و سمت دیگرشان چرخ دنده ها هستند، روی بعضی از آن ها نیز دشمنان اسکلتی قرار گرفته اند، باید از این هویج ها عبور کرده و به سمت پایین بروید، به راهتان ادامه دهید تا به انتهای بازی برسید.

Run for your Life

Run for your Life یک مرحله کوتاه از بازی است که در آن باید به نجات و باز کردن قفل شاهزاده ای بپردازید که به عنوان Estelia شناخته شده است. باز شدن این مرحله نیازمند ۵۵ Teensies می باشد، و همچنین مرحله ای اختیاری در پشت دروازه قفل شده می باشد.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل Gold Lum Cup: 300

این مرحله روی سطوح سنگی اجرا می شود که ساقه های خارداری از سطح زیرین بیرون آمده اند و شما باید از روی آن ها بپرید، تمامی Lum ها را جمع کنید، از پرنده کمک بگیرید و Teensy اول را آزاد کنید، مانع اسکلتی را بشکنید و به راه خود ادامه دهید، مواظب باشید به سنگ متحرکی که پشت سرتان در حرکت است برخورد نکنید، از دسته های آهنی آویزان کمک بگیرید و به زنجیر برسید، در برخی قسمت ها باید از جریان باد برای حرکت استفاده کنید، مواظب ساقه های متحرک باشید، با کمک حباب های اسکلتی از دیوارها عبور کرده و Teensy دوم را آزاد کنید، به راهتان ادامه دهید تا به Teensy سوم رسیده و آن را آزاد کنید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =