راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت بیست و دوم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت بیست و دوم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation 4 Game Rayman Legends Walk through

PlayStation ۴ Game Rayman Legends: I’ve Got a Filling

I’ve Got a Filling سومین مرحله از دنیای Fiesta des los Muertos می باشد. در این مرحله با استخرها و لوله های پر از سس سالسای داغ روبرو خواهید شد،  بازیکن به کمک Murphy نیاز خواهد داشت، او پل ها و حامل هایی از گواکامولی، که سسی از آواکادوی له شده است می سازد و به شما کمک می کند در سراسر این مرحله حرکت کنید.

 راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 10
حداقل Gold Lum Cup: 600 Lums

در ابتدای این مرحله Dark Teensy Wizard بازیکن را به یک اردک تبدیل کرده و در نتیجه تحولی در توانایی ها ایجاد خواهد شد، توانایی های شما به شدت محدود می شود و برای گذراندن مرحله باید از Murphy کمک بگیرید، به سمت جلو حرکت کنید، در این مرحله دشمنان شما به شکل آشپزهایی چنگال به دست منتظر شما هستند.
کمی جلوتر، زمانی که به گلوله های آتشی رسیدید، Murphy به کمک شما آمده و راهتان را با یک پل طلایی باز می کند، در ادامه مسیر Lum ها را جمع آوری کرده و دشمنانتان را نابود کنید، از اسکلت ها برای پرش استفاده کنید، مواظب آشپزهای آتش افکن باشید، قفس Teensy اول را خواهید دید، با کمک پل هایی که Murphy می سازد به سمت بالا رفته و او را نجات دهید.
به سمت جلو حرکت کنید و روی نردبان چوبی متحرک بایستید تا به سمت پایین رود و منطقه مخفی مشخص شود.
در این منطقه مواظب شعله های آتش باشید، با کمک پل های ساخته شده از پرتگاه مواد مذاب عبور کنید، و Teensy دوم را آزاد کنید.
روی نردبان متحرک بایستید تا به سمت بالا برود، به راه ادامه دهید، از جریان باد بگذرید و به سمت پایین بروید، قفس Teensy سوم را مشاهده خواهید کرد، او را نجات دهید. وارد جریان باد می شوید، مراقب گلوله های آتشی باشید، به سمت پایین حرکت کنید، اجازه دهید Murphy راه جریان مواد مذاب را ببندد تا بتوانید از آن جا عبور کنید.
قفس Teensy چهارم را مشاهده خواهید کرد، آن را بشکنید تا Teensy آزاد شود.
از جریان مواد مذاب عبور کنید، تا به لوله ای برسید که از هر دو طرف آن مواد مذاب خارج می شود، Teensy پنجم درست زیر این لوله قرار گرفته است، نگران نباشید، Murphy راهتان را باز می کند و شما Teensy پنجم را نجات می دهید. روی اسکلت بپرید تا از این مواد عبور کنید، Lum ها را جمع کنید، قفس Teensy ششم دقیقا همان جا قرار دارد، او را هم آزاد کنید و به راهتان ادامه دهید.
به نردبان چوبی متحرک دوم می رسید، اجازه دهید به سمت بالا برود تا شما را به منطقه مخفی برساند. از روی اسکلت ها بپرید و نگران مواد مذاب نباشید، Murphy کمکتان می کند، Teensy هفتم را هم نجات دهید. قفس Teensy هشتم را در قسمت پایین می بینید؟ به سمت پایین بیایید و او را هم آزاد کنید. به سراغ Teensy نهم بروید، از روی اسکلت ها بپرید تا به سمت بالا بروید، قفس Teensy نهم در میان اسکلت ها قرار دارد، از سمت بالا توپ های آتشینی فرو می ریزند، مواظب باشید به شما برخورد نکنند.
Murphy پل هایی را در مسیرشان می سازد تا یکی از توپ ها راهش عوض شده و به قفس ضربه بزند و در نهایت قفس به سمت پایین پرت شده و شما می توانید Teensy نهم را هم نجات دهید.
از اسکلت ها و پل ها استفاده کنید تا به سمت بالا بروید، حواستان به گلوله های آتشین متحرک باشد، قفس Teensy آخر را خواهید دید، او را هم نجات داده و این مرحله را نیز با موفقیت به اتمام برسانید.

بازی پلی استیشن ۴ ریمن لجند مرحله Snakes on a Cake

مرحله Snake on a Cake چهارمین مرحله از دنیای Fiesta de los Muertos می باشد. با توجه به این که در این مرحله Murphy حضور ندارد تا کیک های موجود در مسیر را بخورد، بازیکن باید از تونل هایی که مارهای زیر زمین می سازند کمک بگیرد تا مسیرش تا انتهای مرحله را به راحتی و با امنیت به اتمام برساند.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 10
حداقل Gold Lum Cup: 600 Lums

در این مرحله نیز کیک هایی وجود دارند که ممکن است مسیر حرکت شما را سد کرده باشند، اما نگران نباشید، مارهای زیرزمینی تونل هایی ایجاد می کنند که می توانید از آن تونل ها برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید، در همان ابتدای بازی Teensy اول را می بینید که درون یک کیک قرار دارد، مار صورتی رنگ تونلی باز می کند و شما می توانید او را آزاد کنید.
البته این کیک ها به سرعت بازسازی می شوند و شما باید برای خروج از کیک منتظر مار دوم باشید. از کیک خارج شده و Lum ها را جمع آوری کنید، کیکی در بالا وجود دارد که مسیر عمودی در بین آن باز شده است، از آن بالا بروید و به سمت چپ حرکت کنید تا منطقه مخفی باز شود. توپ های آبی رنگ از بالا به پایین می آیند، آنقدر آن ها را شوت کنید تا بالاخره یکی از آن ها به قفس برخورد کرده و Teensy دوم نجات پیدا کند.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 6 =