راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت بیست و چهارم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت بیست و چهارم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation 4 Game Rayman Legends Walk through

PS4 Game Rayman Legends مرحله Lucha Libre Get Away

Lucha Libre Get Away پنجمین مرحله از دنیای Fiesta de los Muertos می باشد. Dark Teensy Wizard غولی را فرا می خواند، کسی که بازیکن را در سرتاسر مرحله دنبال می کند. بازیکن باید از غول عظیم الجثه فرار کند و از تغییر سایز شیپورها برای پیدا کردن مسیرش به سمت انتهای بازی استفاده کند.

راهنمای گام به گام
تعداد teensies: 3
حداقل Gold Lum Cup: 100

در ابتدای بازی روی سطح کیکی در حال حرکت خواهید بود که درست زیر آن قفس اولین Teensy قرار دارد، به سمت او رفته و او را آزاد کنید، برای این کار باید دیوار اسکلتی که سر راهتان قرار دارد را بشکنید تا مواد مذابی که پشت آن جمع شده آزاد شوند. راهتان را ادامه دهید، Dark Teensy Wizard غولی را فرا می خواند تا شما را دنبال کند، باید در طول مسیر این مرحله از او فرار کنید، عجله کنید، مواظب موانع مختلفی که در مسیر هستند باشید.
روی اسکلت ها بپرید تا شما را به سمت جلو ببرند، مواظب سطوح جدا شده باشید، زیرا آن ها به سمت پایین سقوط می کنند، به راهتان ادامه دهید، از شیپور عبور کنید تا اندازه شما را کوچک کند و بتوانید به راحتی از بین کیک ها عبور کنید، در انتهای کیک باز هم از شیپور عبور کنید تا اندازه شما را به حالت عادی بازگرداند، قفس Teensy دوم را در حال حرکت بین دو تکه کیک خواهید دید، سریع باشید و به آن ضربه بزنید تا آزاد شود.
به مسیرتان ادامه دهید، دوباره از شیپورها عبور کنید، مواظب مارهای صورتی خاردار باشید، از روی اسکلت ها بپرید تا به قفس Teensy سوم برسید و او را نجات دهید. موانع اسکلتی در مسیر را نابود کنید تا مواد مذاب به سمت پایین بریزند و غول بزرگ در آن ها غرق شود.

Wrestling with a Giant!

Wrestling with a Giant! مرحله اصلی دنیای Fiesta de los Muertos می باشد. بازیکن در این مرحله باید با Luchador عظیم الجثه روبرو شود، این مبارزه به هر چیزی شباهت دارد، به جز یک مسابقه معمولی کشتی!!! از حملات او فرار کنید و از قارچ آبی برای پریدن روی آن استفاده کنید و سه بار به او ضربه بزنید تا برنده شوید! سه teensy را هم می توانید در بخش های مختلف این مرحله نجات دهید.

راهنمای گام به گام
تعداد teensies: 3
حداقل Gold Lum Cup: 100

در این مرحله با غولی بسیار بزرگ برخورد می کنید، در اطرافتان مواد مذاب وجود دارند، باید با او مبارزه کنید و او را شکست دهید، او با دستش به سطحی که روی آن قرار دارید ضربه می زند، باید از آن قسمتی که او ضربه می زند فرار کنید تا جانتان را از دست ندهید، قفس Lum ها ظاهر می شوند، آن ها را جمع کنید. چوب هایی ظاهر می شوند که قفس Teensy اول روی آن چوب ها قرار دارد، روی آن ها بپرید تا او را آزاد کنید.
قارچ آبی در کنار سطح ظاهر می شود، از آن استفاده کنید تا روی سر غول بپرید و به او ضربه بزنید، سطوحی که باید روی آن بایستید تغییر می کنند و غول نیز به آن ها مشت می زند و آن ها یکی پس از دیگری غرق می شوند، قفس Teensy دوم ظاهر می شود، آن را هم آزاد کنید، قارچ آبی دوم ظاهر می شود، روی آن بپرید تا به غول ضربه بزندی و سطحی که روی آن ایستاده اید تغییر کند، غول به آن ضربه می زند و سطح به طور کامل غرق می شود، حال باید در هوا پرواز کنید، مواظب گلوله های آتشینی که از پایین به سمت بالا می آیند باشید.
نباید به آن ها برخورد کنید و تنها باید از بین آن ها عبور کنید، سطحی که باید روی آن بایستید باز هم ظاهر می شود، اما غول باز هم به آن ضربه می زند و شما باید باز هم پرواز کنید، این بار علاوه بر گلوله های آتشین، شعله هایی هم ظاهر می شوند، باز هم سطح ظاهر می شود و باز همان اتفاق می افتد، اما این بار پس از غرق شدن سطح، قارچ آبی سوم ظاهر می شود و شما را به سر غول می رساند، و در نهایت می توانید او را شکست دهید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × دو =