راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت بیست و ششم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت بیست و ششم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation ۴ Game Rayman Legends Walk through

دنیای Lums Under the Sea ۲۰۰۰۰

دنیای ۲۰۰۰۰ Lums Under the Sea چهارمین دنیا در بازی Rayman Legends می باشد. این دنیا پس از جمع آوری ۴۰ Teensy باز می شود. این دنیا شامل دشمنانی مشابه دنیای Toad Story می باشد، اما دارای حالت مامور مخفی هستند. این دشمنان اسلحه های الکتریکی را با خود حمل می کند، لباس های ضد آب یا لباس ها و عینک های حفاظ داری را با خود به همراه دارند.
این مرحله پر از غارهایی با آب های زیرزمینی، وزغ های زیر آب، و امکاناتی برای دانشمندان دیوانه است که با پروژکتورها ، لیزرها و محافظین، در منطقه می چرخند. دو شاهزاده وجود دارند که می توان آن ها را در این دنیا نجات داد. Ursula با تکمیل مرحله Ninja Dojo و زمانی که شما ۹۰ Teensy را جمع آوری کردید نجات داده می شود. Emma نیز پس از تکمیل مرحله Shaolin Master و جمع آوری ۲۳۰ Teensy، نجات داده می شود.

The Mysterious Inflatable Island

The Mysterious Inflatable Island اولین مرحله در دنیای ۲۰۰۰۰ Lums Under the Sea می باشد. با شروع این مرحله، بازیکن باید در عمق تیره و تار دریا شیرجه بزند ، جایی که با چراغ های جستجوگر پر شده که اگر بازیکن در نور های آن ها گیر بیافتد، نابود می شود.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensy: 10
حداقل Gold Lum Cup: 600 Lums

در ابتدای مرحله تمامی Lum هایی که به سمت شما می آیند را جمع آوری کرده و سپس در آب شیرجه بزنید. مواظب چراغ های الکتریکی باشید، نباید به آن ها برخورد کنید، اولین قفس Teensy را درست در پایین خواهید دید، زمانی که نور چراغ قطع شد، Teensy را نجات دهید. به راهتان ادامه دهید، مواظب گلوله های خاردار باشید، به سمت پایین بروید و قفس Teensy دوم را ببینید، البته حواستان به چراغ جستجوگری که دور آن می چرخد باشید، به سمت Teensy دوم رفته و او را آزاد کنید.
به سمت پایین بروید، بشکه ای در سمت چپ قرار دارد، به سمت آن بروید تا منطقه مخفی برایتان باز شود. مواظب کرم متحرک و دشمنان برق افکن باشید ، به سمت بالا بروید، از نورها دوری کنید، وقتی همه دشمنان را کشتید Teensy سوم آزاد می شود. به مسیرتان به سمت راست ادامه دهید تا Teensy چهارم را ببینید و او را آزاد کنید. با چراغ های جستجوگر بیشتری مواجه می شوید، مواظب برخورد با نور آن ها باشید، این اتفاق هرگز نباید رخ دهد، از نور چراغ عبور کنید و به سمت بالا بروید تا منطقه مخفی بعدی برایتان باز شود.
از گلوله های خاردار عبور کنید و Teensy پنجم را نجات دهید.
مسیرتان را به سمت چپ در پیش بگیرید تا با چراغی که به وسیله سه گلوله خاردار احاطه شده مواجه شوید، به سمت چپ بروید تا منطقه مخفی باز شود و بتوانید Teensy ششم را آزاد کنید. زمانی که گلوله های خاردار دور یک چراغ قرار دارند باعث می شوند نور در قسمت مشخصی وجود نداشته باشد، از همان قسمت برای عبور استفاده کنید، به سمت پایین بروید تا منطقه مخفی باز شود، Teensy هفتم را نجات دهید و به سراغ آزاد کردن Teensy هشتم بروید.
مواظب دشمنانی که گلوله های برقی شلیک می کنند باشید، Teensy هشتم دقیقا زیر همان دشمن به یک چوب وصل شده است، او را نجات دهید. صبر کنید تا نور چراغ جستجوگر قطع شود و سپس به سرعت از آن رد شوید، زمانی که به قسمت پایین رسیدید به سمت راست بروید تا منطقه مخفی باز شود و Teensy نهم را آزاد کنید.
پشت موانع و بشکه ها پنهان شوید تا نور چراغ متحرک به شما برخورد نکند، به سمت بالا بروید تا منطقه مخفی بعدی برایتان باز شود، با احتیاط کامل از نور چراغ جستجوگر عبور کنید، دشمنان تفنگ به دست در مسیر شما قرار دارند، به آن ها ضربه بزنید تا نابود شوند و بتوانید از آن ها عبور کنید، درب قسمت نهایی باز شده است، از آن عبور کنید تا این مرحله را با موفقیت به اتمام برسانید.

The Deadly Lights

The Deadly Lights دومین مرحله از دنیای ۲۰۰۰۰ Lums Under the Sea می باشد. این مرحله از Murphy به عنوان پوششی برای اجتناب از تشخیص و ردیابی توسط چراغ های امنیتی استفاده می کند.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensy: 10
حداقل Gold Lum Cup: 600 Lums

در این مرحله با جعبه هایی روبرو هستید که می توانید روی آن ها بپرید و عبور کنید، حتی با ضربه زدن به برخی از این جعبه ها امتیاز کسب می کنید، این مرحله نیز مشابه مرحله قبل پر از چراغ های امنیتی نوری است که باید از حوضه نوری آن ها به شدن دوری کنید، مراقب دشمنان تفنگ به دست هم باشید، Murphy در ابتدای مرحله به شما ملحق می شود تا کمک کند از این مناطق نوری دوری کنید و در واقع به عنوان یک پوشش برای شما عمل می کند و نور را از منطقه عبور شما دور می کند. در قسمت پایین یک بشکه وزغی را می بینید که در حال کتک زدن Teensy اول است، به وزغ ضربه بزنید و Teensy را نجات دهید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =