راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت سی ام)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت سی ام)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation 4 Game Rayman Legends Walk through

Elevator Ambush

مواظب موشک ها باشید و از آن ها عبور کنید، سریع حرکت کنید تا به آنها برخورد نکنید، قفس Teensy ششم را خواهید دید، به او ضربه بزنید تا آزاد شود. به سمت پایین حرکت کنید و از ستون های متحرک عبور کنید، از آب خارج شوید و به سمت قسمت وسطی دو لوله که به صورت افقی قرار دارند بروید تا منطقه مخفی بعدی برایتان باز شود، روی سطح متحرک بایستید تا شما را از نورها عبور دهد و به راحتی به Teensy هفتم برسید.
دشمنتان را نابود کرده و وارد درب طلایی رنگ شوید، روی لوله شفاف بایستید تا به سمت پایین حرکت کند، دشمنان به شما حمله می کنند، آن ها را نابود کنید تا به انتهای این قسمت برسید و از درب دیگر خارج شوید، dark Teensy Wizard در حال اذیت کردن Teensy است و زمانی که شما را می بیند با او فرار می کند، به دنبال او بدوید و تمام موانع سر راهتان را نابود کنید، غول ها اشیاء را به سمتتان پرتاب می کنند، از آن ها فرار کنید.
به کمک حلقه های طلایی حرکت کنید تا Teensy هشتم که در حال کتک خورد از یک وزغ است را نجات دهید.
یک جرقه برقی را مشاهده خواهید کرد که در آن سوی آن Teensy نهم قرار گرفته است، چنگکتان را به سمت او پرتاب کنید تا آزاد شود. به راهتان ادامه دهید، دشمنان و غول را نابود کنید و از درب خارج شوید، dark Teensy Wizard در حال فرار است، با سرعت او را دنبال کنید و از تمامی موانع و ستون های سر راهتان عبور کنید تا بالاخره Teensy بیچاره را رها کند و شما بتوانید او را آزاد کنید.

There’s Always a Bigger Fish

There’s Always a Bigger Fish ششمین مرحله در دنیای ۲۰۰۰۰ Lums Under the Sea می باشد. در این مرحله Dark Teensy Wizard اژدهای بزرگ زیرآبی را فرا می خواند که در تمام طول بازی در تعقیب بازیکن خواهد بود.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل Gold Lum Cup: 100 Lums

مسیرتان را در پیش بگیرید تا به Dark Teensy Wizard برسید، او سوت می زند و اژدهایی را از زیر آب فرا می خواند تا شما را دنبال کند و تلاش کند به شما آسیب بزند، ممکن است لوله هایی که سر راهتان برای عبور قرار گرفته را خراب کند، پس حواستان را کاملا جمع کنید، در این مرحله باید در آب حرکت کنید، و مواظب توپ های خاردار باشید، توپ ها و لوله های فلزی از بالا به سمت پایین می آیند، مراقب باشید روی شما نیفتند تا نابود نشوید، قفس Teensy اول در مسیرتان قرار دارد، به او ضربه بزنید تا آزاد شود.
به راه ادامه دهید و سریع حرکت کنید، در مسیرتان ممکن است به چراغ های جستجوگر هم برخورد کنید، از نور آن ها دوری کنید، به راهتان ادامه دهید تا بالای سطح آب قفس Teensy دوم را هم ببینید و با یک پرش سریع او را نجات دهید. دوباره در آب شیرجه بزنید و مواظب موشک های قرمز رنگ باشید، از فواره آب برای پرش روی لوله های خارج ز آب استفاده کنید، اژدها تمامی لوله های سر راهش را نابود می کند، پس سریع حرکت کنید.
در طول مسیر با موانع مختلف از جمله غول های پرتابگر و وزغ های چترباز یا تفنگ به دست روبرو می شوید، زمانی که دوباره درون آب شیرجه بزنید لیزرهای مادون قرمز را خواهید دید، مواظب آن ها باشید، برخی از آن ها متحرک هستند، به مسیرتان ادامه دهید تا Teensy سوم را ببینید و نجات دهید.
از فواره های آب برای حرکت سریع تر و فرار از چنگ اژدها استفاده کنید، در نهایت به وسیله زنجیر آویزان می توانید آب آن قسمت را تخلیه کنید و از دست اژدها خلاص شوید.

A Madman’s Creation!

A Madman’s Creation مرحله اصلی دنیای ۲۰۰۰۰ Lums Under the Sea می باشد. در این مرحله بازیکن با نسخه سایبرنتیک تری از اژدهای درون آبی که در مرحله قبلی دیده شد، روبرو خواهد شد. در این مرحله از پلتفرم های متفاوتی استفاده خواهد شد و بازیکن باید از لیزر سازه ها دوری کند و از پرتابه ها برای شکست آن استفاده کند. ۳ Teensies در بخش های مختلف این مرحله نجات داده می شوند.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل Gold Lum Cup: 100

در ابتدای مرحله، باید به سمت راست حرکت کنید و از روی قطعات متحرک بپرید، در این مرحله توانایی شلیک به سمت دشمنان را خواهید داشت، قفس اولین Teensy در قسمت پایین سطوح متحرک قرار دارد ، به سمتش شلیک کنید تا آزاد شود. سپس به راهتان ادامه دهید، به سمت کلید برق شلیک کنید تا لیزرهای برقی قطع شوند، روی کلید طلایی رنگ بایستید تا اژدهای این مرحله ظاهر شود، روی یکی از دو سطح متحرک بایستید و به سمت اژدها شلیک کنید، سپس به مسیرتان ادامه دهید و Teensy دوم را نجات دهید.
در جریان باد پرواز کنید و به سمت اژدها شلیک کنید تا دومین ضربه را به او وارد کنید، وارد لوله های شفاف شوید و Teensy سوم را هم نجات دهید، به کمک زنجیرها حرکت کنید و از لیزر اژدها فرار کنید، به سمت او شلیک کنید تا ضربه نهایی را هم به او وارد کنید و پیروز این نبرد شوید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 7 =