راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت سوم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت سوم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation ۴ Game Rayman Legends Walk through

مرحله Creepy Castle
Creepy Castle دومین مرحله از بازی Rayman Legends است که در دنیای Teensies in Trouble قرار دارد. عمدتا این مرحله در درون یک قلعه قدیمی پر از تله و هیولا انجام می پذیرد.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 10
حداقل تعداد Gold Lum Cup: 600 Lums

با شروع مرحله، شما میتوانید Teensie شماره ۱ را ببینید، او روبروی شما درون یک چاله کوچک گرفتار شده است و با دیدن شما شروع به بال زدن میکند. او را قبل از اینکه از دسترستان خارج شود، بگیرید. همچنان به حرکتتان ادامه دهید و مراقب گیوتین هایی که توسط صفحات فشاری فعال می شوند، باشید.
همه دشمنانی که بر سر راهتان قرار میگیرند را شکست دهید تا اینکه از یک زنجیر سر میخورید سپس به چندین دشمن میرسید که برخی از آنها سپر دارند. روی یک سکو بپرید که بالای تیغ ها قرار دارد و سپس به سمت بالای صفحه بپرید تا به محلی برسید که یک منطقه مخفی در آنجا قرار دارد. همانطور که در منطقه ی بالایی حرکت میکنید ، چند سکو ظاهر میشوند، برخی از آنها تیغدار هستند. یادتان باشد که سکوهای دایره، مربع و مثلث امن هستند، پس روی آنها بپرید تا به ملکه Teensy برسید.
به نابود کردن موانع اسکلتی ادامه دهید و مراقب گیوتین ها باشید و از آنها دوری کنید. هنگامی که به منطقه بعدی میرسید، از دشمنان مخفی که چندین چنگک دارند دوری کنید زیرا Murphy همراهتان نیست که آنها را گیج کند. وقتی به منطقه ای میرسید که بالشی در آن وجود دارد، با استفاده از آن میتوانید به سمت بالا حرکت کنید، مانع زیر آب را بشکنید و به سمت پایین شنا کنید تا بتوانید سکه های جمجمه ای را جمع آوری کنید، سپس به سمت بالا بروید تا Teensie شماره ۲ را در زیر یک آبشار پیدا کنید.
از بالش زیرش استفاده کنید، روی بالش بپرید تا به Teensie برسید. به یاد داشته باشید که بر سر راهتان با دشمنانی روبرو خواهید شد که باید آنها را شکست دهید.
در منطقه بعدی، از بالش ها برای پریدن به سمت بالا استفاده کنید، سپس بر روی حلقه ای که روی دیوار کنار آبشار قرار دارد بپرید، و سپس به سمت راست بپرید تا یک مانع اسکلتی را نابود کنید و Teensie شماره ۳ را پیدا کنید. حالا بر روی سکوی بالایی به سمت بخش سمت چپ بالای فضا حرکت کنید تا یک منطقه مخفی را بیابید.
در این منطقه، یک طناب را بگیرید تا ببینید که به یک گیاه هیولایی متصل است. اجازه دهید آن گیاه شما را به اندازه کافی به سمت بالا بکشاند تا بتوانید از یک طناب به طنابی دیگر بپرید، قبل از اینکه توسط گیاه هیولایی خورده شوید، بپرید تا بتوانید به محل اسارت پادشاه Teensy برسید. به منطقه قبلی بازگردید، بسمت یک حفره باریک که توسط آبشار پوشیده شده و توسط یک مانع اسکلتی مسدود شده است، حرکت کنید.
بجای شکستن مانع اسکلتی روی آن بپرید تا بتوانید Teensie شماره ۴ را پیدا کنید. زمانی که به محل زهکشی آبشار که یک استخر با یک موجود عجیب است میرسید، به درون آن شیرجه بزنید و به بخش پایین سمت چپ شنا کنید، از یک مانع اسکلتی عبور کنید و Teensie شماره ۵ را در زیر چند استخوان خواهید یافت. به عقب بازگردید و از چنگک های چشم هیولا جا خالی دهید و بر روی زنجیر بالای سرش بپرید، سپس سریعا از روی دیوار بپرید تا به انتهای آن برسید، در آنجا Teensie شماره ۶ را خواهید یافت که دقیقا بالای پیچک های خاردار قرار دارد.
از میان پیچک های خاردار به راهتان ادامه دهید و از یک حلقه به حلقه دیگر بپرید تا از داخل قلعه خارج شوید. در خارج قلعه، مراقب باشید که توسط گیاهان هیولایی خورده نشوید و بر روی سر هیولای بالدار بپرید تا از حملات چنگک هایش اجتناب کنید. پس از ادامه دادن به راهتان، بدنبال یک بالش که در انتهای یک زنجیر که توسط دو دشمن شناور دنبال میشود، بگردید.
روی سرشان بپرید تا به Teensie شماره ۷ برسید. حرکت کنید تا یک دشمن بزرگ با چشمان چنگکی کشف کنید، و بر روی اولین طنابی که به گیاه هیولایی متصل است، بپرید. بگذارید کمی شما را به بالا بکشد سپس بر روی طناب بعدی به سمت چپ بپرید تا به Teensie شماره ۸ برسید. از قارچ آبی برای رسیدن به سطح زمین استفاده کنید و با عبور از پیچک و بلوک سنگی متحرک مرحله را به پایان برسانید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + پنج =