راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت سی و یکم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت سی و یکم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation ۴ Game Rayman Legends Walk through

Gloo Gloo

Gloo Gloo مرحله موزیکال از دنیای ۲۰۰۰۰ Lums Under the Sea می باشد. این مرحله پس از شکست رئیس این دنیا باز خواهد شد. مراحل موزیکال از مراحل معمولی متفاوت هستند و از موسیقی های متن منحصر به فردی استفاده می کنند که هر زمان بازیکن بخواهد برای زنده ماندن بپرد یا حمله کند، ریتم موسیقی فرق خواهد کرد. این مرحله با سرعت مشخصی انجام می شود، و هر بازیکن می تواند سرعت بازی را از قسمت چپ صفحه نمایش تنظیم کند. سه Teensy در این مرحله قابل نجات دادن هستند.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل Gold Lum Cup: 300

در آب شیرجه بزنید و موانع دیواری را نابود کنید تا مسیرتان باز شود، مواظب اره ماهی هایی که از سمت بالا به پایین و از پایین به بالا می روند باشید. سریع حرکت کنید، اژدهایی به دنبال شما خواهد آمد، قفس Teensy اول زیر آب قرار دارد، بپرید و آن را آزاد کنید و به راهتان ادامه دهید. ماهی های خاردار به سمت بالا و پایین در حرکت هستند، از آن ها دوری کنید، از زنجیرها آوزیران شوید تا Lum ها را جمع آوری کنید، Teensy دوم بالای یکی از این زنجیرها قرار دارد، با یک ضربه او را هم آزاد کنید.
بمب هایی سر راهتان وجود دارد که اگر کمی معطل کنید منفجر می شوند، پس خیلی سریع بروید تا به انفجار آن ها برخورد نکنید، موانع چوبی سر راهتان را نابود کنید تا راهتان باز شود، خیلی سریع از روی پل چوبی حرکت کنید، زیرا اژدها درست پشت سرتان است و تمام پل را نابود خواهد کرد، دوباره وارد آب شوید، موانع دیواری را نابود کنید و از آب خارج شوید و از روی سطوح چوبی بپرید، قفس Teensy سوم بالای یکی از این سطوح چوبی قرار دارد، او را آزاد کنید و مسیرتان را در پیش بگیرید، از حباب های پرتابی برای پرش و جمع آوری Lum ها و در نهایت رسیدن به قسمت نهایی استفاده کنید.

The Mysterious Inflatable Island (Invasion)

باز هم با اتمام یک دنیا، به مراحل Invasion رسیدیم، همانطور که می دانید مراحل Invasion، نسخه زمان دار مرحله اصلی می باشند، این مراحل زمانی ظاهر می شوند که بازیکن به بخش خاصی از بازی رسیده باشد، و بازی چالش انگیزتری را ارائه می دهد که باید در کمتر از مدت زمان یک دقیقه کامل شود، سه Teensy در این مراحل از بازی وجود دارند که باید نجات داده شوند، اما این اتفاق تنها زمانی رخ می دهد که بازیکن قبل از اتمام زمان بازی به آن ها برسد، Teensy اول پس از ۴۰ ثانیه، Teensy دوم پس از ۵۰ ثانیه، و Teensy سوم پس از ۶۰ ثانیه ناپدید خواهد شد، همچنین از آن جایی که مدت زمان بازی محدود است، هیچ نقطه چک پوینتی در آن وجود ندارد.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل Gold Lum Cup: N/A

فن dash attack در مراحلInvasion  برای افزایش سرعت موقتی بازیکن استفاده می شود و یکی از روش ها اساسی برای رسیدن سریع به انتهای مرحله است، زمانی که در حال دویدن هستید، دکمه های جلو و حمله را نگه دارید تا افزایش قدرت را هنگام حمله به دست آورید. تنها باید حواستان باشد که اگر روی لبه پرتگاه هستید یا می خواهید بپرید از آن استفاده نکنید.
این مرحله زیر آب انجام می شود، از موشک ها و وزغ های تفنگ به دست دوری کنید، بشکه هایی سر راهتان وجود دارد، تا حد امکان سعی کنید به آن ها برخورد نکنید زیرا سرعتتان را کم می کنند، کلید قطع برق که پشت یکی از وزغ ها وجود دارد را فشار دهید تا جریان برقی که مسیرتان را سد کرده قطع شود، از توپ های خاردار عبور کنید، از فواره ها برای حرکت سریع تر استفاده کنید و در نهایت از آب خارج شده و در کنار Teensy ها فرود خواهید آمد.

The Deadly Lights (Invasion)

این مرحله نیز درست مانند مرحله قبل می باشد، پس بدون هیچگونه توضیح اضافه به راهنمای بازی می پردازیم.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل Gold Lum Cup: N/A

استفاده از فن dash attack را به هیچ وجه فراموش نکنید، زیرا این فن به شما کمک می کند، سریع تر به انتهای مرحله برسید. در این مرحله با شعله های آتش و دشمنان گروهی روبروی می شوید، از روی لوله ها بپرید تا با آن ها یا با شعله های آتش برخورد نکنید، دشمنان بنفش رنگ روی هم سوار شده و به شکل دیواری راهتان را سد کرده اند، با یک ضربه تمامی آن ها را نابود کنید. از زنجیرهای آویزان برای پریدن از روی دشمنان استفاده کنید، گروه دشمنان بیشتر خواهند شد، اما نگران نباشید، با رسیدن شما به Teensy ها یک جعبه از بالا به سمت پایین می افتد و تمام آن ها را نابود می کند.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + چهار =