راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت سی و دو)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت سی و دو)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation ۴ Game Rayman Legends Walk through

Mansion of the Deep (Invasion)
این مرحله نیز درست مشابه مراحل Invasion قبلی است، پس سریع باشید تا بتوانید قبل از اتمام زمان، Teensy ها را نجات دهید.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل Gold Lum Cup: N/A

یادتان که نرفته است؟ فن dash attack در این مراحل نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. این مرحله پر از ساقه های خاردار و گیاه های آدم خوار است، طناب هایی که باید از آن ها آویزان شوید هم در نهایت وارد دهان گیاهان می شوند، باید خیلی سریع از آن ها آویزان شده و زمانی که به نقطه مورد نظرتان رسیدید بپرید، دشمنان چوب پا را نابود کنید.
از ساقه های رونده برای حرکت سریع تر استفاده کنید، کیسه های حبابی را در مسیرتان مشاهده خواهید کرد که اگر روی آن ها بپرید سریع تر حرکت خواهید کرد، از دربی که در مسیرتان است داخل شوید تا به آکواریوم شکسته برسید که دو دشمن در آن منتظر شما هستند، آن ها را نابود کنید و از طناب بالا بروید، به سمت طناب دیگر بروید و از درب خارج شوید، از طناب های این قسمت بالا روید و از ساقه ها کمک بگیرید تا به سمت بالا و نجات Teensy ها حرکت کنید.

Infiltration Station (Invasion)
این مرحله نیز نسخه زمان دار مرحله اصلی است و باید در مدت زمان کمتر از یک دقیقه به اتمام برسد و سه Teensy  را نجات دهید.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل Gold Lum Cup: N/A

فن dash attack در تمامی مراحل Invasion بسیار مهم است، و به بازیکن کمک می کند در مدت زمان مناسب به Teensy ها برسد. از روی لوله ها بالا روید و دشمنانتان را بکشید تا مسیر درب خروج برایتان باز شود، از درب خارج شوید و باز هم دشمنانتان را بکشید تا ساقه ای که مسیرتان را سد کرده از بین برود و بتوانید از درب خارج شوید.
بخش بعدی نیز مشابه بخش های قبلی است، مسیر خروج با ساقه ای مسدود شده، باید دشمنان آتش افکنتان را نابود کنید تا مسیرتان باز شود و بتوانید از درب خارج شوید، در قسمت بعد باز هم دشمنانی که به سمتتان می آیند را نابود کنید، غول ها را هم بکشید و به وسیله طناب آویزان به قسمت بالا بروید، از ساقه بالا بروید تا به Teensy ها برسید.

Elevator Ambush (Invasion)
نیازی به توضیح نیست که این مرحله از بازی نیز درست مانند مراحل Invasion قبلی است و باید سه Teensy را نجات دهید.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل Gold Lum Cup: N/A

در تمامی مراحل Invasion باید از فن dash attack استفاده کنید، زیرا به شما کمک می کند با سرعت بیشتر به انتهای مرحله دسترسی پیدا کنید. در این مرحله باید به کمک جریان باد حرکت کنید و از شعله های آتش و دشمنان آتش افکن فرار کنید، شمشیرهای آتشین نیز از محفظه های خود در دیوار بیرون می آیند، جهت حرکتتان را تغییر دهید تا به آن ها برخورد نکنید، به سمت بالا بروید تا در نهایت به سه Teensy برسید.

There’s Always a Bigger Fish (Invasion)
اجازه دهید بدون توضیحات تکراری و شاید خسته کننده به راهنمای اجرای موفقیت آمیز بازی بپردازیم. فقط دقت کنید که تمامی این مراحل باید با سرعت بالا انجام شوند تا در مدت زمان محدود هر مرحله ۳ Teensy نجات داده شوند.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل Gold Lum Cup: N/A

فن dash attack به شما کمک می کند با سرعت به انتهای بازی برسید، فقط حواستان باشد که زمانی که موانعی را روبرویتان دارید، از این فن استفاده نکنید. از روی لوله ها عبور کنید، در این مرحله فواره هایی وجود دارند که به شما کمک می کنند سریع تر عبور کنید، البته حواستان به لیزرهای مادون قرمز متحرکی که در سراسر مرحله وجود دارند باشید، وارد لوله شوید تا از آن سر آن با سرعت خارج شوید، دیوارهای اسکلتی را نابود کنید.
از زنجیر برای عبور روی لوله ی عمودی استفاده کنید و از روی غول عظیم الجثه بپرید، با کمک فواره ها از روی توپ های خاردار عبور کنید، از طناب برای بالا رفتن و پریدن روی حباب اسکلتی استفاده کنید، از شیپور عبور کنید تا اندازه شما را کوچک کند، به غول ها برخورد نکنید و تا حد امکان از زیر آن ها عبور کنید تا به بالاترین سطح برسید و سه Teensy را نجات دهید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =