راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت سی و هفت)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت سی و هفت)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation ۴ Game Rayman Legends Walk through

Swarmed and Dangerous
Swarmed and Dangerous پنجمین مرحله از دنیای Olympus Maximus می باشد. بازیکن باید از گروه موجودات تاریک عبور کنند و از دویدن روی دیوار برای زنده ماندن در این منطقه جهنمی استفاده کنید.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 10
حداقل Gold Lum Cup: 600 Lums

از روی صخره های سنگی حرکت کنید و از گروه موجودات ترسناک فرار کنید، با کمک حلقه طلایی از روی مواد مذاب بپرید و روی دیوار حرکت کنید، روی طناب آویزان شوید تا از گروه موجودات تاریک فرار کنید. به سمت پایین حرکت کنید و Teensy اول که روی دیوار وصل شده را نجات دهید.
به راهتان ادامه دهید و گیاهی که در مسیر قرار دارد را نابود کنید تا Teensy دوم نجات پیدا کند. حال دیوار اسکلتی را نابود کنید تا راهتان به سمت پایین باز شود، از روی صخره ها بپرید و از موجودات سیاه رنگ فرار کنید، از دیوار به سمت بالا حرکت کنید تا منطقه مخفی برایتان مشخص شود، روی سطح فلزی راه بروید و از روی چرخ های خاردار بپرید، یک شعله آتش به دنبال شما در حرکت است.
سریع باشید تا به شما نرسد، قفس Teensy سوم در کنار گروه موجودات سیاه قرار گرفته است، حواس آن ها را پرت کنید تا بتواند او را نجات دهید. مسیر را در پیش بگیرید و به سمت پایین برویدف قفس Teensy چهارم نیز در وسط گروه موجودات سیاه گیر افتاده است، باید حواس آن ها را نیز پرت کنید تا بتوانید Teensy بیچاره را نجات دهید.
غول آبی رنگ در قسمت بالایی قرار گرفته است و چکش آهنی خود را به زمین میکوبد، صبر کنید تا چکشش به زمین برخورد کند، سپس روی سرش بپرید و با یک ضربه او را نابود کنید. از الماس های بنفش رنگ برای نابودی موجودات سیاه رنگ استفاده کنید تا راهتان باز شود، از روی دیوار راه بروید و از شعله آتش دور کنید، قفس Teensy پنجم در بالای سطح سنگی قرار گرفته است، او را هم نجات دهید و راهتان را به سمت جلو ادامه دهید.
الماس بنفش را به سمت موجودات پرت کنید تا آن ها را نابود کند، حال به همان سمت بروید تا منطقه مخفی برایتان باز شود. از روی مواد مذاب بپرید و دشمنان بنفش رنگی که راهتان را سد کرده اند، نابود کنید، از زنجیرها برای حرکت استفاده کنید تا به قفس Teensy برسید و او را نجات دهید.

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends


از میان شعله های آتش حرکت کنید و روی صخره ها بپرید و تمامی Lum ها را جع آوری کنید، از حلقه طلایی برای عبور استفاده کنید، یک گروه از موجودات سیاه از بالا به پایین سقوط می کنند و در تعقیب شما خواهند بود، قفس Teensy هفتم از بالا آویزان است، بپرید و او را نجات دهید.
روی صخره ها بپرید و دشمنان را نابود کنید، سریع باشید چون سه گروه از موجودات سیاه رنگ در تعقیب شما هستند، به الماس سه تکه بنفش رنگ ضربه بزنید تا هر سه گروه موجودات نابود شوند و سپس قفس Teensy هشتم را آزاد کنید. از روی موجودات سیاه رنگ بپرید و آن ها را به دنبال خودتان بکشانید.
حال زیر صخره یعنی جایی که Teensy نهم به چوب وصل شده است بایستید تا موجودات به داخل مواد مذاب بیافتند، Teensy نهم را نجات دهید. حال وارد قسمت مثلثی شوید، از بین ستون ها حرکت کنید روی سطح شیشه ای بدوید، روی دشمنان بپرید تا به قفس Teensy دهم برسید و او را هم نجات دهید و به خانه امنتان برسید.

Hell Breaks Loose
Hell Breaks Loose ششمین مرحله از دنیای Olympus Maximus می باشد. در این مرحله بازیکن باد از Murphy کمک بگیرد و اشیاء را دستکاری کند تا بتواند از روی دیوارهای بالا و پایین بدود و Dark Teensy Wizard که جهنم را به شکل اژدهاهای متعدد آزاد کرده، دستگیر کند.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 10
حداقل Gold Lum Cup: 600 Lums

از روی دیوارها بدوید و اگر چرخ های خاردار روی یکی از دیوارها بود، بپرید و از سمت دیگر آن راه بروید، برخی از قسمت های دیوار نیز تیغ دار هستند، مواظب آن ها باشید، دو چرخ بزرگ تیغ دار در مسیرتان قرار دارند، Murphy همان جا به شما ملحق می شود و آن دو چرخ را به سمت بالا هدایت می کند تا راهتان باز شود.
حال در قسمت جلوتر صبر کنید تا Murphy سطح مستطیلی را به سمت جلو بیاورد و بتوانید روی آن حرکت کرده و به سمت بالا بروید، در سمت چپ شما یک مستطیل دیگر قرار دارد که با جلو آمدن آن مسیر راه رفتن شما مشخص می شود، از آن بالا بروید تا منطقه مخفی مشخص شود. در یک مربع چرخان و پیچ در پیچ گیر افتاده اید
از قسمت های مختلف آن نیز تیغ هایی به سمت بیرون آمده اند، مواظب باشید و از بین آن ها حرکت کنید، به کمک حلقه های طلایی می توانید راحت تر این کار را انجام دهید، هلال قرمز رنگ را می بینید؟ به سمت آن حرکت کنید و در قسمت داخلی آن بایستید تا از روی شما حرکت کند و راهتان باز شود و به Teensy برسید و او را نجات دهید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − چهار =