راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت چهارم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت چهارم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation 4 Game Rayman Legends Walk through

مرحله Enchanted Forest

Enchanted Forest سومین مرحله بازی از دنیای Teensies in Trouble است. این مرحله شامل درختان متحرک و ریشه ­هایی که هم میتوانند به بازیکن کمک کنند و هم میتوانند مانعی برای اون ایجاد کنند، است.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: ۱۰
حداقل تعداد Gold Lum Cup: ۶۰۰  Lums

در این مرحله به سمت جلو حرکت کنید، از میان شاخه ­های درختان متحرک بدوید تا اینکه به یک پیچک کوچک آویزان از یک شاخه درخت برسید. از پیچک بالا بروید تا به روی شاخه درخت برسید و به سمت راست بالا بدوید تا یک منطقه مخفی را پیدا کنید. حواستان به سکوهای چشم، دست و دایره باشد، آنها امن هستند و میتوانید بر روی آنها بپرید تا به ملکه Teensy برسید. همانطور که در طول شاخه­ ها حرکت میکنید، شاخه بعدی شیبی به سمت پایین دارد و در انتهای آن یک پیچک وجود دارد. از آن پیچک پایین بروید و به سمت چپ از روی گودال بپرید و Teensy شماره ۱ را بگیرید. بلافاصله در سمت راستتان با یک دشمن روبرو خواهید شد که در حال کتک زدن یک Teensy بی­ گناه است. به آن دشمن حمله کنید تا بتوانید Teensy شماره ۲ را آزاد نمایید. اگر به راهتان ادامه دهید، در زیر دو سکوی سنگی که توسط ریشه­ هایی که بالا و پایین میروند و دو سکو را نگه داشته ­اند میتوانید Teensy بعدی را بیابید. از شاخه سمت راستی در زیر سکوی سنگی عبور کنید و سپس از چند ریشه بگذرید تا به Teensy شماره ۳ برسید. از شاخه ­ها و ریشه ­های متحرک عبور کنید تا به یک منطقه برسید که دو بلوک سنگی بزرگ روبروی هم قرار دارند. از بین آنها بپرید و سپس بر روی بلوک سنگی سمت چپ بپرید تا Teensy شماره ۴ را بیابید. کمی جلوتر یک هیولای دیگر در حال کتک زدن Teensy شماره ۵ است، دشمن را شکست دهید تا Teensy نجات یابد. در زیر Teensy قبلی، Teensy شماره ۶ در بخش زیرین ریشه متحرک به دام افتاده است. اگر به راهتان به سمت راست ادامه دهید یک دشمن دیگر را در حال کتک زدن Teensy شماره ۶ خواهید یافت. به دنبال یک منطقه مخفی در زیر Teensy قبلی بگردید، پس از شکست دادن یک دشمن بزرگ، باز هم به زیر شاخه ­ها بپرید. به سادگی از روی دشمنی به دشمن دیگر بپرید تا پادشاه Teensy را نجات دهید. این مرحله را به پایان نرسانید، و در عوض به زیر آب بروید تا Teensy شماره ۸ را در پشت مقداری علف پیدا کنید.

مرحله Dungeon Dash

Dungeon Dash یک مرحله کوتاه است که برای پیدا کردن و باز کردن شاهزاده ­ای به نام Barbara مورد نیاز است. باز شدن این مرحله نیازمند ۱۵ Teensy است، و یک مرحله اختیاری در پشت دروازه­ های بسته محسوب میشود. همچنین بردن در این مرحله به شخصیت Murphy بستگی دارد.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: ۳
حداقل تعداد Gold Lum Cup: ۳۰۰  Lums

 همانطور که قبلا گفته شد شخصیت Murphy که در مرحله قبلی غایب بود در این مرحله به کمک شما خواهد آمد. هنگامی که Murphy وارد می شود، با بالا بردن و پایین آوردن اهرم ­ها و سکوها، اجازه می دهد که قهرمان بتواند از درون سیاه چال عبور کند. این اهرم ­ها هم موانع چوبی را کنترل میکنند و هم با آنها میتوان مکان سکوها را کنترل نمود. توجه داشته باشید که آتش در پس­ زمینه شما را دنبال میکند و این بدان معنی است که شما تمام وقت جهان برای تصمیم گیری و یا ایجاد مسیر برای عبور را در اختیار ندارید. حدود ۳۰ ثانیه پس از ورود به مرحله، شما باید برخی از سکوها را بر روی یک گودال برای عبور قهرمان پایین بیاورید. آخرین سکو را بالا ببرید تا قهرمان بتواند بر روی آن بپرد و Teensy شماره ۱ را نجات دهد. به بالا و پایین بردن اهرم­ ها و سکوها ادامه دهید و از افتادن درون گودال ­ها اجتناب کنید. بزودی شما باید یک سکو را تا نزدیک زمین پایین بیاورید تا بتوانید یک مسیر برای عبور قهرمان بسازید. وقتیکه قهرمان روی سکو است، سریعا آنرا بالا ببرید تا به قهرمان کمک کنید که به Teensy شماره ۲ دست یابد و آنرا نجات دهد. همانطور که به راهتان ادامه میدهید با دشمنانتان روبرو خواهید شد، بخاطر داشته باشید که برای تکمیل این مرحله باید آنها را شکست دهید. مراقب باشید که در زمان رویارویی با دشمنانتان از ضرباتشان جا خالی دهید و همچنان به دستکاری سکوها ادامه دهید تا اینکه از چندین زنجیر عبور کنید و بتوانید Teensy شماره ۳ را نجات دهید. جمع آوری Lum ها را در این مرحله فراموش نکنید زیرا پاداش خوبی در انتظارتان خواهد بود.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =