راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت چهل و دو)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت چهل و دو)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation 4 Game Rayman Legends Walk through

Orchestral Chaos, 8-Bit Edition
Orchestral Chaos, 8-Bit Edition سومین مرحله موزیکال از دنیای Living Dead Party می باشد. این مرحله نه تنها نسخه ۸ بیتی از مرحله Orchestral Chaos در دنیای Toad Story است، بلکه از تغییرات ویدیویی استفاده کرده تا بازیکنان را جذب کند. در این مرحله ، ویدیویی با سبک سیاه و سفید استاتیک وجود دارد و به نوعی برفکی است که باعث می شود به سختی متوجه شویم چه چیزی در حال رخ دادن است.
بازیکنان باید به صداها و مرحله اصلی تکیه کنند تا بفهمند کجا باید بپرند. مراحل موزیکال از مراحل معمولی متفاوت هستند و از موسیقی متن منحصر به فردی استفاده می کنند که هر زمان بازیکن بپرد یا حمله کند، ریتم موسیقی فرق خواهد کرد. همچنین از دیگر ویژگی های مراحل موزیکال این است که بازیکن می تواند طبق سلیقه خود، سرعت را از قسمت چپ صفحه نمایش تغییر دهد. سه Teensy را می توان در این مرحله نجات داد.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل Gold Lum Cup: 300

از چپ به راست حرکت کنید، همانطور که گفته شد در این مرحله باید به صداها و مرحله اصلی تکیه کنید. با کمک حلقه های طلایی از پرتگاه ها بپرید و ضربه بزنید تا دشمنان نابود شوند، در این مرحله باید ضربات مداوم بزنید تا دشمنان و غول های سر راهتان نابود شوند و بتوانید با موفقیت مرحله را به اتمام برسانید، از زنجیر آویزان شوید تا شما را از ساقه های خاردار رد کنند، در مسیرتان با قفس Teensy روبرو خواهید شد، به آن ضربه بزنید تا آزاد شود.
از روی طبل ها بپرید تا شما را به سمت جلو هدایت کنند ، از روی زنجیرهای کوتاه سر بخورید و روی ساقه ها بدوید، دوباره از زنجیرهای آویزان شده سر بخورید تا به قفس Teensy دوم برسید و او را هم نجات دهید. یک ساقه خاردار به دنبال شما خواهد آمد، سریع باشید و از او فرار کنید، روی ساقه ها بدوید و از روی طبل ها بپرید، یک پرش بلند کنید و به سمت پایین بروید و تمامی Lum ها را جمع آوری کنید، سپس باز هم روی ساقه بدوید تا به قفس Teensy سوم برسید و او را نجات دهید. از دشمنان و ساقه های خارداری که در مسیرتان وجود دارند بگذرید تا در نهایت روی یک ساقه ی شکسته بایستید و مرحله پایان یابد.

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends

Mariachi Madness, 8-Bit Edition
Mariachi Madness, 8-Bit Edition چهارمین مرحله موزیکال از دنیای Living Dead Party می باشد. این مرحله نه تنها نسخه ۸ بیتی از مرحله Mariachi Madness از دنیای Fiesta de los Muertos است، بلکه از تغییرات ویدیویی برای جذب بازیکن هم استفاده کرده است. در این مرحله، کیفیت ویدیو به تدریج کاهش می یابد و پیکسل های آن مشخص تر می شوند تا زمانی که شخصیت بازیکن چیزی بیشتر از یک نقطه روی صفحه نمایش نخواهد بود. همان گونه که می دانید مراحل موزیکال با مراحل عادی فرق دارند و دارای موسیقی متن خاصی هستند که ریتم آن در طول بازی فرق خواهد کرد. سرعت این موسیقی نیز بسته به سلیقه بازیکن قابل تغییر است.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل Gold Lum Cup: 300

در این مرحله از بازی باید در بیابان ها بدوید و Lum ها را جمع آوری کنید، از روی کرم ها بپرید و دشمنانی که روی آن ها هستند را با یک ضربه نابود کنید، ممکن است صفحه نمایش در برخی قسمت ها تار شود، به بازی خود ادامه دهید، دو مار پیچ در پیچ را خواهید دید که زیر شما در حرکت هستند، یکی از آن ها خاردار هستند، روی مار دیگر بپرید و مسیرتان را ادامه دهید، روی زنجیر ها سر بخورید از توپ های تیغ دار عبور کنید، پس از اینکه زنجیرها تمام شدند باید بپرید، زیرا قفس Teensy اول در همان بالا قرار دارد.
وارد شیپور شوید تا بتوانید با یک ضربه به قفس، Teensy اول را آزاد کنید و راهتان را در پیش بگیرید . وارد شیپور بعدی شوید تا به قفس teensy دوم هم ضربه بزنید و او را نجات دهید. از روی کرم ها عبور کنید تا به شیپورهای بعدی برسید و Teensy سوم را هم آزاد کنید.
روی کرم ها حرکت کنید و بپرید و دشمنانتان را نابود کنید.
از شیپورها عبور کنید و از زنجیرهایی که در مسیرتان هستند عبور کنید، در این بازی ها صفحه نمایش تار است و به سختی قابل دید است، پس تمام تمرکزتان باید بر مرحله اصلی بازی و صداهایی که می شنوید باشد تا متوجه شوید که باید بپرید از روی کرم های خاردار بپرید و در نهایت با آویزان شدن روی زنجیرها و جمع آوری همه Lum ها ، به انتهای بازی خواهد رسید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 4 =