راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت چهل و سه)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت چهل و سه)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation ۴ Game Rayman Legends Walk through

Gloo Gloo, 8-Bit Edition
Gloo Gloo, 8-Bit Edition پنجمین مرحله موزیکال از دنیای Living Dead Party میباشد.این مرحله از بازی،نه تنها نسخه ۸ بیتی مرحله Gloo Gloo از دنیای ۲۰۰۰۰ Lums Under the Sea است،و از تغییرات ویدیوی برای جذب و حفظ بایکنان استفاده کرده است.در این مرحله از عدسی چشم ماهی برای حرکت مناظر استفاده شده که موجب تغییر ظاهری در موقعیت بازیکن می شود.مراحل موزیکال از مراحل عادی بازی متفاوت هستند و از موسیقی متن کاملا منحصربفردی استفاده میکند که با هر بار پرش و حمله بازیکن،ریتم آن نیز تغییر خواهد کرد.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل Gold Lum Cup: 300

در این دنیا نیز قسمتی که بازیکن در آن قرار دارد با زوم بیشتری به نمایش گذاشته میشود،بازیکن باید در آب شنا کند،دیوارها را بشکنید تا بتوانید عبور کنید،اره ماهی ها از بالا و پایین به سمت شما می آیند،سریع باشید و از آنها فرار کنید.از مسیر عبور کنید و مواظب ماهی های بنفش و اژدهای دریا باشید.
قفس Teensy اول زیر آب قرار دارد که باید او را نجات دهید.اژدهای دریا در تعقیب شما خواهد بود، دیوارها را در هم بشکنید و روی زنجیرها سر بخورید و به سمت بالا بپرید تا Teensy دوم را نجات دهید.
دوباره روی زنجیرها سر بخورید و از پل های چوبی بگذرید تا به قفس Teensy سوم برسید،بپرید و او را هم آزاد کنید، از اژدهای دریا فرار کنید،روی کره زمین پرشی بپرید تا شما را به انتهای بازی برساند.

Dragon Slayer, 8-Bit Edition
Dragon Slayer, 8-Bit Edition ششمین مرحله از دنیای Living Dead Party می باشد.این مرحله نیز مشابه دیگر مراحل بازی نسخه ۸ بیتی مرحله Dragon Slayer از دنیای Olympus Maximus میباشد،و با ایجاد تغییرات ویدیویی مختلف باعث شده بازیکنان جذب شوند.در این مرحله،کیفیت ویدیو به تدریج کاهش پیدا میکند،و تا حدی پیکسلی میشود که بازیکن به یک نقطه بزرگ روی صفحه نمایش تبدیل شود.در تمامی این مراحل بازیکن قادر به نجات سه Teensy خواهد بود.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل Gold Lum Cup: 300

از روی مواد مذاب و از بین صخره ها بپرید،به کمک حلقه های طلایی مسیرتان را در پیش بگیرید و Teensy اول را نجات دهید. دشمنان بنفش رنگتان را نابود کرده و Lum ها را جمع آوری کنید، از بین شعله های آتش عبور کنید،گروه موجودات سیاه به دنبال شما خواهند بود،از آنها فرار کنید و وقتی الماس های بنفش را دیدید، با یک ضربه به آنها،گروه موجودات پشت سرتان را نابود کنید، وارد مربع شده و روی طبل ها بپرید تا شما را به قفس Teensy دوم برسانند و آن را آزاد کنید.

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends


در تمامی این مراحل باید سریع باشید،مسیر را در پیش بگیرید، Teensy سوم درست پس از آخرین حلقه طلایی قرار دارد،او را آزاد کرده و به سمت بالا حرکت کنید و از روی طبل ها بالا روید و روی کره زمین پرشی بپرید تا شما را به بخش بعدی بفرستد. حرکت کنید و از بین دیوارها به سمت بالا بروید و از شعله آتش عبور کنید،از روی اژدهاها عبور کنید و روی کره زمین بپرید تا شما را به قسمت بعدی برساند، سه اژدها به دنبال شما خواهند آمد، بدوید و دوباره روی کره زمین بپرید تا شما را به سطح شیشه ای بفرستد، گروه موجودات به دنبال شما خواهند آمد، اصلا مکث نکنید تا به انتهای بازی برسید.

Grannies World Tour, 8-Bit Edition
Grannies World Tour, 8-Bit Edition مرحله موزیکال نهایی از دنیای Living Dead Party میباشد. این مرحله نیز درست مشابه مراحل قبل میباشد،نه تنها نسخه ۸ بیتی مرحله اصلی Grannies World tour می باشد، بلکه ترکیبی از تمامی تغییرات ویدیویی از مراحل نسخه های ۸ بیتی میباشد و طوری این تغییرات را در کنار هم قرار داده تا بازیکن به شدت جذب شوند. در این مرحله، ویدیو از وارونه،به پیکسلی، به عدسی چشم ماهی، آماری و حتی صدها جعبه روی صفحه نمایش تغییر خواهد کرد. این مرحله نیز مشابه مراحل موزیکال دیگر است و با مراحل معمولی دیگر متفاوت است و از موسیقی بسیار خاصی بهره مند است.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل Gold Lum Cup: 300

برای گذراندن این مرحله،پیشنهاد می کنیم مرحله اصلی Granies World Tour را انجام دهید تا متوجه ریتم آن،پلتفرم ها و پرش و همچنین مکان قرارگیری Teensy ها شوید،زیرا دیدن همه چیز در یک ویدیویی که به سرعت در حال تغییر است،سخت است. این مرحله روی چهار صفحه نمایش آغاز میشود،پس باید تنها روی یک صفحه نمایش تمرکز کنید تا توجهتان به مسیر جلب شود. زمانی که موسیقی آغاز شد،ویدیوی از عدسی چشم ماهی به وارونه تغییر می کند.
اجازه ندهید دوربین وارونه شما را گیج کند و معمولی بدوید و بپرید.زمانی که ویدیو به صحنه پیکسلی تغییر کرد،بالای پلتفرم بعدی به دنبال Teensy اول باشید.
مرحله باز به سرعت از پیکسلی به سیاه و سفید تغییر پیدا می کند.مرحله اصلی را به یاد داشته باشید و زمان های پرش را بدانید.
زمانی که ویدیو از پیکسلی به سیاه و سفید یا عدسی چشم ماهی تغییر می کند به دویدن ادامه دهید.پس از انفجار استاتیکی،مطمئن شوید که به پلتفرم بعدی می پرید،سپس دوباره در مسیر Lum ها به سمت منطقه بعدی بپرید.زمان سر خوردن روی زنجیر،به حمله کردن ادامه دهید تا Teensy دوم را آزاد کنید.

در بخش بعدی، این واقعیت که صحنه وارونه است را نادیده بگیرید و از پرش های کوتاه برای سر خوردن روی زنجیرها استفاده کنید. زمانی که شروع به دویدن در سراشیبی کردید،ویدیو چندگانه می شود.روی یکی از قسمت ها تمرکز کنید تا به قسمت مورد نظر برسید.
در بخش آخر،ویدیو به سرعت با ریتم تغییر خواهد کرد.
به دویدن ادامه دهید و بشکه هایی که سر راهتان هستند را نابود کنید تا فیلتر سیاه و سفید ظاهر شود. یک شی انفجاری بزرگ به داخل گودال کوچکی سقوط خواهد کرد،از روی آن بپرید و Teensy سوم را نجات دهید. در بخش دیگر، از روی شی انفجاری بعدی بپرید و به دویدن ادامه دهید.در نهایت پرش ها و حملاتتان را بسته به ریتم ها زمان بندی کنید تا به انتهای مرحله برسید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 12 =